Dermatolog, Opole

lekarzMałgorzata Konopka-Błaszczyk

15 opinii

"MEDICUS", Mickiewicza, Opole 1 inna

Pani doktor od wielu lat leczy mnie i moich znajomych. Jej diagnozy były trafne. Dokładnie tłumaczy jak pielęgnować zmienioną skórę. Jestem zadowolona z wizyt.

lekarzKatarzyna Pałuchowska

6 opinii

Piotrkowska 11, Opole

Bardzo polecam Panią doktor. Wysokie kompetencje jak i świetne podejście do pacjenta, dostępne pacjentowi najnowsze osiągnięcia dermatologii.

Karolina

lekarzKrystyna Suchińska

3 opinie

Zwycięstwa 5, Opole

jestem zadowolona z wizyty u pani doktor i polecam ja bo jest naprawde dobra

lekarzEwa Kwiatek-Gniazdowska

2 opinie

Byczyńska 16 lok. 2, Kluczbork 1 inna

Jedyna lekarka,która pomogła mi z trądzikiem kiedy inni rozkładali ręce i wyczerpali wszystkie metody i środki. Godna polecenia w 100%

lekarzJadwiga Czarny

2 opinie

Dermatolog, Wenerolog

Opole

Pani doktor przesympatyczna i bardzo cierpliwa. Jak dla mnie wyczerpująco i konkretnie odpowiadała na moje pytania i wątpliwości.

drBeata Rekucka

1 opinia

Opole

Pani doktor jest bardzo bardzo uprzejmym lekarzem. Wysłuchała uważnie moich kłopotów ze zdrowiem i zapisała leczenie, które mi pomogło. Oby więcej było takich lekarzy.

lekarzMałgorzata Kanik-Wręczycka

4 opinie

Medicus, Mickiewicza 1, Opole

Pani doktor bardzo miła, wrażliwa, skupiona na problemie pacjenta, cierpliwa. Potrafi słuchać i rozmawiać. Profesjonalna w swojej dziedzinie i nie tylko - ma szersze ...

Ryszard

lekarzKatarzyna Dmitruczuk

3 opinie

Dermatolog, Wenerolog

Centrum, Kościuszki 2, Opole

Dzięki Pani doktor udało mi się skutecznie pozbyć trądzika na twarzy z którym zawsze się borykałam. Polecam.

Ania
Zobacz również