diabetolog w okolicach dębica

Halina Kurdziel

Spółdzielcza 2
Mielec

Średnia ocen: 5/5

Znakomity oddany lekarz chcący pomóc pacjentowi.

Znakomity oddany lekarz chcący pomóc pacjentowi.

Ewa Rzepka

Diabetolog   (+1 więcej)

Gabinet lekarza POZ - Zakład Opieki Zdrowotnej "BAS-MED." Spółka Jawna Lekarzy Medycyny Anna Piecuch-Pawłowska i Maria Orchel

Gorlice

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobra lekarka. Przeprowadziła mnie wspaniale przez ciążę cukrzycową. Bardzo miła i otwarta. Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy. Polecam.

Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Janina Kokoszka-Paszkot

None
ul. Węgierska 19
Gorlice

Średnia ocen: 5/5

Pani doktor rewelacyjna, udzieli konkretnie informacji, zainteresowana pacjentem, bardzo miła, Nie czeka na łapówki jak inny lekarz z tego oddziału.

lekarz Robert Witek

Nie jestem z Tarnowa a wybieram się do niego
I nie ...

Czy jest dobrym diabetologwiem proszę o odp
Nie jestem z Tarnowa a wybieram się do niego
I nie wiem czy mi pomoże???????????
Bardzo proszę o odp

dr n. med. Mariusz Dąbrowski

pl. Wolności 17
Rzeszów

Bardzo dobry specjalista diabetolog leczę się u tego doktora już 10 lat i nigdy się nie zawiodłem,bardzo miły i życzliwy oraz bardzo punktualny co rzadko zdarza się u innych lekarzy człowiek o wielkim sercu i kulturze osobistej

lekarz Joanna Kędzierska

"Diabetologia"
Rejtana 10
Rzeszów

Bardzo dobry diabetolog polecam, chce leczyć, i wyleczyć , choć cukrzycy nie da się wyleczyć , tylko zahamować rozwój choroby

lekarz Katarzyna Brzozowska-Odyniec

None
ul. Browarna 36/7
Nowy Sącz

Średnia ocen: 1/5

Pani DOKTOR Brzozowska Odyniec uważa się za najmądrzejszą kobietę świata , czemu daje wyraz podczas wizyty(KTO NIE JEST DOKTOREM LUB PO STUDIACH ,Z AUTOMATU JEST TRAKTOWANY JAKO CZŁOWIEK 2 KATEGORII).
Poza tym zwraca się do pacjenta słowami wprost z rynsztoka .Jest niesympatyczna , ale o tym można przekonać się podczas wizyty np w Nowym Sączu przy Alei Wolności 49 .
Może miała słabszy dzień ,ale to w żaden sposób nie usprawiedliwia ordynarnego zachowania podczas dzisiejszej wizyty .
DNO !!!

Opinia dodana przez: Dusia