endokrynolog łódź

ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Witam!

Witam!
Pragnę dodać swoją opinię na temat dr Zygmunta.Byłam jego pacjentką przez tydzień gdy leżałam na oddziale endokrynologii on był moim lekarzem prowadzącym.Zajął się mną profesjonalnie,poświęcał dużo czasu,wyjaśnił mi na czym polega moja choroba,objawy,zalecenia.Jestem usatysfakcjonowana.bardzo polecam tego lekarza,bo lepiej nie mogłam trafić,jest w Matce Polsce najlepszym specjalistą.Godny polecenia.Dziękuję mu z całego serca za WSZYSTKO. pacjentka Joanna Biały

Opinia dodana przez: Joanna
Najbliższy termin: 4 Paź o 14:30 # 2

dr n. med. Anna Gruszka

Centrum Medyczne Vimedica
ul. Milionowa 86

Średnia ocen: 5/5

Bardzo, miła i sympatyczna Pani. Podejście do pacjenta jest bardzo profesjonalne, duże zainteresowanie nie tylko wynikami badań ale także samopoczuciem pacjenta. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Monika

lekarz Maciej Hilczer

NZOZ ENDOMEDICUS
Rzgowska 281/289

Średnia ocen: 5/5

cudowny - myślący przyjaciel brzdąców. kazda strapiona i czesto pozostawiona samej sobie matka/ babcia/ chorego dziecka wie/ bedzie widziala co za tym stwierdzeniem idzie.

Opinia dodana przez: Mama/babcia

lekarz Aneta Piotrowska

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Bożego w Łodzi
ul. Kosynierów Gdyńskich 61

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile jest Jej potrzebne do zdiagnozowania i leczenia. Spokojna, rzeczowa, tłumaczy sposób leczenia.

Opinia dodana przez: Ludek

Renata Stawerska

Endokrynolog dziecięcy

ICZMP Łodz

Średnia ocen: 5/5

Lekarz endokrynolog w ICZMP w ŁOdzi , do kazdego pacjenta podchodzi indywidualnie , zawsze uśmiechnięta i życzliwa , z poczuciem humoru , lekarka z ,,powołania,,.

dr Beata Babińska-Olejniczak

Prywatny Gabinet Endokrynologiczny
Al. Kościuszki 98 lok. 9
Łódź

po pierwszej wizycie stwierdzam że bardzo miła osoba traktująca pacjenta jak człowieka a nie kolejnego petenta - polecam

dr n. med. Janusz Nowak

Jaracza 13 lok. 28
Łódź

Bardzo dobre podejście do pacjentek, taktowny, bada szczegółowo, dobrze tłumaczy i poświęca dużo czasu.

dr n. med. Joanna Wiktorska

Salve
A.Struga 3
Łódź

Prawdziwy lekarz z powołania, dociekliwa i bardzo empatyczna. Wspaniałe podejście do pacjenta bez zbędnej ściany pacjent - lekarz polecam :)

Opinia dodana przez: Milena

Iwona Bańska

I

Łódź

Bardzo miła Pani doktor, rzeczowo tłumaczy chorobę i metodę leczenia. Polecam wszystkim.

dr Włodzimierz Cieśla

Endokrynolog   (+2 więcej)

Gabinet Endokrynologiczno-Ginekologiczny

None

jesli każda wizyta u ginekologa jest dla Ciebie ciężkim przeżyciem,jeśli masz problemy o ktorych ciężko Ci mowic a które nie interesowały Twoich lekarzy to umów się na wizytę do pania doktora.Profesjonalny pod każdym względem,ale przede wszystkim lekarz,który jest dla Ciebie partnerem a nie zarozumiałym ignorantem w białym kitlu.