śląskie dermatolog

Sortuj

dr Lidia Bednarska

Dermatolog

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
Bytom

Średnia ocen: 5/5

Z całym przekonaniem polecam Panią dr Lidię Bednarską, mimo iż byłam u Pani doktor tylko raz (z jednym, ale jakże uciążliwym, wieloletnim schorzeniem). W moim odczuciu Pani dr Lidia Bednarska jest dobrym i życzliwym człowiekiem, a przede wszystkim wspaniałym specjalistą, o czym świadczy odniesiony sukces w leczeniu skóry mojej twarzy. Nie spodziewałam się, że moje kłopoty ze zmianami skórnymi z którymi borykałam się przez 15 lat (!) mogę wyleczyć tak szybko. Zaufałam Pani doktor Lidii Bednarskiej. Leczenie było zupełnie bezbolesne i 100% skuteczne dzięki trafnej diagnozie postawionej już na pierwszej wizycie. Błyskawiczny efekt leczenia totalnie mnie zaskoczył, że jednak można mnie wyleczyć... (mam za sobą setki "specjalistów", którzy jedynie stopniowo przez lata pogarszali mój stan skóry na twarzy oraz bez skrupułów "wyciągali" pieniądze /o drogich, nieskutecznych preparatach nawet już nie wspomnę/ ). Jestem bardzo wdzięczna za perfekcyjnie przeprowadzone leczenie i gwarancje, że w końcu odzyskam swoją twarz oraz dawno zapomnianą pewność siebie. Jestem szczęśliwa, że spotkałam Panią dr Lidię Bednarską na swojej drodze, która swoją wiedzą wyleczyła mnie skutecznie z choroby skóry, dała radość i piękno zdrowej, niepoprzebarwianej, świetlistej, cudownie gładkiej skóry twarzy.

Opinia dodana przez: KingaBukowiec kingabukowiec

lekarz Monika Mazur

Dermatolog estetyczny   (+1 więcej)

Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Body Care Clinic
Ul. Opolska 7/3

Średnia ocen: 5/5

Polecam Panią Doktor i cały zespół Body Care Clinic - uwielbiam do Was przychodzić i zawsze dostaje to czego chcę!

Polecam

Opinia dodana przez: Aga

lekarz Jadwiga Feliks

Jana Kazimierza 200
Jeleśnia

Średnia ocen: 5/5

Czy to ta sama pani doktor, która pracuje w Katowicach w przychodni MSW, na Kilińskiego? Jeśli tak, to jest to wyjątkowy lekarz, który nie daje tylko recepty, ale próbuje zdiagnozować chorobę, zleca szczegółowe badania, potrafi poświęcić swój czas, nie zawaha się w trudnej sytuacji skierować na konsultacje do innej placówki. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: bevis bevis

dr n. med. Barbara Filipowska

Dermatolog   (+1 więcej)

Korona

Zabrze

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały lekarz,mądry i dobry człowiek! Gdybym miała komukolwiek polecić lekarza dermatologa, to tylko Panią dr Barbarę Filipowska!

Opinia dodana przez: Renata

lekarz Zofia Jagiellak

Grzyśki 13b lok. 9

Miła,sypatyczna,skuteczna.Bardzo polecam.

Miła,sypatyczna,skuteczna.Bardzo polecam.

dr n. med. Małgorzata Ciszewska

Średnia ocen: 5/5

Polecam. Zmieniłem dermatologa z poradni przyszpitalnej na ul. Raciborskiej w Katowicach na panią doktor Ciszewską jak naraie jestdm zadowolony z leczenia w końcu efektywnego do tego pani doktor bardzo miła i poświęca sporo czasu.

Opinia dodana przez: daniel

dr Renata Wilk-Czyż

Dermatolog   (+2 więcej)

C-MED
Ludowa 11

Średnia ocen: 5/5

Pani Doktor to przede wszystkim prawdziwy lekarz z powołania i znakomity fachowiec z dziedziny dermatologii oraz medycyny estetycznej. Usługi wykonywane są na najwyższym poziomie. Pani Doktor poświęca pacjentowi bardzo dużo uwagi, świetnie diagnozuje problem, tłumacząc i wyjaśniając jakie zabiegi są konieczne proponując plan zabiegów lub leczenia. Jest osobą o niebywałej kulturze i uprzejmości oraz ogromnej wiedzy, popartej dużym doświadczeniem. Z pełnym przekonaniem polecam usługi C-MED Pani Doktor Renaty Wilk Czyż jako najlepszej placówki na najwyższym europejskim poziomie.

Opinia dodana przez: małgorzata

dr n. med. Zofia Wyszyńska

Klonowa 28

Średnia ocen: 5/5

Bardzo polecam Pani doktor konkretna z ogromną wiedzą ,lekarz z powołania .Wystawiła prawidłową diagnozę za pierwszym razem pomogła od razu.

Inni proponowali ciekły azot brrrr ....

Opinia dodana przez: Monika

lekarz Maria Weryńska-Kalemba

None
ul. Władysława Hibnera 51
Rybnik

Średnia ocen: 5/5

Wszystko w jak najlepszym porządku. Kompetencja, doradztwo, pomoc. Nic dodać nic ująć. Kobieta o dobrym sercu

Opinia dodana przez: Kryśka

lekarz Bożena Sokólska

Dermatolog   (+1 więcej)

Gabinet Dermatologiczny
ul. Partecznik
Wisła

Średnia ocen: 5/5

Będąc na wakacjach w Wiśle miałam poważne problemy ze skórą. Okoliczni mieszkańcy polecili mi Panią Doktor, szybka i trafna diagnoza, skuteczne leczenie, polecam!

Opinia dodana przez: Krystyna