Lekarze Diabetolog

dr n. med. Marek Derkacz

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin
Lublin

Przecudowny Lekarz i Człowiek. Tacy jak On to ostatnie rzadkie ptaki, a właściwie to już ich nie ma… Na uwagę zasługują niezwykła wiedza, kompetencja i wnikliwość, zdolne rozwikłać każdą medyczną zagadkę, a przy tym wyjątkowa kultura osobista, jak również bezgraniczne oddanie pacjentom. I to najrzadsze ze wszystkich, nieprawdopodobne wręcz ciepło. Oboje z małżonką, uczestniczący w wizycie, wzruszeni jesteśmy i porażeni ogromem dobroci, jaką Pan Doktor ofiarowuje wszystkim szukającym u Niego ...
Opinia dodana przez: Aleksander

Małgorzata Bednarczyk-Kałużny

Centrum Medyczne Hygea
Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3
43-100 Tychy

Nie polecam. Umówiłem się na wizytę, specjalnie wziąłem wolne, przyjechałem na miejsce po czym okazało się, że do Pani lekarz nie przyszedł ktoś na wcześniejszą wizytę, więc Pani lekarz wyszła sobie wcześniej... Porażka.
Opinia dodana przez: Krzysztof
                                       lek. med. Bożena Nowowiejska

lek. med. Bożena Nowowiejska

CENTRUM MEDYCZNE ALPEJSKA
ALPEJSKA 4
04-628 Warszawa

Super Pani Doktor! Pierwszy raz udałam się z pewną dozą nieśmiałości, ale już po pierwszych minutach spotkania byłam pozytywnie zaskoczona: byłam zapisana na konkretną godzinę więc nie było kolejki, po drugie: atmosfera była bardzo sympatyczna atmosfera i przyjazna, a po trzecie i najważniejsze, zachwycił mnie ogromny profesjonalizm Pani Doktor. Dzięki wizycie, wiem co muszę zrobić żeby utrzymać moją cukrzycę w ryzach. Pani Doktor wytłumaczyła mi co mam robić w bardzo ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Roman Kuczerowski

Diabetolog, Endokrynolog

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Warszawa

Wzbudza zaufanie, pełen empatii lekarz. Pan doktor jest bardzo sympatyczny, wszystko dokładnie wyjaśnia, odpowiada na każde pytanie i przede wszystkim nie przepisuje leków na chybił trafił. W razie wątpliwości zleca dodatkowe badania i dopiero mając wszystkie wyniki wdraża odpowiednie leczenie. Super! Takich lekarzy w tych czasach ze świecą szukać! ;)
Opinia dodana przez: Hania
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Internista
                                       lek. med. Agnieszka Lipińska

lek. med. Agnieszka Lipińska

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Łódź

Świetny specjalista!!!!Moja mama leczy się u dr Lipińskiej na Sterlinga i jesteśmy obie pod wrażeniem podejścia pani dr do pacjenta. Przesympatyczna, uśmiechnięta i punktualna . Bardzo cierpliwie odpowidała na wszystkie pytanie i skierowała na dodatkowe badania. Idealnie dobrała leki i ustawiła dietę. Wszystkim gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. med. Elżbieta Sobol

Lecznica Rodzinna Alfa
Powstańców Warszawy 8
05-840 Brwinów

Na pierwszą wizytę szkłam bez przekonania- zmuszona zmianą lekarza Ale miłe rozczarowanie pani doktor bardzo konkretna znająca wszelkie nowinki z diabetologii. Można zaufać i powierzyć leczenie. Polecam
Opinia dodana przez: Bogusława
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Internista
                                       lekarz Jolanta Mętrak

lekarz Jolanta Mętrak

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Rzeczowa, konkretna i doświadczona Pani doktor z podejściem do pacjenta. Skupia się na problemie.Polecam!
                                       dr n. med. Jacek Walewski

dr n. med. Jacek Walewski

Centrum Medyczne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Świat byłby inny jak byli by tacy lekarzem jak doktor Jacek Walewski. Jestem pacjentem doktora od 10 lat, jedny problem to dostępność wizyt ( nie dziwi mnie to ) Polecam
Opinia dodana przez: Andrzej
{'id': 39765, 'name': u'Opole'} Diabetolog
                                       lek. med. Ryszard Morisson

lek. med. Ryszard Morisson

Poradnia Diabetologiczna - Ryszard Morisson
Komprachcice k. Opola ul. Bilińskiego 2
46-070 Opole

Bardo dobry lekarz i specjalista. Odpowiada na każde pytania i tłumaczy co trzeba. Szeroko spogląda na pacjenta więc nie tylko cukier bierze pod uwagę ale całość co jest dziś rzadkością. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Mariola
                                       dr n. med. Zuzanna Rymarczyk

dr n. med. Zuzanna Rymarczyk

Best-Med
al. Jerozolimskie 87
02-001 Warszawa

Jestem szczera i obiektywna, a mimo to, a może własnie dlatego, "daję" dr Rymarczyk 5ki w każdej z kategorii: jest miła i uprzejma, dokładnie tłumaczy, jakie badania i leki zleca i dlaczego, nie śpieszy się i jeszcze raz tłumaczy jakąś istotną kwestię, jeśli pacjent ma dodatkowe pytania. Cukrzyca nie jest "łatwą" chorobą, a dr jest 3cim z kolei diabetologiem, którego spotkałam, i dopiero przy dr Rymarczyk zauważyłam, że doktor zależy, ...
Opinia dodana przez: Lija
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Diabetolog
                                       lek. med. Małgorzata Górska

lek. med. Małgorzata Górska

Diabetolog

Centrum medyczne Lea-Med
Juliusza Lea 22/2
30-052 Kraków

Serdecznie polecam Panią doktor. Byłam na wizycie i Pani doktor bardzo długo i dokładnie przeprowadziła wywiad. Dociekliwie wszystko posprawdzała, przebadała. Niezwykła empatia i wiedza! Jestem zachwycona Panią Doktor. Polecam!
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Monika Nosowicz

Mała Klinika Sp. z o.o.
Malczewskiego 51
80-107 Gdańsk

Bardzo miła osoba , oby takich lekarzy jak Pani doktor było jak najwięcej , można u niej znaleźć wszelkie porady fachowe , po za tym stwarza niekrepująca i ciepła atmosferę w rozmowie z pacjentem. Jestem oczarowany kilkoma wizytami u Pani doktor. Polecam wszystkim chorym i cierpiącym wizyty u dr M. Nosowicz
Opinia dodana przez: Bogdan
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Endokrynolog
                                       lek. med. Janusz Rusinek

lek. med. Janusz Rusinek

Prywatny Gabinet Lekarski
ul.Kolejowa 45 A lok.29
Warszawa

Wizyty (w sumie 4) przerosły moje oczekiwania. Doktor Rusinek to specjalista najwyższej próby. Zgłosiłam się z problemem insulinooporności oraz nadwagi której nie byłam w stanie się pozbyć mimo stosowania diet od dietetyków, ćwiczeń itp. Doktor dokładnie i wnikliwie przeprowadził wywiad i przeanalizował moje wszystkie badania, dodatkowo zlecił kolejne. Nie żałował mi czasu i swojej uwagi. Dostałam dwie propozycje leczenia, ostateczna decyzja należała do mnie (chodziło o cenę kuracji), zostały dokładnie ...
Opinia dodana przez: Izabela
{'id': 36027, 'name': u'Gdynia'} Endokrynolog
                                       lek. med. Anita Tarnowska

lek. med. Anita Tarnowska

CLINICA MEDICA
Montwiłła-Mireckiego 11
81-229 Gdynia

Do P.Anity trafiłam z polecenia i nie żałuje .Świetny diabetolog/dietetyk ,to jedyna osoba przy ktorej w ciagu 3 mc zgubiłam 13 kg. Najpierw zlecila mi szereg badań ustalajacych dlaczego przybieram na wadze a diety ktore sama stosowałam nie skutkuja,a potem wzieliśmy soe do pracy:).Bardzo miła,sympatyczna osoba ktora zna sie na swoim fachu i cieszy sie z sukcesów swoich pacjentów a w razie chwili słabości potrfi zmotywować.Naprawde polecam Panią Anite :)
Opinia dodana przez: aga

dr n. med. Beata Sztangierska

Diabetolog, Pediatra

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
83-300 Pruszcz Gdański

Pani doktor rewelacyjna. Zawsze ma czas dla pacjenta, na wyjaśnienie wszystkich wątpliwości. Doradzi, szczerze interesuje się pacjentem. Dociekliwa, szczera, uczciwa. Mam do niej pełne zaufanie.
Opinia dodana przez: Natalia
                                       lek. med. Edyta Sekuła

lek. med. Edyta Sekuła

Internista, Diabetolog

Obawialam sie, ze efektow nie bedzie, jak przy kazdej poprzedniej diecie. A tu... Pierwsze 7 kilo za nami, a będzie i dwa razy tyle! Bardzo polecam tą Panią :)
Opinia dodana przez: Weronika
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Diabetolog
                                       dr n. med. Arkadiusz Krakowiecki

dr n. med. Arkadiusz Krakowiecki

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48
02-541 Warszawa

witam uwazam ze ten lekarz jest super bardzo cierpliwy ,bardzo interesuje sie swoim pacjentem.Maz mial 1000 cukru i wlasnie dzieki niemu zyje.Polecam go bardzo dba o pacjenta jest fachowy ,uprzejmy i cierpliwie odpowada na wszystke pytania
Opinia dodana przez: GOSIA

lek. med. Anna Mołdoch - Łukasik

Pediatra, Endokrynolog dziecięcy

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Warszawa

Lekarz godny polecenia !!! Zajmuje się pacjentem i rozwiązuje problem, a nie wpycha kropelki i następny proszę. Do tego życzliwa i z podejściem do dzieci.
Opinia dodana przez: Jacek
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Diabetolog
                                       dr n. med. Adam Markiewicz

dr n. med. Adam Markiewicz

Diabetolog, Nefrolog

Gabinety Promimed (200 m od Szpitala Rydygiera)
ul. Okulickiego 51
Kraków

Pan doktor Markiewicz to nie tylko świetny lekarz ale i wspaniały człowiek. Nie tylko pomógł mi schudnąć, ale całe prowadzenie było z klasą. Polecam
Opinia dodana przez: Mat

lek. med. Marek Braszkiewicz

Internista, Endokrynolog

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2
04-749 Warszawa

Pierwszy raz trafiłam na tak kompetentnego endokrynologa. Profesjonalny, konkretny. Dopytywał się o całą historię moich problemów i leczenia tarczycy i z nią powiązanych. Zainteresowany całą historią pooperacyjną. Prowadzi mnie od X lat i nie mam się do czego przyczepić. Może tylko do tego, że ciężko dostać się do niego na wizytę co o czymś świadczy. Polecam!
Opinia dodana przez: Małgorzata