Czy chodziło Ci o lekarzy:

Rodzinne Centrum Medyczne Feniks
Dworska 27
Gdańsk

Średnia ocen: 5/5

Pełny profesjonalizm, holistyczne podejście do pacjenta, bez pośpiechu, z pełnym zaangażowaniem diagnozuje i prowadzi leczenie.Polecam

Najbliższy termin: jutro o 18:00

lek. med. Aneta Drożdżewska

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
Pruszcz Gdański

Godny polecenia lekarz. Poświęciła mi tyle czasu ile było trzeba, dokładnie wytłumaczyła na czym polega moja choroba i w jaki sposób będzie przebiegało leczenie. Bardzo dobrze dobrała dawkę leku co pozwoliło mi na uniknięcie skutków ubocznych. Świetny dermatolog! :)

Opinia dodana przez: chomikowa

dr Magdalena Łuczak

Dermatolog   (+2 więcej)

elitederm.pl
ul. Chopina 24/2
Toruń

Średnia ocen: 5/5

Świetny i bardzo kontaktowy lekarz. Robiłam u niej botox i wypełniacze ( dolina łez i policzki ). Wyszło super. Gorąco polecam

Opinia dodana przez: jola

lekarz Jerzy Szymański

Dermatolog

Letniskowa 12
Sępólno Krajeńskie

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały człowiek bardzo dobry lekarz.polecam zawsze służy pomocą pacjent najwazniejszy .Pracowaliśmy razem w szpitalu w Więcborku

Opinia dodana przez: Mirosława

dr Katarzyna Kocińska

Dermatolog

Citomed

Toruń

Średnia ocen: 5/5

Zdecydowanie polecam. Zaznaczam, że chodzę tylko na wizyty z NFZ czyli nie prywatnie. Pani doktor bardzo miła, poświęca dużo czasu i odpowiada na wszystkie pytania. Szczegółowo wyjaśnia wątpliwości. Jestem pacjentką Pani doktor już od wielu lat a ponieważ cierpię na chorobę nie uleczalną, tylko leczenie łagodzi w znacznym stopniu objawy, więc będę pacjentką Pani doktor jeszcze długo. I w żadnym wypadku nie zamierzam zmieniać lekarza. Zanim trafiłam do Pani doktor Kocińskiej leczyłam się u co najmniej 6 dermatologów zarówno prywatnie jak i na NFZ. Tylko Pani doktor Kocińska zatrzymała mnie na długo. Dziękuję i życzę wszystkim pacjentom spotkania takiego lekarza.

Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Ewa Krzyżańska-Malinowska

Dermatolog   (+1 więcej)

Dworcowa 49 (NZOZ Rodzina)
Koronowo

Średnia ocen: 5/5

Pani Doktor z powołania umiejąca rozmawiac i słuchac pacjenta.Takich lekarzy więcej

lekarz Ewa Markiewicz

Gdańsk

Średnia ocen: 5/5

Cudowna Pani doktor. Zdecydowanie POLECAM:) Nie "naciąga" na koszta,poświęca czas i na każde pytanie cierpliwie odpowiada. Super:)

dr n. med. Krystyna Romańska-Gocka

Dermatolog   (+3 więcej)

Prywatna Praktyka Lekarska ALERGOMED
ul. Świętojańska 10/2
Bydgoszcz

Średnia ocen: 5/5

Lekarz godny polecenia, pełen profesjonalizm jestem bardzo zadowolona z wykonanego przez panią doktor zabiegu ,efekt natychmiastowy. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Małgorzata Kaźmierczak-Oleszczuk

Dermatolog   (+2 więcej)

SeaDerm - Nadmorski Gabinet Dermatologii Estetycznej
Hryniewickiego 6 c/11 SeaTowers
Gdynia

Średnia ocen: 5/5

Wypełniałam sobie zmarszczki w Derm-Al u tej pani doktor i jestem bardzo zadowolona! Pani doktor rozsądnie zaproponowała co mam zrobić i faktycznie wyglądam naturalnie, a znajomi zwracają uwagę, że odmłodniałam, ale nie wiedzą dlaczego:).

Opinia dodana przez: Malina