dermatolog rybnik

Dermatolog

None
ul. Władysława Hibnera 51

Średnia ocen: 5/5

Wszystko w jak najlepszym porządku. Kompetencja, doradztwo, pomoc. Nic dodać nic ująć. Kobieta o dobrym sercu

Opinia dodana przez: Kryśka

lekarz Jolanta Kaznocha

Dermatolog   (+1 więcej)

Wysoka 25
Rybnik

Polecam!Nie czekalam dlugo na termin wizyty,p.dr wzbudziła moje zaufanie,dokladnie tłumaczy przebieg leczenia,językiem zrozumialym dla pacjęta.

lekarz Alicja Buchwald

Dermatolog   (+4 więcej)

Aderm
Łanowa 11
Rybnik

Jestem mile zaskoczona .Fachowa diagnoza i odpowiednie leczenie pozwoliły mi w końcu pozbyć się problemu skórnego.Polecam.

dr n. med. Ewa Hadas

Dermatolog   (+1 więcej)

Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris
Ul. Wiejska 4
Rybnik

lekarka bardzo kompetentna szybko i trafnie stawia diagnozę .................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Opinia dodana przez: Iwona