Czy chodziło Ci o lekarzy:

dr Wanda Knopińska-Posłuszny

Hematolog

Gdańsk

Wspaniały lekarz szkoda, że nie ma Pani Dr. w Gdańsku.
Wł. Mierzwiński

Wspaniały lekarz szkoda, że nie ma Pani Dr. w Gdańsku.
Wł. Mierzwiński

warmińsko-mazurskie dermatolog

Sortuj

lekarz Izabela Żołnacz

None
Wojska Polskiego 2
Kętrzyn

Średnia ocen: 5/5

Swietna kobieta! bardzo uprzejma, bierze pod uwagę trudną sytuacje domową - co za tym idzie brak pieniedzy.. gorąco polecam!

Opinia dodana przez: Ela

dr n. med. Jacek Perliński

Dermatolog   (+4 więcej)

Wielospecjalistyczne Centrum Kliniczne NZOZ Twoje Zdrowie
E.Orzeszkowej 13
Elbląg

od dłuzszego czasu mam problemy z łuszczyca.poszedłem na wizyte prywatną,lekarz wypisał mi maść która zaczęła przynosic efekty.chodziłem na wizyty do róznych przychodni w elblagu i kazano mio zażywac rutinoscorbin i pić wapno,hehehehe.dobre co?ten lekarz jest naprawde świetnym specjalistą,tylko czemu wziął aż 100zł za wizytę?czy to mzalezy od rodzaju choroby?
alex

Grażyna Frąckowiak

Kostytucji 3 - go Maja 3
Dajtki, Olsztyn

Jestem wdzięczna, że są tak profesjonalni specjaliści, mogę tylko w samych superlatywach wypowiedzieć się o Pani doktor. Fachowa wiedza, a przy tym ludzkie podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Hanna Lotarska

NZOZ 'MALA PRZYCHODNIA" W ILAWIE
Maczka 10a
Iława

Polecam! Bardzo mila Pani Doktor, wytłumaczyła działanie zaproponowanej terapii. Wizyta w miłej atmosferze, bez pośpiechu. Ogólnie super.

Opinia dodana przez: renatajacek

lekarz Jolanta Senderak

3 Maja 17b
Węgorzewo

Jestem bardzo zadowolona z podejścia do pacjentów i Kobieta zna sie na rzeczy.

Jestem bardzo zadowolona z podejścia do pacjentów i Kobieta zna sie na rzeczy.

Justyna Kuklińska-Lupa

Lidzbark

Byłam na prywatnej wizycie u pani doktor. W gabiniecie spędziłam 1,5h. Pani doktor dokładnie przebadała moją skórę, cierpliwie tłumaczyła i wyjaśniała. Mój syn z azs był także badany przez panią doktor, która postawiła trafną diagnozę i dobre leki. Moje dziecko od kilku lat ma problemy ze skórą, było u wielu dermatologów,którzy nie mieli pomysłu na leczenie, dopiero pani doktor postawiła trafną diagnozę. Polecam.

Opinia dodana przez: a.

lekarz Anna Sobieszek-Kundro

None
ul. Turbinowców 9
Elbląg

Bez zastrzeżeń lekarz godny zaufania i polecenia. Wiedza i kompetencje są gwarantem skutecznego leczenia.

Opinia dodana przez: Adam

dr Krystyna Ściana

mroza 14/7 olsztyn
Dajtki, Olsztyn

Bardzo kompetentny lekarz, leczy naszych synów od lat. Diagnozy są zawsze trafne. Pani doktor nie nadużywa wypisywania antybiotyków

lekarz Agnieszka Owczarczyk-Saczonek

Dywity 447
Dywity

Byłam pacjentką Pani Doktor w oddziale. Bardzo miła atmosfera i opieka. Dziękuję Pani Doktor!

lekarz Ryszard Zakrzewski

Kopernika 6b lok. e
Iława

Średnia ocen: 4/5

Witam, do pana doktora pojechałam z mamą i przy okazji pozwolił mi wejść do gabinetu. Leczyłam się 4 lata na egzemę, którą zaleczyłam przed ciążą przez saunę, po urodzeniu powróciła, a ja karmiłam piersią. Pan doktor po minucie wywiadu powiedział to egzema i przepisał maść którą można stosować przy karmieniu piersią, po dwóch dniach nie było po niej śladu. Do dzisiaj minęły 4 lata i jej nie mam, znów karmię drugiego synka i mam inne schorzenie więc napewno pojadę ponownie. Polecam serdecznie, ja przyjechałam z Ostródy.

Opinia dodana przez: Kasia