Filtruj terminy

lekarz Halina Koperda

Endokrynolog, Pediatra

ulica Jana Pawła II 9
37-500 Jarosław

Bardzo miła Pani Doktor! Wizyta przebiegła bardzo miło i profesjonalnie. Pani Doktor dokładnie przeprowadziła wywiad oraz badanie jak również wszystko na spokojnie wytłumaczyła. Podejście do 3letniego dziecka ekstra! Po kolei tłumaczyła córce co będzie robić dzięki czemu dziecko w ogóle się nie stresowało a wręcz uśmiechała się do Pani Doktor i wyszła dumna z naklejkami oraz dyplomem dzielnego pacjenta. Bardzo polecam Panią doktor! ;)
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Włodzimierz Ziemiński

Endokrynolog

Przychodnia POZ
Lisińskiego 6
37-500 Jarosław

Pan doktor godny polecenia z racji na podejście do pacjenta oraz jego kompetencje. Myślę, że lepszego endokrynologa w Jarosławiu nie ma! Szczerze polecam!!!! Konkretny, rzeczowy, sumienny, wszystko wytłumaczy!!! Odpowiada na każde zadane pytanie. Polecam!!!!"

dr n. med. Grzegorz Świder

Endokrynolog, Internista

Przychodnia POZ
Lisińskiego 6
37-500 Jarosław

Super lekarz polecam każdemu z każdym problemem, byłam u niejednego specjalisty, każdy leczył mnie pod innym katem, nieskutecznie. Dr Świder pomógł mi powrócić do normalnego życia
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Małgorzata Szternal

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Pomocna Dłoń
Kościuszki 29 a
37-500 Jarosław

słyszałam wiele opini na temat tej pani doktor-muszę przyznać ,ze nie były to miłe słowa-więc wyrobiłam sobie zdanie o niej...i modliłam się by na nią nie natrafić w szpitalu...jednak gdy znalazłam się na porodówce,gdy wody płodowe odeszły o 4.30 rano a położna kazała mi spać i nie zawracać głowy,gdy nikt się nie interesował co się ze mną dzieje aż do 8 rano-wtedy dyżur miała dr.Szternal-naprawdę wiele mi pomogła,gdyby nie ona ...

lekarz Krzysztof Szarek

Endokrynolog

Gen. Sikorskiego 1A
37-500 Jarosław

Skandaliczne, uprzedzone zachowanie "lekarza", który nie raczył nawet spojrzeć na wyniki badań, a zadawał pytania nie związane ze zdrowiem, i tylko na podstawie wyglądu stawiał inną diagnozę. Omijać, szkoda czasu.
Opinia dodana przez: Alina

lekarz Grażyna Brzyska

Internista, Endokrynolog

Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej "MEDYK"
Grunwaldzka 1

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ