dermatolog lublin

lekarz Wiesława Pawluczuk

Paganiniego 7

Średnia ocen: 5/5

To osoba wspaniała.Leczę się już kilka ładnych lat i zawsze jest
świetnym specjalistą i uśmiechniętą kobietą.

To osoba wspaniała.Leczę się już kilka ładnych lat i zawsze jest
świetnym specjalistą i uśmiechniętą kobietą.

Barbara Bojar

Prosen
Warszawa, Płocka 17 lok 23

Średnia ocen: 5/5

Kompetentna, bardzo mi pomogła, wyleczyła: trafna diagnoza + odpowiednie leki, a przy tym przemiła! Bardzo polecam!

lekarz Alicja Synoś-Chełkowska

Lublin

Chodzę do Pani Doktor w Siedlcach. Jestem bardzo zadowolona. Ma dla każdego czas, wszystko dokładnie tłumaczy i udziela cennych wskazówek. Polecam!

lekarz Joanna Pucuła

Lublin

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem pomogła mi w mojej przypadłości, podjęte leczenie odniosło bardzo dobre skutki.

dr n. med. Barbara Kumornicka-Nestorowicz

SANITAS

Lublin

Niezwykle uprzejma osoba. Rewelacyjny kontakt z małym pacjentem. Dokładne zbadanie, wywiad trafnie dobrane leki, a co najważniejsze bezpieczne dla malucha.

Opinia dodana przez: Ola

dr n. med. Renata Miturska

Radziwiłłowska 5
Lublin

Bardzo dobra specjalista. Wykonała dużo badań przed postawieniem diagnozy i do tego przepisała odpowiednie leczenie. Gorąco polecam!

dr n. med. Ewa Szpringer

Chodźki 3 lok. 2
Lublin

Super! Polecam! Pani doktor w 100% rozwiazala moj problem i bardzo mi pomogla!

Super! Polecam! Pani doktor w 100% rozwiazala moj problem i bardzo mi pomogla!

Beata Cygan

Dermatolog   (+1 więcej)

Wojewódzka Przychodnia Skórno-Wenerologiczna

Lublin

Pierwszy raz do Pani Doktor Cygan udałam się jakieś 4lata temu. Od tamtej pory nie korzystam z porad innych dermatologów. Polecam!

lekarz Elżbieta Szymańska

Lublin

Ja też byłam u p. dr Szymańskiej w ramach NFZ i jestem zachwycona podejściem do pacjenta i kompetencją. Uzyskałam szereg wyczerpujących informacji na temat mojego schorzenia, z którym nie mogli poradzić sobie specjaliści "prywatni".

prof. dr hab. n. med. Grażyna Chodorowska

Radziwiłłowska 5
Lublin

Pani Doktor, choć specyficzna w sposobie bycia, jest bardzo dobrym lekarze z ogromną wiedzą. Nie zrażajcie się jej podejciem do pacjenta, ponieważ zawsze znajdzie dla was czas i jej leczenie przynosi rezultaty.