Czy chodziło Ci o lekarzy:

Endokrynolog   (+2 więcej)

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska- Marek Derkacz
ul Kolorowa 5/5A
Sławinek, Lublin

Bardzo polecam doktora. Dr Derkacz to człowiek niezwykle przystępny , który potrafi wysłuchać pacjenta. Tak ludzkiego podejścia do człowieka nigdy nie doświadczyłam od żadnego lekarza. Do tego ma duża wiedzę i zasługuje na pełne zaufanie. Oddaje swoje zdrowie w pana ręce Doktorze!

Opinia dodana przez: Dorota

dr Iwona Ciuba

Zamość

Średnia ocen: 5/5

Gorąco polecam . Mam porównanie z innymi i jestem pełna podziwu. Człowiek po rozmowie z P. Doktor wie ,że : da radę , może i nie jest tak źle. Nie chcę opisywać swoich problemów , radzę sprawdzić samemu. Bardzo dziękuję P.Dr.

Opinia dodana przez: elżbieta

lekarz Dorota Łyszczarz

None
ul. Juliusza Słowackiego 12
Kraśnik

Średnia ocen: 5/5

Bardzo miła, uprzejma i kompetentna. Mam do niej zaufanie. Skromna. Atmosfera wizyty pełna szacunku do pacjenta.

Opinia dodana przez: Marek Furtak

dr hab. n. med. Wojciech Szydłowski

CenterMed
ul.Weteranów 46

Pan doktor pomogł mi w okiełznnaniu dość dotąd frustrujących mni i
męczących tzw."spraw kobiecych". Hormony opanowane. polecam :)

Pan doktor pomogł mi w okiełznnaniu dość dotąd frustrujących mni i
męczących tzw."spraw kobiecych". Hormony opanowane. polecam :)

Opinia dodana przez: cydia

dr Marek Niewiedziol

SANITAS

Lublin

FACHOWIEC I WSPANIAŁY CZŁOWIEK. LECZY MNIE OD DŁUŻSZEGO CZASU I MOGĘ GO TYLKO CHWALIĆ.

lekarz Małgorzata Sykut-Łój

Lipowa 17
Lublin

Byłam u Pani Doktor na pierwszej wizycie.Jest bardzo miła,poświęca pacjentowi dużo czasu,dokładnie przeprowadza wywiad.Wzbudza zaufanie.Polecam tego lekarza

dr n. med. Mariusz Kowalczyk

Luxmed
Królewska 11
Lublin

Lekarz godny polecenia zalecone leki w 100% skuteczne, polecam.

Lekarz godny polecenia zalecone leki w 100% skuteczne, polecam.

Opinia dodana przez: sarenka sarenka

dr n. med. Barbara Maciejko-Meresta

GABINET LEKARSKI DR N. MED. BARBARA MACIEJKO-MERESTA
RADOŚCI 4/1
Lublin

mistrzostwo świata, radzę się przekonać, emanuje spokojem i ma taki zniewalający uśmiech, że samym byciem leczy

dr n. med. Michał Słomian

Prywatny Gabinet Endokrynologiczny
Piłsudskiego 65 B
Zamość

Świetny specjalista i przesympatyczny człowiek. Jedyna wada jest taka,że trudno dostać się na wizytę(prywatną) z powodu bardzo wielu pacjentów.

dr n. med. Elżbieta Ryczak

Luxmed
Radziwiłłowska 5
Lublin

Uważam, że warto podzielić się z innymi opinią na temat lekarza,który jest bardzo zaangażowany w swoją pracę. Jest bardzo dobrym lekarzem, który trafnie dobiera leczenie i przede wszystkim ma intuicję, dzięki temu chory szybko wraca na właściwe tory. Poza tym jest bezpośredni co ułatwia rozmowę, nie stwarza niepotrzebnych dystansów.POLECAM!