Lekarze Diabetolog Lublin

Endokrynolog, Diabetolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin
Lublin

Przecudowny Lekarz i Człowiek. Tacy jak On to ostatnie rzadkie ptaki, a właściwie to już ich nie ma… Na uwagę zasługują niezwykła wiedza, kompetencja i wnikliwość, zdolne rozwikłać każdą medyczną zagadkę, a przy tym wyjątkowa kultura osobista, jak również bezgraniczne oddanie pacjentom. I to najrzadsze ze wszystkich, nieprawdopodobne wręcz ciepło. Oboje z małżonką, uczestniczący w wizycie, wzruszeni jesteśmy i porażeni ogromem dobroci, jaką Pan Doktor ofiarowuje wszystkim szukającym u Niego ...
Opinia dodana przez: Aleksander

dr hab. n. med. Wojciech Szydłowski

Diabetolog, Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
20-046 Lublin

Od lat leczę się u pana doktora na cukrzycę i dzięki niemu czuję się dobrze, pan doktor jest bardzo miły i sympatyczny i wizyty przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Poleciłam go koleżance, która ma problemy z tarczycą (bo pan doktor jest także endokrynologiem) i jest ona bardzo zadowolona i powiedziała, że na żadnego innego go nie zamieni :)

dr n. med. Andrzej Dybała

20-555 Lublin

Doktor Dybała to bardzo dobry specjalista, sympatyczny i skromny człowiek. Dokładnie wytłumaczy każdemu pacjentowi o problemach zdrowotnych szczególnie po rozpoznaniu choroby.Jest bardzo dobrym diabetologiem prowadzi moją córkę która jest chora na cukrzycę insulinozależną typu 1 dokładnie nas zapoznał z cukrzycą i powikłaniami nieleczenia.Doktor Dybała ma dla każdego pacjenta zawsze czas ,dał nam nr na komórke i migdy nei odmówił pomocy gdy dzwoniłem.Mam do niego wielkie zaufanie.To lekarz z wielkim zaangażowaniem ...

dr n. med. Justyna Jaworska

20-555 Lublin

Bardzo mila pani doktor, przyjemnie się z panią rozmawia Wszystko dokładnie wytłumaczy no czasami zwróci uwagę za nie stosowanie się zaleceń polecam i bardzo .
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Elżbieta Misiak

20-046 Lublin

Polecam z całego serca, lekarz z powołania. Osoba ciepła i życzliwa.Profesjonalistka. Dziękuję Pani doktor za wszystko. Pacjentka
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Robert Piekarski

Diabetolog, Pediatra

Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr Macieja Kuczyńskiego Filia w Lublinie - Szpital
Jaczewskiego 2
20-950 Lublin

Polecam Pana Doktora w 100%. Prowadzi moja cukrzyce od 6 lat i nie zamieniłabym go na innego lekarza. Jest kompetentny w tym co robi. Ma wiedzę i przekazuje ja pacjentowi. Z każdej wizyty wychodzę zadowolona. Polecam.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Grzegorz Mizerski

ulica Dożynkowa 21C/29
20-223 Lublin

Bardzo miły pan, dokładnie wszystko wytłumaczy, poda w jakiej aptece można wykupić dany lek, polecam.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Anna Kłysiak

ulica Jutrzenki 10/4 A
20-538 Lublin

Bardzo miła Pani Doktor. Babcia leczy u niej cukrzycę od półtora roku i jest bardzo zadowolona. Pani Doktor dobiera indywidualnie metodę leczenia (insulina/ tabletki) i skutecznie motywuje do diety :-) Szczerze polecamy!
Opinia dodana przez: Sylwia

mgr Mariusz Pencuła

grottgera 10/1
Lublin

Prawdziwy lekarz z powołania. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan Doktor bardzo dobrze wszystko tłumaczy i wyczerpująco odpowiada na pytania. Gorąco polecam

lekarz Barbara Żmurowska

20-046 Lublin

Polecam! Zostałam wysłuchała, przebadana i optymistycznie nastawiona co dalszej diagnostyki i leczenia. Dzięki Panu doktorowi mam nadzieję że wreszcie będzie dobrze.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr hab. n. med. Anna Tochman-Gawda

20-555 Lublin

Jestem pacjentką Pani doktor od osiemnastu lat, nigdy się nie zawiodłam, zawsze otrzymuję pomoc, radę i wskazówki a przede wszystkim właściwą diagnostykę i leczenie. Do tej pory nie trafiłam na tak dobrego lekarza z powołania. Polecam

lekarz Artur Kruk

ulica Graniczna 5/3
20-010 Lublin

Profesjonalne podejście do pacjenta pan doktor cudowny człowiek. Wszystko wytłumaczył jak trzeba polecam.
Opinia dodana przez: Wioletta

dr n. med. Irena Szykowna

DIABETA-CARE Sp. z o.o. Centrum Leczenia Cukrzycy i Otyłości
ul. Sztygarska 30
Lublin

TOP, najlepszy diabetolog w kraju. Zdrowe, profesjonalne i co ważne ludzkie podejscie do pacjenta.

lekarz Małgorzata Tomczykowska

ulica Poli Gojawiczyńskiej 64
20-827 Lublin

lekarz Ewa Szyprowska

lekarz Marek Turkiewicz

Internista, Kardiolog

Centrum Medyczne SANITAS Sp. z o.o.
ulica Hempla 5
20-008 Lublin