Lekarze Diabetolog Warszawa

lek. med. Bożena Nowowiejska

CENTRUM MEDYCZNE ALPEJSKA
ALPEJSKA 4
04-628 Warszawa

Super Pani Doktor! Pierwszy raz udałam się z pewną dozą nieśmiałości, ale już po pierwszych minutach spotkania byłam pozytywnie zaskoczona: byłam zapisana na konkretną godzinę więc nie było kolejki, po drugie: atmosfera była bardzo sympatyczna atmosfera i przyjazna, a po trzecie i najważniejsze, zachwycił mnie ogromny profesjonalizm Pani Doktor. Dzięki wizycie, wiem co muszę zrobić żeby utrzymać moją cukrzycę w ryzach. Pani Doktor wytłumaczyła mi co mam robić w bardzo ...
Opinia dodana przez: Katarzyna
                                       dr n. med. Zuzanna Rymarczyk

dr n. med. Zuzanna Rymarczyk

Best-Med
al. Jerozolimskie 87
02-001 Warszawa

Jestem szczera i obiektywna, a mimo to, a może własnie dlatego, "daję" dr Rymarczyk 5ki w każdej z kategorii: jest miła i uprzejma, dokładnie tłumaczy, jakie badania i leki zleca i dlaczego, nie śpieszy się i jeszcze raz tłumaczy jakąś istotną kwestię, jeśli pacjent ma dodatkowe pytania. Cukrzyca nie jest "łatwą" chorobą, a dr jest 3cim z kolei diabetologiem, którego spotkałam, i dopiero przy dr Rymarczyk zauważyłam, że doktor zależy, ...
Opinia dodana przez: Lija
                                       lek. med. Janusz Rusinek

lek. med. Janusz Rusinek

Prywatny Gabinet Lekarski
ul.Kolejowa 45 A lok.29
Warszawa

Wizyty (w sumie 4) przerosły moje oczekiwania. Doktor Rusinek to specjalista najwyższej próby. Zgłosiłam się z problemem insulinooporności oraz nadwagi której nie byłam w stanie się pozbyć mimo stosowania diet od dietetyków, ćwiczeń itp. Doktor dokładnie i wnikliwie przeprowadził wywiad i przeanalizował moje wszystkie badania, dodatkowo zlecił kolejne. Nie żałował mi czasu i swojej uwagi. Dostałam dwie propozycje leczenia, ostateczna decyzja należała do mnie (chodziło o cenę kuracji), zostały dokładnie ...
Opinia dodana przez: Izabela
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Diabetolog
                                       dr n. med. Arkadiusz Krakowiecki

dr n. med. Arkadiusz Krakowiecki

Diabetolog, Internista

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48
02-541 Warszawa

witam uwazam ze ten lekarz jest super bardzo cierpliwy ,bardzo interesuje sie swoim pacjentem.Maz mial 1000 cukru i wlasnie dzieki niemu zyje.Polecam go bardzo dba o pacjenta jest fachowy ,uprzejmy i cierpliwie odpowada na wszystke pytania
Opinia dodana przez: GOSIA

Diabetolog, Endokrynolog

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Warszawa

Wzbudza zaufanie, pełen empatii lekarz. Pan doktor jest bardzo sympatyczny, wszystko dokładnie wyjaśnia, odpowiada na każde pytanie i przede wszystkim nie przepisuje leków na chybił trafił. W razie wątpliwości zleca dodatkowe badania i dopiero mając wszystkie wyniki wdraża odpowiednie leczenie. Super! Takich lekarzy w tych czasach ze świecą szukać! ;)
Opinia dodana przez: Hania

lek. med. Elżbieta Sobol

Poradnia Diabetologiczna UCK WUM
Banacha 1a
02-097 Warszawa

Na pierwszą wizytę szkłam bez przekonania- zmuszona zmianą lekarza Ale miłe rozczarowanie pani doktor bardzo konkretna znająca wszelkie nowinki z diabetologii. Można zaufać i powierzyć leczenie. Polecam
Opinia dodana przez: Bogusława
                                       lekarz Jolanta Mętrak

lekarz Jolanta Mętrak

Centrum Medyczne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Rzeczowa, konkretna i doświadczona Pani doktor z podejściem do pacjenta. Skupia się na problemie.Polecam!

lekarz Elżbieta Misiak

TP MED SP Z O.O.
ŚW. BARBARY 6/8
Warszawa

Polecam z całego serca, lekarz z powołania. Osoba ciepła i życzliwa.Profesjonalistka. Dziękuję Pani doktor za wszystko. Pacjentka
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Małgorzata Godziejewska-Zawada

Siemiradzkiego 15 lok. 7
01-630 Warszawa

Co tu pisać opinię! ja bym bardzo chciał, żeby wszyscy lekarze tacy byli. Mój syn przeszedł operację usunięcia guza przysadki mózgowe. Operacja się udała, pozostała cukrzyca pierwszego stopnia. Od ponad dziesięciu lat jest pod opieka Pani Doktor i czuje się bardzo dobrze.
Opinia dodana przez: Stanisław
                                       dr n. med. Jacek Walewski

dr n. med. Jacek Walewski

Centrum Medyczne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Nie m lepszego specjalisty diabetologa. Korzystam z porad Pana Doktora od 3 lat, spowodował, że moje wyniki są w normie.
Opinia dodana przez: Waldemar

lekarz Bożena Zapęcka-Dubno

Grzybowska 5 lok. 1416
00-132 Warszawa

Fantastyczny lekarz. Zajmuje się pacjentem kompleksowo, patrzy na cały organizm. Uratowała mi życie gdy przyszłam po udarze, kazała mi iść do super lekarza, który mnie wyleczył
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Danuta Juźwiak-Czapiewska

Diabetolog

Poliklinika CSK MSWiA
Wołoska 127
02-916 Warszawa

Byłem bardzo zadowolony z przebiegu wizyty. Lekarz kompetentny, rzeczowy. Odpowie na każde pytanie, nie popędza.

lekarz Małgorzata Śliwińska-Wlazło

Diabetolog

BELL-MED
Szeligowska 25
01-319 Warszawa

Wszystkim cukrzykom polecam Panią Doktor.Wywiad z pacjentem jest niezwykle dokładny,dopiero po rozmowie z Panią Doktor dowiedziałam się na czym polega moja choroba pomimo,że od dawna choruję na cukrzycę.Niezwykle ciepła i miła osoba.Tacy lekarze teraz to wyjątek.Wiedza oraz kultura osobista Pani Doktor jest godna naśladowania.Bardzo polecam wizytę u tego lekarza .Pacjent

lekarz Ewa Gączarek-Belczyk

Wolfego 8/68
01-494 Warszawa

Pani Doktor nie spieszy się, bardzo dokładnie wysłucha pacjenta, rozmowa prowadzona w bardzo kulturalny sposób. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Odpowiednia diagnoza i zalecenia. Jestem bardzo zadowolona z usług Pani doktor i szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Krysia_84

lekarz Monika Rachuta

Internista, Diabetolog

Al. Jerozolimskie 65/79 (Centrum Medyczne LIM)
00-697 Warszawa

Świetny lekarz leczę się od paru lat,szalenie miła posiada bardzo rzadką cechę potrafi wysłuchać pacjenta . Doskonale wyszkolona i wykształcona . Krzysztof
Opinia dodana przez: krzysztof

lekarz Ewa Janeczko-Sosnowska

ul. Nowy Świat 28/8
00-373 Warszawa

Bardzo dobry specjalista. Bardzo miła i uprzejma. Doskonale prowadzi pacjenta i leczy z powołaniem. Przekonałem się po kilku pobytach w szpitalu przy ul. Banacha. Bardzo mi pomogła. Pozdrawiam i dziękuję.
                                       dr n. med. Andrzej Marciniak

dr n. med. Andrzej Marciniak

Internista, Gastrolog

LEKARSKIE WIZYTY DOMOWE Warszawa - Andrzej Marciniak
Warszawa

Korzystamy od kilku tygodni. Lekarz bardzo kompetentny. Skutecznie prowadzi leczenia, doradza też w kwestii diety. Ogólnie jestem zadowolony z leczenia.
Opinia dodana przez: tomasz