Lekarze Endokrynolog Kraków

dr n. med. Katarzyna Ożga-Piszczek

Sport Medicum
Stefana Rogozińskiego 6/U6
Kraków

Nareszcie mój problem został rozwiązany! Oceniam wizytę u Pani Doktor na ogromny plus. Polecam każdemu, kto potrzebuję naprawdę dobrego specjalisty.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Tomasz Milewicz

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poradnie Lekarskie"
ulica Sadowa 9
31-408 Kraków

dr n. med. Agata Jabrocka-Hybel

dr n. med. Agata Jabrocka-Hybel

Endokrynolog, Lekarz medycyny nuklearnej

Oddział Kliniczny Endokrynologii
Macieja Jakubowskiego 2
30-688 Kraków

Najlepsza p. doktor Endokrynolog, polecam w 100%, pomogła mi bardzo w leczeniu, badaniach i ogólnie. Miła, sympatyczna , zawsze doradziła...jeździłem też do Krakowa na wizyty... ( wykryto u mnie m.in osteoporozę o której nawet nie wiedziałem) przepisane mam leki, wyniki są bardzo dobre...dziękuję jeszcze raz za wszystko.
Opinia dodana przez: Robert
                                       dr n. med. Grzegorz Sokołowski

dr n. med. Grzegorz Sokołowski

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Kraków

Wspaniały specjalista o ogromnej wiedzy . Jestem pacjentką Doktora od czterech lat i tylko dzięki opiece Doktora dobrze się czuję i choroba została opanowana. Doktor Sokołowski to nie tylko wspaniały lekarz, ale też człowiek ogromnej empatii i pełen poświęcenia dla pacjentów. Miałam ogromne szczęście, że trafiłam na tak świetnego specjalistę i tak dobrego człowieka. Serdecznie Doktorowi za wszystko dziękuję.
Opinia dodana przez: Maria Sala
                                       dr hab. n. med. Agata Bałdys-Waligórska

dr hab. n. med. Agata Bałdys-Waligórska

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

Endokrynolog dziecięcy

UNICARDIA
ul. Kluczborska 15
31-209 Kraków

Pani doktor bardzo wiele zawdzięczam. Jest niezwykle oddana. I nie bardzo rozumiem poprzedniej pani. Ja tez mam corke z chorą na graves-Basedowa. Nie wiem jakie są statystyki bo się na tym nie znam. Leczę córkę od 5 lat u pani Doktor Krajewskiej najpierw w Ligocie, potem na Powstańców i co jakis czas sprawdzała czynnik Trab i z tego co mi tłumaczyła podwyższony to choroba basedowa. Moja corka zawsze miała koło ...

lekarz Renata Stępień-Dutka

Medren
Kobierzyńska 117B/1u
Kraków

pani doktor godna polecenia. traktuje pacjenta jak czlowieka ,wyjasnia tajniki choroby i tlumaczy tak ze pacjent rozumie. niejeden lekarz powinien tego sie nauczyc.

dr n. med. Anna Kalicka-Kasperczyk

Endokrynolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Prokocim Nowy Gabinet Anna Kalicka-Kasperczyk
Leonida Teligi 8
30-835 Kraków

Polecam Panią doktor Annę Kalicką-Kasperczyk całym sercem. Kompleksowo zajmuje się dzieckiem robiąc długi i szczegółowy wywiad. Bierze niepokoje, zaobserwowane u dziecka zachowania/reakcje organizmu i wszystko sprawdza. Lekarka pierwszego kontaktu mnie wyśmiewała i twierdziła, że nie mam medycznego potwierdzenia, więc dziecko nie może być chore. A Pani doktor od razu połączyła fakty, zachowania i nawet wstępne wyniki badań z którymi przyszłam, by już celowo prowadzić dalszą diagnostykę. Empatia, duża intuicja w ...
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Aleksandra Paradysz-Iwaszkiewicz

Endokrynolog

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Aleksandra Paradysz-Iwaszkiewicz Harmonia Zdrowia i Urody
ul. Długosza 12
Kraków

Byłam dopiero na jednej wizycie, ale muszę powiedzieć, że jestem zszokowana- pierwszy raz byłam u PRAWDZIWEGO lekarza. Miałam wizytę na 9:30, weszłam ok 9:45, gdyż p. docent poświęca pacjentom tyle czasu ile potrzebuje na wszelkie czynności z nim związane. Mój poprzedni ginekolog, po prostu stwierdził, że mam takie i takie schorzenie, mimo że na usg nie było to takie oczywiste a dodatkowych badań nie zlecił, po czym przepisał popularne leki ...
                                       dr n. med. Barbara Katra

dr n. med. Barbara Katra

Endokrynolog, Diabetolog

VOLUMED Gabinety Specjalistyczne
ul. Zdrowa 1/3
31-216 Kraków

Wspaniała lekarka . Takich więcej a my będziemy zaopiekowani . Wszystkiego Dobrego Pani Doktor . Ogromna wiedza i doświadczenie oraz człowiek ! Po prostu lekarz o jakim marzymy .

dr n. med. Marcin Motyka

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

Bardzo profesjonalny lekarz, a jednocześnie kulturalny i miły człowiek. Bardzo szczegółowo przeprowadził wywiad i przepisał odpowiednie leki. Polecam w 100% i jeśli zajdzie potrzeba na pewno skorzystam z usług Pana doktora.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. med. Katarzyna Mruk

Endokrynolog, Internista

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6
31-559 Kraków

Doktor Mruk poleciła mi inna koleżanka, która leczy się u niej od lat w SCM clinic. Przyznam, że szłam bez przekonania , bo przy mojej chorobie nie potrafię zliczyć, u ilu byłam lekarzy i żaden nie potrafił poradzić sobie z moim ciągłym złym samopoczuciem. Naprawdę miłe zaskoczenie, Pani doktor całkowicie zmieniła mi lekarstwa i dawkowanie i wreszcie podziałało. Od czasu bycia pod jej opieką moje zdrowie diametralnie poprawiło się, mam ...
Opinia dodana przez: Kasia

lek. med. Anna Obiorek

Gabinet Endokrynologiczny
Łużycka 42/49
30-658 Kraków

Problemy z hormonami miałam prawie od zawsze, endokrynologów bez liku - każdy z nich mówił coś innego do dr Obiorek trafiłam przypadkiem - nikt mi jej nie zachwalał - czuję się bardzo dobrze - wszystkie hormony są unormowane dzięki dobrej diagnozie i doborze leków przez dr Obiorek.

lekarz Bohdan Huszno

Lubomirskiego Aleksandra 7/7
31-509 Kraków

Cudowny człowiek, świetny specjalista. Nie mogłam mieć dzieci z powodu autoimmunologicznego zapalenia tarczycy. Dzisiaj moja zdrowa, roczna córeczka i ja pozdrawiamy Pana Profesora!
Opinia dodana przez: xxxmisiek

lekarz Alicja Hubalewska-Dydejczyk

Alicja Hubalewska-Dydejczyk Gabinet Endokrynologiczny
ul. Lubicz 25/7
31-503 Kraków

Bardzo dobry lekarz z dużym doświadczeniem. Po kilku latach leczenie w innych gabinetach trafiłam do Pani doktor ze skierowaniem na operacje. Dzięki jej leczeniu uniknęłam niepotrzebnej operacji i otrzymałam odpowiednia dawkę leków .

dr n. med. Monika Buziak-Bereza

Maszachaba
Prądnicka 50 A
31-201 Kraków

Leczę się u pani doktor już ponad 5 lat, na początku mojej choroby była rzeczywiście ujmująca, wzbudzała zaufanie, poświęcała dużo czasu, zrozumiałym językiem opowiadała o chorobie i sposobach leczenia. Z czasem niestety moje zdanie się zmieniło, pani doktor widząc moje wyniki zarzuca mi,że nie stosuje odpowiednich dawek w odpowiednich porach, co jest bzdurą-bo chyba mnie najbardziej zależy na wyzdrowieniu-ironicznie odnosi się kiedy wypowiadam swoje zdanie, wyczuwam zniecierpliwienie. Wkółko dostaję na ...

lekarz Iwona Erd

Szpital Specjalistyczny
Prądnicka 35-37
31-202 Kraków

Pierwszy raz trafiłam na taki profesjonalizm i uprzejmość u lekarza endokrynologa. Pani poświęciła dużo uwagi dokładnemu wywiadowi, dokładnie tłumaczyła o samej chorobie i odpowiadała na wszystkie moje pytania. Leczyłam się od 3 lat na niedoczynność tarczycy, i pierwszy raz dowiedziałam się tak dużo na temat tej przypadłości i leczenia, wyszłam nie tylko z receptą na tabletki. Zdecydowania godna polecenia Pani doktor!
Opinia dodana przez: Judyta

Maciej Skalski

Endokrynolog

Oddział NZOZ "SONO-X " Sp z o.o.
Pomorska 10/1
30-039 Kraków

Bardzo mądry lekarz, świetny fachowiec, a przy tym uroczy, pełen humoru i ciepła człowiek. Słucha Pacjentów. Precyzyjny w zaleceniach. W moim przypadku Jego diagnoza była w 100% trafna. Śmiało mogę polecić Pana Dr Skalskiego każdemu z problemem internistyczno- endokrynologicznym :-)
Nic dodać, nic ująć. Kompetentny lekarz z powołania. Po prostu nie da się tego opisać, jak dobrym lekarzem jest Pani doktor n.med. ale zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Mała Mi