Filtruj terminy

Lekarze Dermatolog Sanok

lekarz Barbara Łopacka

gen. Sikorskiego 6a lok. 3
38-500 Sanok

Miałem trudne do zdiagnozowania zmiany na skórze. Pani doktor bardzo trafnie zaleciła leczenie i obyło się bez zabiegu chirurgicznego. Jestem bardzo zadowolony. Kontakt z Panią doktor przyjemy i życzliwy. Bardzo otwarta osoba

lekarz Lidia Galik

Słowackiego 95
Sanok

Konkretny, fachowy lekarz. Zapisała mi skuteczne i tanie smarowidło (płyn) do zrobienia w aptece. Pomogło i obeszło się bez antybiotyku przepisanego przez innego dermatologa na tą samą dolegliwosć (łupież pstry). Miła i konkretna osoba.

lekarz Joanna Przeorska

ulica 3 Maja 16
38-500 Sanok

pani doktor jest wspanialym czlowiekiem znajacy m swoj fach trafne diagnozy wiecej takich lekarzy.jestem bardzo zadowolony z wizyty.
Opinia dodana przez: wojciech

lekarz Anna Zielnica

ulica Sadowa 11A
38-500 Sanok

Umówiłem się do Pani doktor na usunięcie brodawek na stopie metodą ciekłego azotu. Po pojawieniu się o umówionej godzinie byłem zmuszony czekać dodatkową godzinę z powodu mi nieznanego. Po wejściu do sali zabiegowej miałem nieustanne wrażenie, że Pani doktor się spieszy. Zamiast wymrażania ciekłym azotem Pani doktor zdecydowała się na chirurgiczne wycinanie ze znieczuleniem. Po zabiegu pielęgniarka nie zadała sobie fatygi aby umyć stopę z krwi, lecz dopier w domu ...
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Małgorzata Matuszek

ulica Kochanowskiego 25
38-500 Sanok

Nie polecam, na kasę chorych nie poświęca dużo czasu na pacjenta, leczy bez badań, przypisuje te leki które akurat przedstawiciele jej przedstawią by mieć profity. Spóźnia się, nie kulturalna, potrafi kończyć jedzenie przyjmując pacjenta.
Opinia dodana przez: Diana

lekarz Anna Zielnica-Bukład