dermatolog w okolicach odolanów

Sortuj

lekarz Lucyna Lisiecka

ul. Wrocławska 28
Ostrów Wielkopolski

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobra lekarka, zawsze usmiechnieta, zyczliwa i w bardzo szybkim tempie i skutecznie wyprowadzila moje dziecko z AZS. Polecam :)

Opinia dodana przez: Marta

lekarz Ewa Jemiljanowicz-Prynda

3 Maja 13

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz, skuteczny, kompetentny. Zawsze Pani Doktor jest życzliwa i uprzejma, poświęca dużo czasu swoim pacjentom.

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Elżbieta Kałuża-Maniewska

Poznańska 28
Kalisz

Poszedłem do Pani Doktor za namową znajomych. Moim problemem jest, a raczej przestaje być :), łysienie plackowate. Pani Doktor przedstawiła przyczyny choroby, rokowania, przepisała leki i przekazała wytyczne. Podchodzi całościowo do pacjenta i choroby, przepisuje niedrogie leki, jest przy tym bardzo miłą osobą. Uczciwy lekarz, taki z powołania. Pierwszy raz korzystając z prywatnej służby zdrowia otrzymuję paragon z kasy. Polecam wszystkim.

Opinia dodana przez: patelka

lekarz Anna Pajdowska

Specjalistyczny Gabinet Dermatologiczny-Centrum Medyczne A.A.Pajdowscy
ul. Magnoliowa 1
Jarocin

Jestem pacjentem pani doktor od kilku lat. Dzięki jej pomocy udało mi się zwalczyć różne schorzenia. Bardzo polecam panią doktor osobom borykającym się z trądzikiem. Sam miałem z tym duży problem, a antybiotyki nie dawały oczekiwanego rezultatu. W końcu postanowiliśmy zastosować leczenie izotretynoiną. Pod opieką pani doktor udało mi się kompletnie wyeliminować problem trądziku. Podczas stosowania leku występowały drobne efekty uboczne, przed czym pani Pajdowska przestrzegała, ale nie były one bardzo irytujące, a co najważniejsze po skończeniu leczenia ustały i zniknęły tak jak trądzik. Szczerze polecam panią doktor, ponieważ dzięki niej skutecznie pozbyłem się tego irytującego schorzenia.

lekarz Tomasz Woźniak

Kaliska 35
Turek

Lekarz z powołania. Rewelacyjne metody leczenia. Świetny kontakt, fachowo przedstawia chorobę i leczenie. W 100% polecam. Moja cała rodzina korzysta z usług prywatnych jak i na NFZ i wszyscy są bardzo zadowoleni.

lekarz Anna Kupijaj-Kasprzak

Sieroszewice

Bardzo miła i uprzejma, widać że chce pomóc. Od razu skierowała na odpowiednie badania i zapisała skuteczne leki:) Godna polecenia

lekarz Arkadiusz Walczyński

Zakłąd Polikliniki
Kordeckiego 34
Kalisz

Godny Polecenia w 100%. Pierwszy lekarz, który w ciągu miesiąca wyleczył mnie z krost na twarzy i plecach. Wielu innych leczyło mnie drogimi maściami, po których efekt był odwrotny więcej śladów. Moja twarz po makijażu wyglądała jak "biała czekolada z orzechami", teraz mogę wyjść bez jakiegokolwiek podkładu. Pan dr zdziałał cuda 7-mio dniowym antybiotykiem i maściami. Zero krost i zaskórników. Pan dr pomógł mi również z włosami, które wypadały garściami. Teraz mam mocne i błyszczące włosy, a przy czesaniu może z 3 szt. wypadną. Jeśli macie jakiekolwiek problemy z cerą,, włosami, paznokciami itd. to tylko do Pana dr Walczyńskiego.

Opinia dodana przez: AGNIESZKA

lekarz Katarzyna Kuczyńska

Lipowa 18
Kalisz

Pani doktor rzeczywiście była bardzo miła (na kase chorych ;)), wypisała dość dużo leków na trądzik, nie tanich ale mam nadzieje skutecznych, chociaz to czas pokaże i nie omieszkam dorzucić tutaj opinie dot trafności diagnozy i wyboru sposobu leczenia.

lekarz Andrzej Korczak

Bolewskiego 86
Krotoszyn

Pan Doktor jest lekarzem sympatycznym . Bardzo szybko nawiązuje kontakt z dzieckiem. Jest na bieżąco z nowoczesnymi lekami.Odpowiada na wszystkie pytania.Potwierdzone wielokrotnie ze potrafi postawić prawidłowe rozpoznanie.

lekarz Andrzej Pacześniowski

przychodnia akademicka
moniuszki 13
Gliwice

Lekarz profesjonalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Perfekcyjna diagnoza, fachowo dobrane leki. Świetny dermatolog. Gorąco polecam Pana doktora

Opinia dodana przez: Kazimierz