Lekarze Dermatolog Poznań

lek. med. Iwona Stajkowska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Ułańska 19
Poznań

Przyszłam do dr Iwony z problemem obrzęku oka, z którym borykałam się od ponad 2 lat. Byłam u wielu lekarzy, kosmetologów.., wydałam dużo pieniędzy. Czułam się zwyczajnie źle..Dopiero p. dr Iwona uporała się z moim problemem. Jestem jej za to bardzo wdzięczna!! Znowu z uśmiechem spoglądam w lustro☺Przy okazji poprosiłam o stymulator profhilo. Dla mnie wspaniały, naturalny i dający znaczące efekty zabieg. Ze świecą szukać takich lekarzy jak p. dr ...
Opinia dodana przez: Hanna
                                       lekarz Weronika Chorążyczewska

lekarz Weronika Chorążyczewska

gabinet
Emilii Sczanieckiej
Poznań

Jestem po kilku poważnych operacjach i cóż - moje ciało szpecą naprawdę mało atrakcyjne blizny. Dla kobiety to naprawdę duży kłopot, nie czuję się komfortowo ani w stroju kąpielowym, ani tym bardziej przed mężem...Udalam się do doktor Chorązyczewskiej z polecenia i powiem szczerze, że naprawdę odżywam. Oczywiście to długi proces, blizny nie znikną w tydzień czy dwa, ale widzę zmiany i wierzę w efekty.
Opinia dodana przez: Marta Jaśkowiak
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Dermatolog estetyczny
                                       lek. med. Krzysztof Łuksza

lek. med. Krzysztof Łuksza

Dermatolog estetyczny, Medycyna estetyczna

Biogenica Klinika Piękna
Plewiska, Grunwaldzka 519 B/C lok. 2
62-064 Poznań

Pan doktor to wyjątkowa osoba. Jedyny chyba tak kompetentny lekarz. Bardzo się cieszę, że do niego trafiłam. Potrafi spojrzeć na pacjenta jako całość, a nie tylko wypełniać po 1 zmarszcze i kroić za wszystko. Po wizytach u innych wyglądałam jak napompowana lala. Teraz wyglądam młodo i naturalnie. W ostatnim roku doktor zaplanował cały cykl zabiegów odmładzających. Wyglądam 10 lat mniej i nie muszę już się kryć pod makijażem. Uczciwie i ...
Opinia dodana przez: Kasia
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Wenerolog
                                       lek. med. Aleksandra Szewczyk

lek. med. Aleksandra Szewczyk

Wenerolog, Dermatolog

Lekarz. Prywatne gabinety lekarskie
ul. Emilii Sczanieckiej 1a/24, 60-215 Poznań
Poznań

bardzo dobry i sympatyczny dermatolog, spostrzegawczy i skrupulatny. Diagnoza i leczenie na piątkę ;)
Opinia dodana przez: Natalia
                                       dr n. med. Małgorzata Misterska

dr n. med. Małgorzata Misterska

Prywatny gabinet Medycyna z Sercem
ul. Kościelna 26/22
Poznań

Polecam, leczenie zakończyło się po drugiej wizycie skutecznie, jestem zadowolony z leczenia Pani doktor polecam Edward .
Opinia dodana przez: Edward Mazur
                                       lekarz Krzysztof Ziemlewski

lekarz Krzysztof Ziemlewski

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Kliniki Ziemlewski Medycyna Estetyczna i Laseroterapia
Aleja Niepodległości 31
Poznań

Jestem zachwycona wykonaniem zabiegu. Efekt "woow" . Pan Doktor przesympatyczny , kompetentny i co najważniejsze nie zrobi nic na siłę. Rewelacja!!!
Bardzo dobry lekarz, spokojnie wszystko wytłumaczy.

lekarz Magdalena Zajkowska

ANGIODIABETICA
Przemysłowa 46a
Poznań

Ciągle pozostaję pod wrażeniem oczarowania, które wywołała wizyta u Pani Magdy. Pełen profesjonalizm, znakomita komunikacja, cechy, które dzisiaj można szukać już chyba tylko w literaturze lub rezerwatach przyrody. Znakomity diagnosta. Wywiad zebrany szczegółowo niczym w filmie " Dr House", plus doświadczenie i wiedza Pani Doktor pozwoliły na postawienie właściwiej diagnozy i rozwiązanie zagadki, z którą od 10 lat nie mógł poradzić sobie żaden dermatolog.
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Adam Cichewicz

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Live Medica
Ugory 77
61-623 Poznań

Bardzo rzeczowy , profesjonalny i uprzejmy. Dokładny wywiad z wyjaśnieniem poszczególnych pytań, zaproponowane leczenie i szczegółowy- na piśmie opis stosowania leków. Miła i życzliwa atmosfera, od pierwszego kontaktu wzbudza zaufanie i pacjent czuje, że jest pod dobrą kompetentną opieką. Bardzo polecam doktora Cichewicza i dołączam do grona zadowolonych pacjentów.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Małgorzata Wilk-Jędrusik

ul. Międzyborska 69
60-162 Poznań

Bardzo fajny i dobry lekarz. Miła i uprzejma osoba. Jasno i rzeczowo wszystko tłumaczy. Do tej pory jej zalecenia pomogły mi na wszystkie moje problemy. Polecam.
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Maria Krzyżaniak

MEDICOR Sp. z o.o.
pl. Władysława Andersa 5
61-894 Poznań

Wspaniały lekarz z ogromną wiedzą i empatią dla pacjenta. Jestem bardzo wdzięczna za zajęcie się moją chorobą i osobą. Kłaniam się Pani Doktor bardzo nisko. Dziękuję Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Karolina

dr hab. n. med. Aleksandra Dańczak-Pazdrowska

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Byłam u wielu dermatologów. Taka choroba. Mam ją długo i będę miała dalej. Czasem jest lepiej czasem gorzej. Chodzi o to, że też potrzebuję czasem się czegoś dowiedzieć, pogadać. A ta wizyta była inna od kilku poprzednich u innych lekarzy. Mimo że na NFZ (a chodziłam również prywatnie nawet do takich co obiecywali że mnie wyleczą). Polecam bo jest do rzeczy i po ludzku.

dr n. med. Magdalena Bator-Wegner

Alergologia Plus
Drobnika 12/14
Poznań

jestem bardzo zadowolona, energiczna Pani doktor, szybka diagnoza, po wyleczeniu jednego zajmie się kolejnym niej dotkliwym problem, polecam
Opinia dodana przez: Hania

lekarz Jolanta Grzegorowska

os. Wichrowe Wzgórze 22 lok. 131
61-678 Poznań

Świetny lekarz, który wszystko wytłumaczy. Usuwałam również u lekarza znamiona- szybko i bezboleśnie. Zawsze uśmiechnięta i miła. Polecam!
Opinia dodana przez: Paulina

dr n. med. Danuta Janicka

Dermatolog dziecięcy

Lelewela 68
61-409 Poznań

Świetny specjalista.Przed wizytą u pani doktor byłam u 5 dermatologów żaden nie zdjagnozował prawidłowo choroby i nie wyleczył mnie. U pani Janickiej byłam 2 razy - choroba zanika.Szczerze polecam:)
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Mariola Pawlaczyk

ulica Dojazd 34
60-637 Poznań

Pani Doktor trafne stawia diagnozy. Może nie za pierwszym razem uda się trafić z lekami, ale w końcu uzyska się najlepsze rozwiązanie. Aby uzyskać informację trzeba przygotować sobie dobrze pytanie i być skupionym oraz skoncentrowanym, aby otrzymać satysfakcjonująca odpowiedź.
Opinia dodana przez: Theofilos

lek. med. Małgorzata Łukaszyk-Ruchała

ul. Marcelińska 62 B/5
60-354 Poznań

Bardzo kompetentna. Stosuje skuteczne metody leczenia.Ma właściwe podejście do pacjenta i jego problemów. Wszystko tłumaczy, odpowiada na pytania. W dodatku ciepła, miła i cierpliwa. Polecam.
Opinia dodana przez: Justyna

dr n. med. Maria Mazurkiewicz

Prywatny Gabinet Lekarski
os. Stefana Batorego 82 b/lok. 1
60-687 Poznań

NIE SPOTKAŁEM TAKIEGO PODEJŚCIA DO PACJENTA-MILA ,SYMPATYCZNA, I PRZEDE WSZYSTKIM WIEDZA-POLECAM WSZYSTKIM Z PROBLEMAMI SKÓRNYMI
Opinia dodana przez: JAROSLAW

dr n. med. Aleksander Karpisiewicz

Gabinet Dermatologiczny Aleksander Karpisiewicz
Święty Marcin 43, Parter
Poznań

Do doktora zgłosiłam się po tzw. drugą opinię dot.guzka umiejscowionego na nosie. Pierwsza diagnoza: rak kolczysto- komórkowy. Taki wyrok oznaczał mocne okaleczenie mojej twarzy( wycięcie dużego fragmentu skóry wraz z chrząstką).Pan doktor spokojnie obejrzał guzka i bardzo szybko zawyrokował, że jest to rogowiak (to nie rak).Wszystko dokładnie wyjaśnił i pokazał zdjęcia obrazujące rogowiaka na nosie . Podczas całej wizyty miałam do czynienia z bardzo wysoką kulturą osobistą Pana doktora. Gorąco ...
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Paweł Silny

Art Clinic
ul. Nad Seganką 5
Poznań

trafiłam do dr z wysypka na rękach skóra była do tego szorstka i czasami pękała, byłam u dwóch lekarzy i ... nic usłyszałam ze mam stosować kremy nawilżające , dopiero dr Silny mi pomógł, wykonano mi na miejscu testy na plecach i okazało się ze mam uczulenie na chemie- na to nikt nie wpadł, dr dokładnie mi wytłumaczył na co musze uważać, przepisał maści i jest o wiele lepiej.
Opinia dodana przez: Agnieszka W