dermatolog tychy

Dermatolog   (+2 więcej)

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Pasaż Europejski 8/1
Tychy

Najlepszy lekarz dermatolog, po długiej walce z ostrym trądzikiem wreszcie trafiłam na kogoś, kto potrafił mi pomóc. Po pół roku leczenia, po trądziku ani przebarwieniach nie ma śladu, a początkowy stan twarzy był tragiczny. Nie wierzyłam, że ktoś mi pomoże, a jednak! Polecam w 100% :)

Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Jadwiga Zabłuda-Tomala

al. Niepodległości 186
Tychy

jestem bardzo zadowolona, nareszcie lekarz który zna się w 100% na rzeczy!

jestem bardzo zadowolona, nareszcie lekarz który zna się w 100% na rzeczy!

lekarz Halina Książek-Wysocka

Owczarska 3
Tychy

Pani doktor podeszła do sprawy profesjonalnie, nie tylko lecząc chorobę, ale też próbując znaleźć ewentualne przyczyny takiego stanu rzeczy. Dodatkowo wstępnie zdiagnozowała (na podstawie problemu dermatologicznego) u mnie problem neurologiczny, który został też potwierdzony przed odpowiedniego lekarza specjalistę.

dr n. med. Anna Pogorzelska-Antkowiak

EsteDerm - Estetyka i Dermatologia
ulica Dmowskiego 2
Tychy

dobra lekarka godna polecenia od razu zabrała się za testy alergiczne a nie faszerowała mnie antybiotykami

lekarz Nina Szczęśniak

Dębowa 6a
Tychy

Nie polecam tego lekarza. Jest bardzo nieuprzejma, nie poświęca uwagi pacjentowi tylko się wymądrza.

lekarz Katarzyna Kowacz

EsteDerm - Estetyka i Dermatologia
ulica Dmowskiego 2

Średnia ocen: 1/5

Poszłam do tej pani w celu leczenia grzybicy paznokci. Pani doktor rzuciła okiem i stwierdziła, że to nie jest grzybica, chociaż inny lekarz nie miał w tej spawie wątpliwości.
Zostały mi przepisane leki na wzmocnienie paznokci. Szkoda czasu na wizytę u tej pani.
Bardzo denerwujące jest to, że za nasze pieniądze tego typu lekarze leczą w państwowych przychodniach!