Filtruj terminy

Endokrynolog, Internista

NZOZ Hipokrates s.c.
Łużycka 7
66-400 Gorzów Wielkopolski

Wychodzę z założenia, że jeśli ja traktuje ludzi dobrze, to oni odwzajemniają ty samym. U pani doktor byłam już 2 razy i nigdy nie było żadnych problemów. I za każdym razem była do niej kojejka, skoro to takie ważne, by o tym wspominać. Czy oczekujecie, że wszyscy lekarze, którzy przyjmują prywatnie będą wa lizać d***py?

lekarz Alicja Łuczyńska-Kołodziejczak

Endokrynolog

Poradnia Endokrynologiczna
Piłsudskiego15
Gorzów Wielkopolski

Po 3 latach bezowocnego leczenia trafiłam do Pani Doktor. I dopiero od niej dowiedziałam sie na co choruję. Inni lekarze postawili złe diagnozy. Załuję, ze poszłam tak późno ! Pani Doktor może i nie jest szczególnie wylewna i przesadnie miła ale przeciez nie jesteśmy tam na towarzyskiej wizycie i kawce. Na plotki umawiam sie z koleżankami. Z lekarzem na omówienie choroby i metodzie leczenia. I Pani Doktor znakomicie spełnia swoja ...
Opinia dodana przez: Donata

dr Małgorzata Jarząbkowksa

Endokrynolog

Poradnia Endokrynologiczna
Gorzów Wlkp
66-400 Gorzów Wielkopolski

Mialam wątpliwą przyjemność korzystać z usług pani doktor. Nigdy nie dostałam zadnego skierowania na badania, pomimo wielu wizyt nie załozyła zadnej karty i co najgorsze źle zdiagnozowała co skutkowało problemami zdrowotnymi. Gdy udałam sie do innego lekarza tej samej specjalizacji, tamta Pani Doktor była zaskoczona sposobem leczenia p.Jarząbkowskiej. Pomija już kompletny brak zainteresowania pacjentem, opryskliwość i brak komunikacji. Nie polecam !

lekarz Małgorzata Jarząbkowska

Endokrynolog, Pediatra

Nowa 1B/4
66-400 Gorzów Wielkopolski

Nie polecam. Chodzilam okolo roku prywatnie, stracilam mase kasy na prywatne badania a pani doktor nawet karty pacjenta nie zalozyla i kazda wizyta zaczynala sie streszczeniami poprzednich wizyt. Lekarka wiecznie znudzona i zmeczona, Nie nawiazuje nawet kontaktu wzrokowego z pacjentem. Poza tym wystawia bledne diagnozy a potem twierdzila ze to MOJA WINA bo zle opisalam chorobe. zenada. Nie polecam a wrecz radze omijac szerokim lukiem.
Opinia dodana przez: alicja