Filtruj terminy

lekarz Waldemar Serwański

LAM Laboratorium Analiz Medycznych mgr Ewa Szwajkowkska - Chwalisz
Wodna 2
37-700 Przemyśl

Bardzo miły lekarz, który zawsze ma czas dla pacjenta i nie bagatelizuje niczego. Najlepszy lekarz z jakim miałam kontakt

lekarz Halina Koperda

Endokrynolog, Pediatra

ulica Sportowa 4/6
37-700 Przemyśl

Bardzo miła Pani Doktor! Wizyta przebiegła bardzo miło i profesjonalnie. Pani Doktor dokładnie przeprowadziła wywiad oraz badanie jak również wszystko na spokojnie wytłumaczyła. Podejście do 3letniego dziecka ekstra! Po kolei tłumaczyła córce co będzie robić dzięki czemu dziecko w ogóle się nie stresowało a wręcz uśmiechała się do Pani Doktor i wyszła dumna z naklejkami oraz dyplomem dzielnego pacjenta. Bardzo polecam Panią doktor! ;)
Opinia dodana przez: Magdalena

Bogusław Dawnis

Endokrynolog, Internista

Gabinet Endokrynologiczno-Internistyczny Bogusław Dawnis Przemyśl ul. 3-go Maja 19
pl. Na Bramie 12 lok. 2
37-700 Przemyśl

Żałosny poziom kultury zarówno tego pana jak i jego współpracownicy. Pan lekarz w czasie wizyty - za którą płacę - prowadzi prywatną rozmowę przez telefon komórkowy. Wyznacza godzinę wizyty, po czym okazuje się się, że ta godzina nie ma nic wspólnego z rzeczywistością - trzeba siedzieć i czekać kilkadziesiąt minut. Natomiast jego współpracownica na Słowackiego, kiedy chciałem zapłacić za biopsję kartą, obrażonym i agresywnym tonem pouczyła mnie, że "tu nie ...
Opinia dodana przez: Witosław

lekarz Krzysztof Tryczyński

Monte Cassino 16b lok. 84
37-700 Przemyśl

Szkoda czasu na tego lekarza. Po otrzymaniu wyników kortyzolu które nie były dobre stwierdził że wszystko jest w porządku i u niego koniec leczenia, stwierdził że jestem za gruba i mam zastosować dietę.. Nie interesowało go to, że jestem popuchnięta, przybieram na wadze itd, wizyta trwała z dwie minuty na do widzenia powiedział że zakańczamy u niego leczenie i życzył powodzenia.

lek. med. Ewa Wlazły-Kabała

Internista, Endokrynolog

Prywatny Specjalistyczny Gabinet Internistyczno- Endokrynologiczny Ewa Wlazły-Kabała
Grunwaldzka 26

lekarz Piotr Stępniak