świętokrzyskie endokrynolog

Sortuj

Czy chodziło Ci o lekarzy:

dr n. med. Jadwiga Szymkiewicz

Endokrynolog dziecięcy   (+2 więcej)

Prywatny Gabinet Położniczo-ginekologiczny
Pomorska 45 lok. 3
Kielce

Naprawdę bardzo dobry lekarz. Wszystko wytłumaczy, poświeci czas na rozmowę. Chodzę na NFZ i nie żałuję.

Opinia dodana przez: Karoska

dr n. med. Krzysztof Lewiński

pl. Zwycięstwa 10
Busko-Zdrój

Uważam, że jest to właściwy człowiek na właściwym stanowisku. Nie kieruje się własnym interesem tylko dobrem pacjenta.

lekarz Maria Cieplińska-Hejninger

"MEDYK"
AL.JANA PAWŁA II 7A
Ostrowiec Świętokrzyski

Ideał lekarza, człowiek, który ma powołanie i jest dobry w swej pracy,dobra komunikacja i empatia dla pacjenta

lekarz Ewa Piątkowska

Endokrynolog dziecięcy

Prywatny Gabinet Lekarski Ewa Piątkowska
Aleja IX Wieków Kielc 6/18 II piętro
Kielce

byłam z dzieckiem prywatnie, bo do Poradni Endokrynologicznej dla dzieci duże kolejki. Wizyta niezbyt długa, ale wytłumaczone wszystko co trzeba. Widać wiedzę i doświadczenie. Pani doktor ma dużo cierpliwości dla dzieci, co nie u wszystkich pediatrów się spotyka. Zaplanowała badania, wyjasniła jakie i po co. Na razie dziecko dostało leki i już widzę efekt. Na pewno zgłoszę się na wizytę kontrolną i mogę polecić tę Panią doktor

dr Iwona Pałyga

świętokrzyskie centrum onkologii

Witam

Witam
U Pani Doktor byłam pierwszy raz, miałam ze sobą kilka wyników, po długim wywiadzie przeprowadzonym przez Panią Doktor dostałam skierowanie do szpitala w celu diagnostyki. Bardzo miła Pani Doktor, wysłuchuje pacjenta zadaje pytania. Po roku czasu moich bez owocnych konsultacjach u różnych lekarzy,(miałam skoki ciśnienia i kołatanie serca) wreszcie trafiłam na lekarza który mi nie wmawia nerwicy, jak cała reszta. Mam nadzieje że wkrótce zostanę zdiagnozowana dostane leki i będzie lepiej:)
Po pierwszej wizycie jak na razie jestem zadowolona, bardzo sympatyczna Pani Doktor.

Opinia dodana przez: Magda

lekarz Magdalena Heltman-Ossowska

Endokrynolog   (+2 więcej)

Enel Med
ul. Jana Pawła II 29

Byłam u Pani Doktor kilka razy w zeszłym roku, była miła (nie to co przed laty) przebadała mnie, zrobiła usg i poleciła zrobienie czy nie choruję na raka jajnika bo mam częste torbirle na nich. Uważam że jest godna polecenia.
Pamiętajcie nie ma ludzi nie omylnych, a lekarz teo człowiek.

Opinia dodana przez: agata

dr n. med. Jacek Chamerski

Równa 10
Kielce

Kompetentny, rzeczowy, bezbledna diagnoza, godny polecenia. Opinie dot.uprzejmości są śmieszne - lekarz zajmuje się podczas wizyty diagnoza i leczeniem, nie pogawedkami z pacjentkami. Co do negatywnych opinii trzeba zwrócić uwagę na tzw. rywalizację zawodową, a niejeden lekarz mógłby pozazdrościc doktorowi wiedzy i kompetencji.

Opinia dodana przez: wiewioreczka

lekarz Marek Wojner

Świętokrzyskie Centrum Matki i Noworodka
ul.Prosta
Kielce

Lekarz ten rozpoznał u mnie PCO...jak na razie czekam na wizyte ale wrażenia są pozytywne:) nikt nie potrafił mi tego zdiagnozowac polecam pomógł nawet mojej kolezance z zajsciem w ciąże.

Opinia dodana przez: kasia

lekarz Małgorzata Strzeszkowska

Kościuszki 18
Busko-Zdrój

bardzo kompetentna sympatyczna,właściwa osoba na właściwym miejscu. Zdecydowanie polecam wszystkim z chorobami tarczycy.

lekarz Janina Suchowska

Długa 11a
Ostrowiec Świętokrzyski

Według mnie pani doktor jest bardzo dobrym specjalistą.Mam do niej zaufanie , nie spotkałam się z nieuprzejmością z jej strony.