endokrynolog rzeszów

lekarz Mariusz Partyka

Endokrynolog

Jabłońskiego 2 lok. 4
Rzeszów

Super specjalista, polecam i stawiam za wzór. Szkoda, że tak trudno się do niego zarejestrować.

lekarz Zofia Jasińska

Warzywna 3
Rzeszów

od pewnego czasu leczylam się u swojej rodzinnej która to ciągle wymyślala jakie to nowe leki...itd natrafiła na p dr Jasińska całkiem przypadkiem. Moje dolegliwości ustąpiły . dziekuje. Polecam

Opinia dodana przez: Marcela

lekarz Grażyna Klee

None
Ks.Sulikowskiego 14

Średnia ocen: 3/5

Pani Dr. jest dla mnie wszystkim dobrym co mnie spotkalo dzieki Bogu ze kiedys do Niej trafilam to dzisiaj zyje Dziekuje

Opinia dodana przez: zofia

lekarz Janina Partyka

Endokrynolog

pl. Wolności 17
Rzeszów

bardzo miła i życzliwa Pani doktor:) wizyta przebiegła w miłej atmosferze, Pani doktor ze spokojem wyjaśniła mi co mi jest i jak będzie wyglądało leczenie.

lekarz Janusz Hydzik

Rejtana10
Rzeszów

Bardzo miły i konkretny lekarz, zleca potrzebne badania, tłumaczy wszystko. Wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze. Polecam

Opinia dodana przez: Maciek

lekarz Antoni Prokopowicz

None
Piłsudskiego 31

Średnia ocen: 1/5

brak słów. ...... właśnie wróciłam od Pana ginekologa ..... jeśli można nazwać to jakimkolwiek badaniem.
pytam kobiety ile kosztuje ...

pytam kobiety ile kosztuje wizyta powiedziała 50zl razem z usg 70.zl
samo badanie 50zl samo usg 50zl
przychodzę na 14:00 nie ma lekarza
kobieta mnie zapisuje na wizytę i mówi
u mnie pani płaci 2 zł 😨
pomijam fakt bez komentarza
wchodzę do gabinetu jak tylko zjawił się lekarz starszy pan który moim zdaniem powinien przejść już na emeryturę
mowie ze przyszłam na samo usg brzucha bo mam plamienia od miesiąca i nie wiem czemu i chciała bym wiedzieć co mi jest mówiłam ze nie jestem w ciąży
zrobił mi usg do pochwowo powiedział
w ciąży pani na pewno nie jest plamienie jest nie wiem czemu Proszę zrobić badanie hcg dla pewności płatne w Medyku a później udać się do swojego lekarza 😱chyba taką minę zrobiłam
pytam ile płace za usg mówi 70.zl a przecież nie miałam badania na foteliku .......
MASAKRA JAKAŚ
NA KONIEC DAJE MI NOTES W KTÓRYM PODBIŁ PIECZĄTKE I NA BAZGRAŁ abym zrobiła sobie hcg
zapytałam czy ten notes mam pani w rejestracji dać powiedział że to dla mnie jak bym chciała jeszcze do niego przyjść na wizytę
MORAŁ TAKI ZE NIC DALEJ NIE WIEM I MAM IŚĆ WYDAĆ SOBIE JESZCZE RAZ PIENIADZE DO MOJEGO GIN. ABY DOWIEDZIEC SIĘ CZEGOS WIĘCEJ NIŻ SAMA WIEM A 70.ZL NIE MOJE

Opinia dodana przez: Katarzyna