endokrynolog ostrów wielkopolski

lekarz Andrzej Pajdowski

Endokrynolog   (+4 więcej)

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
Jarocin

Lecze sie u p.doktora Pajdowskiego od wrzesnia 2015r. Jestem bardzo zadowolona. Na kazde moje pytanie mam odpowiedz gdy jestem na wizycie lub przez wiadomosci tekstowe czy tez telefonicznie bedac za granica. Po kazdej wizycie jestem pozytywnej mysli ze bedzie wszystko dobrze.

Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Aleksandra Baumann-Antczak

Endokrynolog   (+1 więcej)

marsz. Piłsudskiego 7a
Ostrów Wielkopolski

Bardzo sympatyczna, kompetentna doktor. Poświęcila mi dużo czasu i uwagi. Przy każdej wizycie mam robione usg. Bardzo polecam.

dr Ewa Banasik

Endokrynolog

Ostrów Wielkopolski

Leczę się prywatnie u Pani doktor od kilku lat. Jest przemiłą osobą, bardzo poważnie podchodzi do analizy wyników. Dodam, że jestem po dwóch strumektomiach tarczycy. W razie pogorszenia wyników Pani doktor chętnie udziela informacji przez telefon. Zawsze trafia z lekami. Konkretna i kompetentna pod każdym względem.

Opinia dodana przez: Ola