dermatolog katowice

Sortuj wg:
Najbliższy termin: 3 Cze o 13:00 # 1

dr Lidia Bednarska

Dermatolog

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
Bytom

Średnia ocen: 5/5

Z całym przekonaniem polecam Panią dr Lidię Bednarską, mimo iż byłam u Pani doktor tylko raz (z jednym, ale jakże uciążliwym, wieloletnim schorzeniem). W moim odczuciu Pani dr Lidia Bednarska jest dobrym i życzliwym człowiekiem, a przede wszystkim wspaniałym specjalistą, o czym świadczy odniesiony sukces w leczeniu skóry mojej twarzy. Nie spodziewałam się, że moje kłopoty ze zmianami skórnymi z którymi borykałam się przez 15 lat (!) mogę wyleczyć tak szybko. Zaufałam Pani doktor Lidii Bednarskiej. Leczenie było zupełnie bezbolesne i 100% skuteczne dzięki trafnej diagnozie postawionej już na pierwszej wizycie. Błyskawiczny efekt leczenia totalnie mnie zaskoczył, że jednak można mnie wyleczyć... (mam za sobą setki "specjalistów", którzy jedynie stopniowo przez lata pogarszali mój stan skóry na twarzy oraz bez skrupułów "wyciągali" pieniądze /o drogich, nieskutecznych preparatach nawet już nie wspomnę/ ). Jestem bardzo wdzięczna za perfekcyjnie przeprowadzone leczenie i gwarancje, że w końcu odzyskam swoją twarz oraz dawno zapomnianą pewność siebie. Jestem szczęśliwa, że spotkałam Panią dr Lidię Bednarską na swojej drodze, która swoją wiedzą wyleczyła mnie skutecznie z choroby skóry, dała radość i piękno zdrowej, niepoprzebarwianej, świetlistej, cudownie gładkiej skóry twarzy.

Opinia dodana przez: KingaBukowiec kingabukowiec

lekarz Monika Mazur

Dermatolog estetyczny   (+1 więcej)

Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Body Care Clinic
Ul. Opolska 7/3

Średnia ocen: 5/5

Polecam Panią Doktor i cały zespół Body Care Clinic - uwielbiam do Was przychodzić i zawsze dostaje to czego chcę!

Polecam

Opinia dodana przez: Aga

lekarz Zofia Jagiellak

Grzyśki 13b lok. 9

Miła,sypatyczna,skuteczna.Bardzo polecam.

Miła,sypatyczna,skuteczna.Bardzo polecam.

dr n. med. Małgorzata Ciszewska

Średnia ocen: 5/5

Polecam. Zmieniłem dermatologa z poradni przyszpitalnej na ul. Raciborskiej w Katowicach na panią doktor Ciszewską jak naraie jestdm zadowolony z leczenia w końcu efektywnego do tego pani doktor bardzo miła i poświęca sporo czasu.

Opinia dodana przez: daniel

dr Renata Wilk-Czyż

C-MED
Ludowa 11

Średnia ocen: 5/5

Pani Doktor to przede wszystkim prawdziwy lekarz z powołania i znakomity fachowiec z dziedziny dermatologii oraz medycyny estetycznej. Usługi wykonywane są na najwyższym poziomie. Pani Doktor poświęca pacjentowi bardzo dużo uwagi, świetnie diagnozuje problem, tłumacząc i wyjaśniając jakie zabiegi są konieczne proponując plan zabiegów lub leczenia. Jest osobą o niebywałej kulturze i uprzejmości oraz ogromnej wiedzy, popartej dużym doświadczeniem. Z pełnym przekonaniem polecam usługi C-MED Pani Doktor Renaty Wilk Czyż jako najlepszej placówki na najwyższym europejskim poziomie.

Opinia dodana przez: małgorzata

dr n. med. Zofia Wyszyńska

Klonowa 28

Średnia ocen: 5/5

Bardzo polecam Pani doktor konkretna z ogromną wiedzą ,lekarz z powołania .Wystawiła prawidłową diagnozę za pierwszym razem pomogła od razu.

Inni proponowali ciekły azot brrrr ....

Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Elżbieta Meszyńska

El-Derm
Łubinowa 17

Średnia ocen: 5/5

Dzięki b.dobrych radach i delikatnych zabiegach p.doktor czuję się lepiej, pewniej i na pewno młodziej. Teraz jestem szczęśliwa.
Polecam !!!

Polecam !!!

Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Katarzyna Kanwiszer-Nowara

Specjalistyczna Praktyka Dermatologiczna
ul.Opolska 11

Średnia ocen: 5/5

Pani Doktor zawsze poświęca dużo czasu i dokładnie wszystko tłumaczy. Bardzo uprzejma i życzliwie doradza najlepsze metody leczenia.Gorąco polecam!

Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Santa Vanaga-Besser

None
ulica Johna Baildona 22/8

Średnia ocen: 5/5

Wizytę u pani doktor Besser zaliczam do niezwykle udanych. Po długiej tułaczce od dermatologa do dermatologa wreszcie trafiłam do kompetentnego lekarza. Nikt wcześniej niestety nie był w stanie skutecznie przeprowadzić leczenia mojej przypadłości skórnej... Badanie przebiegło wzorowo, dużo pytań o przebieg choroby, stosowane wcześniej leki, zmiana skórna została dokładnie obejrzana. Dzięki wiedzy pani doktor w końcu mogę poczuć ulgę. Moja dolegliwość dokuczała mi latami, a teraz nie pozostało po niej śladu. Cała wizyta przyjemna, pani doktor bardzo uprzejma i skupiona na badaniu. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc. Gorąco polecam !

Opinia dodana przez: Monika

lekarz Maria Benita Macura

Dermatolog   (+1 więcej)

Gabinet dermatologiczny

Średnia ocen: 5/5

Wspaniała lekarka. Bardzo rzeczowa, poświęca wiele uwagi pacjentowi. Leczyliśmy grzybicę u dziecka u wielu dermatologów, leczenie było nieraz bolesne, drogie i trwało długo, po czym grzybica powracała. Ta Pani w ciągu jednego tygodnia sprawiła, że stopy są teoretycznie wyleczone( leczymy dalej bo grzybica to trudna sprawa)kolejne wizyty kontrolne to cena od 20-50 zł. Leki niedrogie i bardzo skuteczne. Naprawdę polecam.