Dermatolog, Zielona Góra

drZofia Leś-Zaczyńska

21 opinii

Dermatolog

NZOZ DERMAL S.C. Poradnia Dermatologiczna, Bohaterów Westerplatte 9, Zielona Góra

Polecam Pania Dr.Zofie Leś-Zaczyńską jest bardzo dobrym specjalistą i zna się na rzeczy mam problem z egzemą i pani doktor znalazła rorwiazanie wiem ,ze ...

lekarzAlicja Kubiak

17 opinii

Centrum Medyczne ALDEMED, al. Niepodległości 1, Zielona Góra

Pani doktor Kubiak jest bardzo dobrym lekarzem dermatologiem, polecam ją wszystkim moim koleżankom jak i wam drodzy internauci.

lekarzBeata Wasylkowska

4 opinie

Chopina 21, Zielona Góra

Byłem wczoraj u p.doktor i jestem bardzo zadowolony po wizycie. Poświęciła mi 40 min,dokładnie wszystko wytłumaczyła,była miła i uśmiechnięta. Więcej takich lekarzy

lekarzEwa Włosińska-Strzelecka

5 opinii

Żeromskiego 17 lok. 2, Zielona Góra

Bardzo dobry lekarz który jako jedyny z wielu lekarzy u których już byłam,rozwiazał problem mojej choroby

lekarzMałgorzata Zbierska-Krawczak

5 opinii

Gabinet Dermatologiczny, Stefana Wyszyńskiego 99, Zielona Góra

Polecam. Kompetentna, miła, wytłumaczy, doradzi, poświęca dużo czasu. Nie naciąga na drogie specyfiki.

reflexion

lekarzKrystyna Raduła

11 opinii

DANE NIEAKTUALNE, Żeromskiego 17/2, Zielona Góra 1 inna

Pani doktor była bardzo miła. Poradziła sobie z moją przypadłością i to bez większych problemów, jak najbardziej polecam.

lekarzLiliana Felisiak

2 opinie

Kościuszki 6 lok. 4, Zielona Góra

świetny lekarz. Chodzę do niej razem z dziećmi. Mam do niej zaufanie, bo ma dobre podejście i są efekty. Pozdrawiam i polecam

dr n. med.Jacek Król

33 opinie

Dermatolog

DERMAL s.c. Zofia Leś-Zaczyńska Jacek Król‎, ul. Bohaterów Westerplatte 9, Zielona Góra 1 inna

Profesjonalizm w każdym calu!! Doskonałe podejście do pacjenta. Szczegółowo wyjaśniony problem, podanie prawdopodobnych przyczyn. Ukierunkowanie na odpowiednie działanie. Porada pierwsza klasa! Przepisane leki, niemordujące ...

CR
Zobacz również