Filtruj terminy

Lekarze Diabetolog Bielsko-Biała

dr n. med. Andrzej Krawczyk

Daszyńskiego 126
43-300 Bielsko-Biała

znakomity lekarz i przed wszystkim człowiek

mgr Jj Doradztwo Żywieniowe

Diabetolog, Dietetyk dziecięcy

Bielsko-Biała

Panie dietetyczki działają w Bielsku i okolicach a w Andrychowie mają gabinet. Robią świetne diety przez internet. Trochę się bałam tej formy kontaktu ale okazało się, że jest równie skuteczna a nie trzeba nigdzie jechać. Dostałam dietę odchudzającą, widać, że ktoś nad nią siedział, bo ujęto wszystkie moje uwagi i preferencje a posiłki opisano dokładnie wg mojego rozkładu dnia. Kiedyś byłą już u dietetyczki ale na siłę chciała mi sprzedać ...

dr n. med. Piotr Trelewicz

SZPITAL WOJEWóDZKI
43-300 Bielsko-Biała

Polecam to naprawdę dobry lekarz, godny zaufania, kompetentny. posiada duże doświadczenie, kompleksowe podejście. Zawsze znajduje czas.

dr n. med. Iwona Salamon

Broniewskiego 5 (Ultramedic)
43-300 Bielsko-Biała

Pani diabetolog poświęciła mi 5minut, twierdząc, że nie ma czasu odpowiadać na moje pytania bo ma tylu pacjentów. Nie neguję kompetencji bo nie miałam możliwości ich sprawdzić, natomiast podejście do pacjenta, który szuka pomocy, z trudnością załatwia skierowanie, czeka w kolejce, jest tragiczne. Póki co nie polecam!
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Maria Hałat-Szafran

Diabetolog

szpital wojewodzki
Bielsko-Biała

Pani Doktor od kilku lat opiekuje się moimi dziećmi i zawsze diagnozy były trafne, a leczenie przebiegało szybko i bez komplikacji. Polecam.

lekarz Dariusz Fajfer

Centrum Lekarskie ALFA w Bielsku-Białej
Grażyny 9
43-300 Bielsko-Biała

Lekarz medycyny który pomylił się z powołaniem,po krótkiej wymianie słów udawadnia , że potencjalny pacjent jest kretynem . Odpowiedzi na pytania kwitowane podniesionym głosem,zero uprzejmości,ludzkiego podejścia do pacjenta.

lekarz Maria Hałat-Szafran

Diabetolog, Pediatra