Lekarze Dobczyce

Stomatolog, Ortodonta

Gabinet Ortodontyczny
Przedbronie
32-410 Dobczyce

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Jestem ogromnie zadowolona z efektów leczenia w gabinecie. Myślałam, że w wieku 30 lat już nic nie da się z robić z wadą zgryzu, którą mam od dzieciństwa. Efekt przerósł moje oczekiwania.
Opinia dodana przez: Julia

lek. dent. Alicja Wojton

Zdecydowanie najlepsza stomatolog.

lek. med. Krystyna Kiszka

32-410 Dobczyce

Ciężko jest znaleźć tak dobrych lekarzy jaką zdecydowanie jest Pani Krystyna Kiszka. Bardzo kompetentna, zaangażowana i uprzejma osoba. Pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Adam Wojton

32-410 Dobczyce

Bardzo skrupulatny, doświadczony lekarz. Charakteryzuje go kompleksowe podejście i dokładność. Uważnie słucha pacjenta.

lekarz Maciej Luba

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laboratorium Analityczne
Witosa 3
32-410 Dobczyce

Podejście do pacjenta: – kulturalny – z poczuciem humoru, błyskotliwy – cierpliwy – SŁUCHA – ma wyczucie taktu – tłumaczy na czym polega schorzenie – mówi o prewencji w leczeniu/w życiu w zdrowiu Poza tym, jestem za dzieleniem się z pacjentami innowacjami/sposobami samopomocy, wpływaniem swoją szeroką wiedzą na całość zdrowia człowieka, z którym ma się kontakt – co bardzo rzadko (lub wcale) niestety się spotyka w placówkach NFZ.
Nie wiem kto pisze te komentarze powyżej, ale moje zdanie jest całkowicie odmienne. Dziecko trafiło do szpitala ponieważ Pani Doktor nie przywiązała najmniejszej wagi do tego co mówiłam jej o dziecku o objawach i zachowaniu, i okazało się że zaszczepiła je podczas infekcji bo "było zdrowe", a ja głupia jej uwierzyłam! na dodatek kiedy zadzwoniłam do niej aby poradzić się co robić, nie poczuwała się do tego aby pomóc, pierwsze ...

lek. dent. Paweł Bednarski

Wąska 1
32-410 Dobczyce

Polecam Pana doktora. Wizyta bezbolesna, Pan doktor poczuciem humoru i rozmową rozładowuje stres jaki może toważyszyć wizycie u stomatologa. Podczas zabiegu opowiada o tym co robi i bardzo dobrze omawia z pacjentem plan i proces leczenia. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Katarzyna Borczak

32-410 Dobczyce

Najlepsza Pani Doktor jaką spotkałam. Bardzo dba o pacjentki, dokładnie wszystko tłumaczy, gdy są jakieś wątpliwości. Przeprowadza wszystkie niezbędne badania i przede wszystkim działa we współpracy z pacjentką. Nie pozostawia bez odpowiedzi. Jako jedyna zdiagnozowała u mnie chorobę, mimo że byłam już u wielu lekarzy i nie powiedziała, że taka moja uroda (jak to zrobiło kilku innych ginekologów). Gorąco polecam Panią Doktor!
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Jan Ludwikowski

Pro-Dent Raciechowice
Raciechowice 330
32-415 Dobczyce

Doskonały lekarza Uprzejmy dokładny delikatny cierpliwy Absolutnie polecam przyjmuje nawet dzieci małe
Opinia dodana przez: IWONA

lek. dent. Alicja Wójtowicz-Tamborowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Raba-Medic
Plac Zgody 7
32-410 Dobczyce

Zapomniał Pan napisać o kilku kluczowych sprawach: 1. Zatoki nie otwiera lekarz, tylko jest to powikłanie po usunięciu zęba. 2. Pana zatoka została prawidłowo przeze mnie zaopatrzona. 3. Rana została przeze mnie właściwie oczyszczona i zszyta - żaden biegły tego nie podważy. 4. Nie zastosował się Pan do moich zaleceń, nie udał się Pan do szpitala, kiedy o to alarmowałam. 5. Próbuje Pan wyłudzić ode mnie pieniądze, strasząc i nękając. ...

lekarz Marek Wardas

32-410 Dobczyce

bardzo dobry lekarz z dużym doświadczeniem!!!

lekarz Ewa Opyrchał

inna Jagiellońskie 7/6
32-410 Dobczyce

Synek zaczął strasznie kaszleć, przybiegłem przerażony z nim na rękach do ośrodka. Pani doktor natychmiast się nami zajęła, zbadała i postawiła diagnozę. Pani doktor wykazała się bardzo dużą empatią, ludzkim do dziecka i przerażonego rodzica. Oby więcej takich lekarzy. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Maria Kozielska