Endokrynolog, Poznań

person placeholder

prof. dr hab. n. med.Marek Niedziela

19 opinii

Endokrynolog dziecięcy

Klinika Endokrynologii i Reumatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, ul. Szpitalna 27/33, Poznań 1 inna

Bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

dr hab. n. med.Marek Ruchała

17 opinii

Endokrynolog

Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego, ul. Przybyszewskiego 49, Poznań 2 inne

zdecydowanie polecam Dr Ruchałe , chodziłam już do wielu endokrynologów i dopiero dr Ruchała zdołał mi pomóc, jestem mu bardzo wdzięczna i polecam wszystkim ...

dr n. med.Katarzyna Derc

11 opinii

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska, Słowackiego 8, Poznań

Pani dr.Derc to przemiła ,kompetenta osoba, wzbudzająca zaufanie.Polecam kżdemu kto potrzebuje fachowej pomocy.

lekarzTeresa Gerting

22 opinie

Endokrynolog, Pediatra

al. Solidarności 36 (Posum), Poznań 6 innych

Wizyta dotyczyła niskiego wzrostu dziecka. Pani Doktor bardzo profesjonalnie podeszła do przypadku. Wyjaśniła wszelkie wątpliwości. Przy tym wizyty przebiegły w bardzo miłej atmosferze.

Lidia

dr n. med.Rafał Czepczyński

9 opinii

Grunwaldzka 38a, Poznań 1 inna

Bardzo przystojny i sympatyczny lekarz .Godny polecenia.

lekarzWaldemar Herman

10 opinii

Poznań 3 inne

Jest moim endo od prawie 4 lat, ustabilizowal mi hashimoto. Zawsze kompleksowo podchodzi do tematu, ciagle sie doksztalca i opowiada mi o nowinkach dot. ...

dr n. med.Maciej Gembicki

7 opinii

Promienista 38, Poznań

Od 10 lat jestem pod opieką prof. Gembickiego. Z pełnym przekonaniem polecam.

dr hab. n. med.Ryszard Waśko

12 opinii

Słowackiego 17 lok. 8, Poznań 1 inna

Przemiły lekarz,kompetentny,zapracowany totalnie ale chętnie pomoże dlatego go gorąco polecam.Mi prof. pomógł bardzo dużo.Jak każdy człowiek ma gorsze i lepsze dni.

dr n. med.Eugeniusz Błaszczyk

7 opinii

Endokrynolog, Pediatra

Na Stoku 5, Poznań 1 inna

Jest bardzo dobrym pediatrom, potrafi dokładnie zbadać, wysłuchać wypowiedzi pacjenta i trafia w leki, które nie są drogie a skuteczne. Polecam innym.

dr n. med.Aleksandra Baumann-Antczak

11 opinii

3 Maja 47, Poznań 2 inne

Bardzo sympatyczna, kompetentna doktor. Poświęcila mi dużo czasu i uwagi. Przy każdej wizycie mam robione usg. Bardzo polecam.

Umów wizytę online.
Wyszukaj lekarza w Twojej okolicy