dermatolog płock

dr Tomasz Jarowicz

Prestige-med
Medyczna 8/116

Średnia ocen: 5/5

Polecam, Wielki Fachowiec i Wielki Człowiek! pacjent z Gryfina.

Polecam, Wielki Fachowiec i Wielki Człowiek! pacjent z Gryfina.

lekarz Teresa Miedzińska

None
ulica Rembielińskiego 10a

Średnia ocen: 5/5

Super Pani Doktor ;) miła i sympatyczna, dobrze leczy, poradzi jak trzeba, poświęca tyle czasu pacjentowi ile potrzebuje. Polecam ją. Leki przepisuje odpowiednie.

Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Jerzy Czernic

Piotrkowska 48 (Dermed)
Łódź

Bardzo miły i sympatyczny lekarz,pomógł mojemu synowi w leczeniu trądziku a także mi w diagnozach znamion

Opinia dodana przez: czesia

lekarz Krystyna Winiarska

NZOZ Med JAR
AR=rmii Krajowej 2
Płock

bardzo uprzejma i konkretna, poza tym jak na lekarza jest bardzo cierpliwa i dokladnie tlumaczy istotę problemu. leki które mi przepisala nie były drogie, a co najważniejsze zupelnie wyleczyly moj trądzik na twarzy i dekolcie z którym borykałam się juz od lat! od ostatniej wizyty minely 3 miesiace a moja skora nadal jest w swietnym stanie. problem z trądzikiem wprawial mnie w straszne kompleksy, teraz jest zupelnie inaczej, dziekuje i polecam Panią Doktor każdemu!

lekarz Bożena Pankowska

Kwiatka oraz Armii Krajowej

Średnia ocen: 4/5

dermatolog godny polecenia ponieważ rezultaty leczenia widać a poza tym utrzymują sią bardzo długo jego pozytywne efekty