Filtruj terminy

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Salus
Szpitalna 46
99-300 Kutno

Jestem zachwycona, przemiła osoba, tłumaczy wszytsko bardzo dokładnie, nie pospiesza, nie wygania. Zna się na rzeczy, odpowiada na wszytskie pytania, nie było problemu żebym się z nią skontaktowała (po wizycie również odpowaidała na smsy dot. badań). Przemiła kobieta!
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Bożena Wójcińska

Internista, Endokrynolog

Kościuszki 13 lok. 31
99-200 Kutno

Zrezygnowany chęcią walki o swoje zdrowie trafiłem pod opiekę Pani Doktor.Pierwsze wrażenie to bardzo dociekliwa. Teraz już wiem,że to po to by mi pomóc. Jestem po pięciu konsultacjach endokrynologicznych i nic.Dopiero Pani Doktor była w stanie ustalić co mi dolega.Zlecila szereg badań,wszystko szczegółowo wyjaśniła i dobrała tak leki by mnie było na nie stać.Jestem wdzięczny Pani Doktor za fachową pomoc.Teraz reszta należy do mnie. P.S pamiętajcie iść z wynikami badań ...
Opinia dodana przez: Tomasz
Doktor nie ma czasu dla pacjenta, na oddziale zjawia sie na "minute" 2x na tydzien i tyle ja widziano, wstępny wywiad oczywiscie na korytarzu, zadnej rozmowy, pytań, wychodząc ze szpitala nie wiem nic, musze szukac innego lekarza zeby pokazac wyniki - faktycznie traktuje pacjenta przedmiotowo.

lekarz Zbigniew Sobczyk

Endokrynolog, Internista

SPZOZ
Kutno

Z całego serca polecam Pana doktora , przepisał mi skierowanie do szpitala w celu wykonania wszystkich specjalistycznych badań. Podszedł poważnie do sprawy jako jeden z nielicznych lekarzy u których byłam Polecam
Opinia dodana przez: Joanna