endokrynolog jastrzębie-zdrój

Tomasz Juda

Endokrynolog

Wielkopolska
Jastrzębie-Zdrój

jako lekarz jest skuteczny nie zachłanny na pieniądze poświęca dużo czasu pacjentowi wyjasnia chorobę tak aby można było zrozumieć jedyna wada to to że doktora nie ma dość często wizyty są przekładane wynika to zapewne z uzaleznienia alkoholowego doktora ale to tez tylko człowiek polecam

Opinia dodana przez: jenifer kapucynkowa

lekarz Zbigniew Mężyk

Endokrynolog   (+1 więcej)

Kaszubska 7
Jastrzębie-Zdrój

Witam,polecam wszystkim ktorzy mają problem z tarczycą Witam,polecam wszystkim ktorzy mają problem z tarczycą

Opinia dodana przez: Zbychu

lekarz Gabriela Geisler

Endokrynolog   (+1 więcej)

None
ulica Franciszkańska 1
Zabrze

Świetna pani doktor. Trafiłam do niej przez przypadek, leczy mnie już od kilku miesięcy i przyznam, że nie mogłabym sobie życzyć lepszego specjalisty.
Już na sam plus zasługuje fakt, że wzięła pod uwagę mój poważny stan i jako jedyna zgodziła się przyjąć mnie na wizytę pomimo pełnej już kolejki pacjentów.
Podczas wizyty poświęca wystarczająco czasu, wszystko ładnie tłumaczy (nawet narysuje jeśli trzeba!) oraz dokładnie rozpisuje dawkowanie leków. Ogółem bardzo miła i pomocna osoba :) Nie bez znaczenia jest fakt, że od razu postawiła dobrą diagnozę i za pierwszym razem udało jej się dopasować stosowne lekarstwo i dobrą dawkę.
Byłam kiedyś pacjentką doktora Judy i też nie mam do niego zastrzeżeń, ale gdybym kiedykolwiek znowu potrzebowała pomocy - bez wahania poszłabym od razu do dr Geisler.

Opinia dodana przez: Anna