Filtruj terminy

Wenerolog, Dermatolog

Leszczyńska Przychodnia Lekarska
ul. 17 Stycznia
64-100 Leszno

bardzo dobry i sympatyczny dermatolog, spostrzegawczy i skrupulatny. Diagnoza i leczenie na piątkę ;)
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Marcin Błaszkowski

Dermatolog

Centrum Zdrowia Kobiety "Medmar"
Starozamkowa 18a
64-100 Leszno

Profesjonalne podejście. Pan Doktor Marcin postawił trafną diagnozę na pierwszej wizycie. Wcześniej przez prawie 2 lata nikomu się to nie udało! Polecam każdemu!
Opinia dodana przez: Michal

Robert Kurzawiński

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Świetny specjalista, zdecydowanie polecam. Bardzo pomocny, uprzejmy, przykuwa szczególną uwagę do problemu oraz bardzo szybko stawia trafne diagnozy, a co tym idzie leczenie.
Opinia dodana przez: Anomin

lekarz Jadwiga Żuchowska

Wojewódzki Szpital Zespolony w Lesznie
ul. Kiepury
64-100 Leszno

konkretne i rzeczowe podejście do problemu alergii skórnej u niemowlaka, tutaj otrzymałam skuteczną pomoc

dr n. med. Beata Smektała

os. Zamenhofa
Leszno

Rzadko piszę opinie natomiast wyjątkowo jestem zadowolona ze współpracy z Panią Doktor. Już od dłuższego czasu chodzimy po wielu lekarzach z moją córeczką Kasią, natomiast żaden super poleceny lekarz nam nie pomógł, tylko przepisywał kolejne leki czy polecał kolejne bolesne lesery, przez co Kasia na samą myśl, że ma iść do lekarza zaczynała płakać. Pani doktor Smektała szybko nam pomogła, a dzięki jej świetnemu podejściu do dzieci i temu, że ...
Opinia dodana przez: Julia

dr Beata Smektała

Dermatolog estetyczny

Leszno

Zabieg Fraxel u Pani doktor jest super. Odpowiednio mnie przygotowała do zabiegu i wytłumaczyła jak zabieg będzie wyglądał i co Moz się dziać bezpośrednio po nim dlatego byłam całkowicie spokojna, zabieg był w całkiem rozsądnej cenie. Kontrola po zabiegu gratis !!!. Widać duży profesjonalizm
Opinia dodana przez: IRNO

dr n. med. Anna Rosińska-Więckowicz

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

ul. Jana Kiepury
64-100 Leszno

Pani doktor Anna Rosińska konkretna,a do tego bardzo uprzejma i miła. Fachowe podejście do mojego problemu i szybka trafiona diagnoza oraz przepisane preparaty sprawiły, że wyleczyłam stan zapalny na twarzy w cztery dni. Jestem super zadowolona z wizyty i polecam panią Anię.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Kazimierz Kaźmierski

Mała Kościelna 37
64-100 Leszno

Spojrzał na wysypkę na czole i policzkach u 10letniej córki i powiedział ,że mamy znależć innego dermatologa bo on raczej trądzikiem się nie zajmuje.Znalazłam innego i wcale to nie był trądzik.Za wizytę ,która trwała 1,5 minuty na szczęście nie skasował.

lekarz Beata Smektała

Zamenhofa 108 F