Filtruj terminy

Lekarze Dermatolog Kalisz

lekarz Ewa Jemiljanowicz-Prynda

3 Maja 13
62-800 Kalisz

Bardzo dobry lekarz, skuteczny, kompetentny. Zawsze Pani Doktor jest życzliwa i uprzejma, poświęca dużo czasu swoim pacjentom.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Elżbieta Kałuża-Maniewska

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kaliszu
ulica Poznańska 79
62-800 Kalisz

Poszedłem do Pani Doktor za namową znajomych. Moim problemem jest, a raczej przestaje być :), łysienie plackowate. Pani Doktor przedstawiła przyczyny choroby, rokowania, przepisała leki i przekazała wytyczne. Podchodzi całościowo do pacjenta i choroby, przepisuje niedrogie leki, jest przy tym bardzo miłą osobą. Uczciwy lekarz, taki z powołania. Pierwszy raz korzystając z prywatnej służby zdrowia otrzymuję paragon z kasy. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: patelka

lekarz Arkadiusz Walczyński

Pracownia Diagnostyczna
Kordeckiego 36
62-800 Kalisz

Kompetentny, życzliwy, empatyczny, nastawiony na dobro pacjenta, człowiek o wielkim sercu… mogłabym tak wymieniać bez końca.. polecam każdemu, z problemami dermatologicznymi. Poza trafną diagnoza i udanemu leczeniu, Pan Doktor zawsze wspiera dobrym słowem, dzięki czemu z gabinetu wychodzę podbudowana - jest wspaniałym psychologiem.
Opinia dodana przez: Michalina

lekarz Katarzyna Kuczyńska

Zakład "DENTIX" s.c.
Lipowa 18
62-800 Kalisz

Pani doktor rzeczywiście była bardzo miła (na kase chorych ;)), wypisała dość dużo leków na trądzik, nie tanich ale mam nadzieje skutecznych, chociaz to czas pokaże i nie omieszkam dorzucić tutaj opinie dot trafności diagnozy i wyboru sposobu leczenia.
Pani Doktor leczy mnie na łuszczycę od wielu lat. Sporo osiągnęliśmy w tej trudnej chorobie, a poza tym jest zawsze dla mnie miła. Lubię wracać na wizyty kontrolne.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Iwona Janczak

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kaliszu
ulica Poznańska 79
62-800 Kalisz

Nie dowierzam tym nieprzychylnym opinia. Pani doktor to prawdziwa specjalistka ktora sie ciagle szkoli i jest bardzo na czasie z najnowszymi osiagnieciami. Poza tym to przemila osoba, jestem bardzo zadowolony z jej opieki. Mam super wrazliwa skore i zrobilem juz kilka zabiegow po ktorych wygladam i czuje sie swietnie. Pani doktor zawsze podala mi wlasciwy preparat na skore i zapisala wlasciwy krem ktory mnie nie drazni a jednoczesnie robi swoje. ...
Opinia dodana przez: szymon

lekarz Ewa Tambor

Przychodnia Medicus Filia w Kaliszu
Górnośląska 37a
62-800 Kalisz

Pani doktor bardzo mi pomogła. Moja wizyta punktualnie się odbyła.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Ewa Ziętek-Bukvić