endokrynolog rzeszów

lekarz Mariusz Partyka

Endokrynolog

Jabłońskiego 2 lok. 4
Rzeszów

Super specjalista, polecam i stawiam za wzór. Szkoda, że tak trudno się do niego zarejestrować.

lekarz Zofia Jasińska

Piekarska 2
Sędziszów Małopolski

od pewnego czasu leczylam się u swojej rodzinnej która to ciągle wymyślala jakie to nowe leki...itd natrafiła na p dr Jasińska całkiem przypadkiem. Moje dolegliwości ustąpiły . dziekuje. Polecam

Opinia dodana przez: Marcela

lekarz Grażyna Klee

None
Ks.Sulikowskiego 14

Średnia ocen: 3/5

Pani Dr. jest dla mnie wszystkim dobrym co mnie spotkalo dzieki Bogu ze kiedys do Niej trafilam to dzisiaj zyje Dziekuje

Opinia dodana przez: zofia

lekarz Janina Partyka

Endokrynolog

pl. Wolności 17
Rzeszów

bardzo miła i życzliwa Pani doktor:) wizyta przebiegła w miłej atmosferze, Pani doktor ze spokojem wyjaśniła mi co mi jest i jak będzie wyglądało leczenie.

lekarz Janusz Hydzik

al. Piłsudskiego 34
Rzeszów

Piszę tu bo krew mi się burzy jak myślę o tym pożal się boże "doktorze". Jestem młoda i mam problemy zdrowotne tylko nikt nie wie jakie, wiec tak wędruje od lekarza do lekarza z nadzieją, że w końcu któryś powie coś więcej niż tylko "jest pani młoda, boli bo boli, tak ma być, nic tu nie ma, do widzenia ". I tak o to wylądowałam u tego człowieka. po 2 godz czekania (a miałam na 11)nadeszła moja chwila i na pytanie tego Pana(bo z lekarzem to on nie ma NIC wspólnego) "z czym przyszła" zdarzyłam tylko odpowiedzieć, że "boli mnie" i w tym momencie urwał moją wypowiedź i zaczał zadawać pyt. o wiek, wzrost i wage.no mysle sobie ok, może teraz sie uda, wyjmuję plik moich badań które zrobiłam u swojego ginekologa i chce cos powiedziec na co on, ze nie będzie "po nikim sprawdzal i on sam sobie zrobi badanie"Ci którzy mieli tą nieprzyjemność spotkać sie z tym panem w przychodni na ul. warzywnej wiedzą jaki chaos i zamieszanie tam panuje. Ja podczas tej mojej pierwszej i ostatniej wizyty nie wiedzialam jeszcze jakimi prawami ta przychodnia sie rzadzi i mysle sobie dam facetowi szanse..duzo ludzi, zamieszanie, ok moze podczas robienia usg sobie z nim "pogadam"...Otóż drodzy Państwo do tej pory nie wiem jak to sie stało i jak mogłam nie zareagować, ale byłam w takim szoku, że po prostu zgłupiałam.. A mianowicie czy któraś z Pań wyobraża sobie,że człowiek ten kazał mi wejść do gabinetu usg i przygotować sie do badania podczas gdy znajdowała sie tam inna pacjentka. I tak o to za tym jednym parawanem Pani konczyła sie ubierać a ja rozbierać!! i tylko "doktor" krzyczał "no szybko, szybko". W tym całym szoku i zamieszaniu przyszedł czas na badanie, którego w życiu nikt mi tak nie wykonał !!(a usg dopochwowe miałam już nie raz) Ten człowiek WEPCHAŁ mi ten przyrząd do badania i zaczął wiercić, więc krzycze, że boli, że nie wytrzymam ..a on "wytrzymać, bo lewego jajnika nie moge znaleźć" i dalej wierci i wierci. Ból sie nasilił do tego stopnia, że najzwyczajniej w świecie sie popłakałam na co on "no i czego ryczy?" No szok, po prostu szok...Chamstwo jakie ten człowiek reprezentuje nie ma chyba granic, a zdawało mi się,że widziałam wiele. Po wszystkim stwierdził, że on nie może nic powiedziec bo się nie dałam zbadać (?!), że ja taka wrażliwa, że on nie rozumie po co rycze i że skoro mnie boli to dlaczego do niego przychodze teraz, a nie kilka lat wczesniej jak to wszystko sie zaczelo? W tym momencie stwierdziłam, że musze jak najszybciej opuścić gabinet bo lada moment chyba mu coś zrobie. W trakie gdy brałam głeboki wdech, żeby ogarnąć co tu w ogóle sie dzieje zaproponował, że może wystawić mi skierowanie do szpita, żeby sobie inni lekarze mnie zbadali. i dodał "do którego szpitala chce Pani iść"? Co najmniej jakby chodziło o hotel...Suma sumarum wyszłam z gabinetu, a pan "doktor" podczas mojej wizyty nie ucierpiał choć szczerze wierze, że w końcu ktoś nie wytrzyma i przywali mu w tą jego gębę!
Jako "lekarz" totalny brak kompetencji, a jako człowiek totalny cham!

Opinia dodana przez: i....

lekarz Antoni Prokopowicz

None
Piłsudskiego 31

Średnia ocen: 1/5

brak słów. ...... właśnie wróciłam od Pana ginekologa ..... jeśli można nazwać to jakimkolwiek badaniem.
pytam kobiety ile kosztuje ...

pytam kobiety ile kosztuje wizyta powiedziała 50zl razem z usg 70.zl
samo badanie 50zl samo usg 50zl
przychodzę na 14:00 nie ma lekarza
kobieta mnie zapisuje na wizytę i mówi
u mnie pani płaci 2 zł 😨
pomijam fakt bez komentarza
wchodzę do gabinetu jak tylko zjawił się lekarz starszy pan który moim zdaniem powinien przejść już na emeryturę
mowie ze przyszłam na samo usg brzucha bo mam plamienia od miesiąca i nie wiem czemu i chciała bym wiedzieć co mi jest mówiłam ze nie jestem w ciąży
zrobił mi usg do pochwowo powiedział
w ciąży pani na pewno nie jest plamienie jest nie wiem czemu Proszę zrobić badanie hcg dla pewności płatne w Medyku a później udać się do swojego lekarza 😱chyba taką minę zrobiłam
pytam ile płace za usg mówi 70.zl a przecież nie miałam badania na foteliku .......
MASAKRA JAKAŚ
NA KONIEC DAJE MI NOTES W KTÓRYM PODBIŁ PIECZĄTKE I NA BAZGRAŁ abym zrobiła sobie hcg
zapytałam czy ten notes mam pani w rejestracji dać powiedział że to dla mnie jak bym chciała jeszcze do niego przyjść na wizytę
MORAŁ TAKI ZE NIC DALEJ NIE WIEM I MAM IŚĆ WYDAĆ SOBIE JESZCZE RAZ PIENIADZE DO MOJEGO GIN. ABY DOWIEDZIEC SIĘ CZEGOS WIĘCEJ NIŻ SAMA WIEM A 70.ZL NIE MOJE

Opinia dodana przez: Katarzyna