dermatolog zabrze

Sortuj

dr n. med. Barbara Filipowska

Korona

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały lekarz,mądry i dobry człowiek! Gdybym miała komukolwiek polecić lekarza dermatologa, to tylko Panią dr Barbarę Filipowska!

Opinia dodana przez: Renata

lekarz Jolanta Smyk

None
Damrota 31 A

Średnia ocen: 5/5

Bardzo polecam.... Od kiedy zaczęłam chodzić do Pani doktor, powrócila wiara w lekarzy z powołania...stawia trafnie diagnozę, miła, poświęca dużo czasu pacjentowi, jest poprostu wspaniała jako lekarz....z czystym sumieniem gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Iza

dr n. med. Anita Radłowska

Sienkiewicza 28 lok. 76
Zabrze

Super pani doktor. Idealne podejście do pacjenta. Fachowa pomoc i zawsze trafna diagnoza i kompleksowa obsługa.

Opinia dodana przez: Damian

lekarz Marta Marcyniak-Górska

Artmed
Sienkiewicza 28
Zabrze

Polecam bardzo Panią Doktor. Wyleczyła moich synów z trądzika młodzieńczego, na którego sama leczyłam się latami u innych dermatologów. Lekarz z powołania, miła i sympatyczna, a najważniejsze, że skuteczna. Niedawno Pani Doktor przyjmowała w Poradni Dermatologicznej przy szpitalu w Zabrzu Biskupicach.

Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Agata Filipowska-Grońska

None
pl. Plac Krakowski 8/1
Zabrze

Bardzo fajna pani doktor. Mnie pomogła idealnie. Zdiagnozowała i wyleczyła zmiany skórne, z którymi inni lekarze nie mogli sobie poradzić. Polecam serdecznie

Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Maria Jeżewska

Hagera 41
Zabrze

Jak najbardziej jestem zadowolona. Pani dr bardzo miła, dokładnie przeprowadziła badanie, odpowiedziała na wszystkie pytania.

dr n. med. Jolanta Wojsa

Kowalska 14 lok. 1
Zabrze

Dzien dobry...ja byłam u Pani Doktor kilka razy i to w związku z problemami dermatologicznymi,jak i estetycznymi...bardzo konkretna,miła osoba..oba problemy rozwiązane...gdybym jeszcze raz chciała skorzystać to tylko u tej Pani.Goraco polecam.

lekarz Katarzyna Nowak

Dygasińskiego 45
Zabrze

Kilka razy byłem ostatnim pacjentem po całym dniu pracy. Pomimo tego nie odczułem traktowania "szybko bo już koniec". Wizyta (każda) jest spokojna, z dokładnym wywiadem i dającą się odczuć życzliwością. Polecam!

dr n. med. Bogumiła Szymczykowa

Hagera 41
Zabrze

nie polecam tej pani doktor jest tak beznadziejna, że nie umie wypisać nawet recepty, przez to musiałem jechać do niej drugi raz żeby poprawiła mi recepte, jest bardzo stara nie ma pojęcia o leczeniu, naprawdę nie polecam.

lekarz Czesława Płatek twardoch

Średnia ocen: 1/5

Ta Pani jest niemiła,chamska,wredna zero podejscia do dzieci przeszkadza jej wszystko po prostu odradzam ją

Opinia dodana przez: Ala