dermatolog zawiercie

lekarz Maria Szczurak

Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego
ul. Powstańców Śląskich 8
Zawiercie

Bardzo dobra lekarka. :-) Wyleczyła mnie z choroby dermatologicznej co inna lekarka bezkutecznie próbowała leczyć.

Opinia dodana przez: Bartosz

dr n. med. Ewa Krauze

Szczekociny

Otrzymałam namiary od znajomego i wszystko się potwierdziło. Bardzo mi pomogła, pozbyłam się uciążliwej alergii.POLECAM, bardzo dobry lekarz.

lekarz Anna Glik-Szymłowska

Dermatolog   (+1 więcej)

Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego
ul. Powstańców Śląskich 8
Zawiercie

U Pani doktor Glik bylam raz...i ostatni.Pani doktor nawet nie obejrzała mnie ani mojej corki i sugerując sie moja opinia skąd może sie wziąść uciazliwa wysypka,przepisala recepte.Byla kompletnie zdezorientowana jezeli chodzi o moja 5-letnia coreczke od razu mi powiedziala że ona nie wie co ma jej przepisac...Stwierdzila ze to na pewno swierzb wydalam na recepty nic nie pomoglo,udalam sie do inego dermatologa ktory definitywnie wykluczyl diagnoze Pani doktor Glik.

lekarz Małgorzata Marcisz-Fik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medicor" Sp.J
ulica Kościuszki 27''0"
Myszków

Wybrałam się do pani doktor z lekkim trądzikiem i tłustą cerą. Ona, nawet nie patrząc na mnie przepisała najmocniejszy lek na trądzik, zabijający płód i poinformowała, że podczas jego przyjmowania nie mogą być w ciąży. Odparłam, że w ciąży nie jestem, a pani doktor chamsko odparła, że ją to nie interesuje i sprawdzać tego nie będzie! A na pytanie, czy chociaż się buzi przypatrzała, bo nie podniosła nawet głowy znad biurka odpowiedziała: No przecież tyłem pani tu nie przyszła! Nawet nie spojrzała na mnie, chamsko skrzyczała i na lekkie schorzenie chciała przepisać lek, który stosuje się, gdy nic innego nie pomaga- na najcięższe blizny i trądzik w najgorszym stadium.

Opinia dodana przez: Zuzia