endokrynolog poznań

dr n. med. Katarzyna Derc

Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne
ul. Bolesława Krzywoustego 114
Poznań

Pani dr.Derc to przemiła ,kompetenta osoba, wzbudzająca zaufanie.Polecam kżdemu kto potrzebuje fachowej pomocy.

dr n. med. Edyta Gurgul

Endokrynolog   (+1 więcej)

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161

Średnia ocen: 5/5

Pani dr mila, spokojna,rzeczowa.lubi swoja prace dba o pacjentow . Jest kopetentna w swoje specjalnosci.POLECAM

Opinia dodana przez: Zdzislaw

lekarz Ewa Krzyżagórska

None
Murawa 37 A

Średnia ocen: 5/5

Na pierwszą wizytę szłam przerażona. Przed wejściem do gabinetu nie wykonałam zwyczajowych badań w pokoju pielęgniarek. Pani Doktor najwidoczniej zauważyła mój stan, bo poszła tam ze mną
Później przedyskutowałyśmy całą wizytę. Pani doktor rzeczowo i spokojnie wytłumaczyła mi na czym ta choroba polega i jakie mogą być jej skutki. Omówiła diagnozę zrozumiałym językiem. Jej życzliwość i indywidualne podejście bardzo mnie uspokoiły. Okazała się niesamowicie mądra, pomocna
i cierpliwa. To dopiero trzecia wizyta, ale jestem pod wrażeniem. Dziś bowiem nie zdarza się , aby lekarz zauważał wpływ psychiki na cały obraz leczenia. Zasadą jest leczenie objawowe. Na każdej kolejnej wizycie Pani doktor była rzeczowa i opanowana, przez co i mnie udzielał się jej spokój. Potraktowała mnie jak partnera w procesie leczenia nie jak przypadek do zdiagnozowania.
Jest to lekarz z powołania. Polecam wszystkim tę Panią doktor.

Opinia dodana przez: Bożena

prof. dr hab. n. med. Maciej Owecki

ul. Słowackiego 17 lok. 3

Średnia ocen: 5/5

Świetny lekarz - polecam w 100% Zdiagnozował u mnie Hashimoto i dzięki niemu w końcu normalnie żyje. Zaproponował leki i dietę, dużo schudłam, już nie mam problemów z koncentracją. Do tego jest bardzo wyrozumiały i wszystko dokładnie omawia.

Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Magdalena Szczotka-Bernaś

None
ulica Podleśna 15
Puszczykowo

Średnia ocen: 5/5

To wspaniały lekarz .Leczę się już ponad10 lat i gdyby nie pani doktor upór ,cierpliwość i poświęcenie nie dałabym rady normalnie funkcjonować

Opinia dodana przez: jola

dr hab. n. med. Piotr Fichna

NZOZ Centrum Chirurgii Kolana, Artroskopii i Urazów Sportowych
ulica Świt 47/49

Średnia ocen: 5/5

bardzo dobry lekarz. godzien zaufania. prowadził mnie od wieku dorastania do pełnoletności. zawsze mogłem liczyć na jago wsparcie. użył wszelkich możliwych wtedy sposobów, by pomóc mi wyjść z choroby. ostatecznie skończyło się operacją.

prof. dr hab. n. med. Marek Niedziela

Endokrynolog dziecięcy

Klinika Endokrynologii i Reumatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
ul. Szpitalna 27/33
Poznań

Bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

prof. zw. dr hab. Daria Boszko-Błaszyk

Gajowa 3
Poznań

dr poświęca dużo czasu na wizycie, zleca różne badania gdy tylko zauważy niepokojący objaw. Jestem bardzo zadowolony. Polecam

Bolesław Stawny

Poznań

Żczę wszystkim którzy mają problemy zdrowotne aby spotkali na swej drodze TEGO lekarza !!!! cierpliwy, troskliwy, oddany pacjentowi a do tego bardzo skromny i delikatny.

dr n. med. Maciej Gembicki

Promienista 38
Poznań

Od 10 lat jestem pod opieką prof. Gembickiego. Z pełnym przekonaniem polecam.

Od 10 lat jestem pod opieką prof. Gembickiego. Z pełnym przekonaniem polecam.