dermatolog wadowice

Dermatolog   (+3 więcej)

Gabinet Dermatologiczny
ul.Wojtyłów 19 ( gabinety Novamed ) czynne II I IV sobota
Wadowice

Wizytę u doktora oceniam bardzo pozytywnie. Szybka, trafna diagnoza. Godny polecenia. Szybko umówiona wizyta.

Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Zbigniew Mroczek

Dermatolog   (+1 więcej)

Żwirki i Wigury 1
Wadowice

Lekarz o dużej wiedzy ogólnej i podejściu holistycznym do zdrowia i choroby.Na podstawie niektórych chorób skóry potrafi wskazać naprzyczynę wewnętrzną choroby skórnej. U mnie na podstawie pewnych objawów skórnych powiedzia że przyczyną ich na pewno jest choroba wewnętrznai zlecił mi dużo badań dodatkowych. Kolonoskopia wykazała,że mam polipy w jelicie grubym. Po usunięciu ich przez chirurgakktóry stwierdził że w jednym z p[olipów były komórki rakowe. wiem że lekarz ten uratował mi życie,mimo że jest dermatologiem. Nadmieniam że od około trzech lat zgłaszałam się do innych dermatologów z tym problemem to odpowiedż byłaże tej choroby skóry się nie leczy i dla celów kosmetycznych kierowano mnie do chirurgów którz pojedyncze zmiany skórne mi wycinali lub wypalali laseremale na ich miejsce wyrstaly nowe guzki.Po usunięciu polipów jelitowych zmiany skórne całkowicie ustąpiły w ciągu 8-9 miesięcy..Minęło już 11 lat od czasu kiedy miałam operację usunięciu polipów jelita grubego a ja żyję i wiem że zawdzięczam to dr Zbigniewowi Mroczkowi .który uparcie jako dermatolog twierdził że przyczyną moich zmian śkórnych musi buć przyczyna wewnętrzna i zlecał mi dużo badań jak prześwietlanie płuc, usg brzucha i wreszcie kolonoskopię. która wreszcie sprawę wyjaśniła ostatecznie. Szkoda że takich lekarzy " starej daty " o dużej wiedzy z zakresu wiedzy ogólnolekarskiej jest coraz mniej bo nie musielibyśmy leczeć się u specjalistów z wąskich dziedzin medycyny gdzie przysłowie "nie wie prawica co robi lewica". stało się już zjawiskiem powszechnym .Ale to my pacjęci na tym cierpimy. Dziękuję doktorze i życzę długich lat zycia aby mógł Pan dalej dobrze diagnozować i ratować innych ludzi przed chorobami rakowymipłuc ,brzucha .kości itd. na podstawie chorób skóry.