Lekarze Endokrynolog Szczecin

Endokrynolog, Hipertensjolog

Baltica Spa/Pazim
Plac Rodła 8
Szczecin

Jestem pacjentką Pani prof. od 26 lat. Pani profesor jest wspaniałym, miłym i o dużej wiedzy lekarzem . Ustawiła moje nadciśnienie z którym miałam duże problemy. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Marianna

lek. med. Agnieszka Szczerkowska

Przychodnia
ul. Ledóchowskiego 16
Szczecin

Bardzo miła pani doktor,po raz pierwszy miałam robione tak długo USG,bardzo zaangażowana w mój przypadek, bardzo dużo pytań,a także i odpowiedzi.Lekarz z powołania,oby więcej takich było.
Opinia dodana przez: Marzena Pancyk

dr n. med. Izabela Bałszan-Kowalska

Prawobrzeże-Medyk
Szczecin k. Napierskiego 6c
Szczecin

Takich lekarzy już nie ma wielu, bez problemu kontaktuję się z Panią doktor zza granicy. Zawsze szybko i kompetentnie udziela mi porad i dzięki temu wiem, że jestem w najlepszych rękach. Wierzę, że dzięki jej pomocy będę mogła zajść w ciążę:)
Opinia dodana przez: ewa

Adriana Dubińska

Baltica Spa
pl. Rodła 8 , Szczecin
70-419 Szczecin

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor. Miła i z dużą wiedzą. Jako pierwsza podjęła się leczenia mojej tarczycy, które przynosi szybkie efekty. Wdrożyła odpowiednie leki. W końcu czuję się dobrze a objawy związane z Hashi ustępują. Inni lekarze nie podejmowali się leczenia. A Pani Doktor Walczak od razu wdrożyła odpowiednie leki stopniowo dobierając odpowiednie dawki leku. Na każdej wizycie wykonuje kontrolne usg. Wyniki można konsultować telefonicznie bez konieczności ...
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Elżbieta Petriczko

Endokrynolog dziecięcy

Magnolia
Klonowica 34/1
Szczecin

Z czystym sumieniem mogę polecić panią doktor innym rodzicom. Zaufałam internautom i zdecydowałam się na wizytę u pani doktor i był to pierwszy raz kiedy opinie o lekarzu zgodziły się z rzeczywistością :)
Bylam u pani doktor pierwszy raz i jestem pod wrazeniem,ze trafilam do lekarza z prawdziwego zdarzenia.Dr oddana pacjentowi,poswieca tyle czasu,na ile wymaga dana sytyacja,a to jest istotne,aby postawic wlasciwa diagnoze.Slucha pacjenta i stara sie pomoc,to sie czuje.Polecam z calego serca i zycze p.doktor duuuzo zdrowia do pacjentow,poniewaz sa bardzo rozni.Beata.

dr n. med. Elżbieta Sowińska-Przepiera

Endokrynolog, Ginekolog położnik

P U M Szczecin
unii lubelskiej 1
71-470 Szczecin

Na początku moich wizyt u Pani doktor byłam bardzo zadowolona. Cele mojej wizyty były dwa: nie mogłam zajść w ciążę i poziom hormonów w organizmie moim zdaniem miałam zaburzony. Pani doktor zleciła badania mi i partnerowi, wszystko fajnie, pięknie... do czasu... Przepisała mi tabletki na tarczycę, ponieważ okazało się, że niedomaga :) a jeśli chodzi o dziecko to mamy się z partnerem starać - ot, tyle... nie wiem nic więcej... ...
Opinia dodana przez: Caroline

dr n. med. Maria Listewnik

Kasprzaka 7a
Szczecin

Raczej nie wybiorę się już do tego lekarza. Przez cztery lata chodziłam tam prywatnie po to, żeby zapytała, jak się czuję, zmierzyła mi puls, podotykała szyję i wypisała receptę, a za tą przyjemność płaciłam od 80 zł na początku do 130 zł przy ostatniej wizycie. Nic nie robiła sobie z tego, że mówiłam, że po lekach czuję się jeszcze gorzej i jakie mam objawy. Twierdząc, że "tak musi być" zwiększała ...

prof. dr hab. n. med. Lilianna Majkowska

Endokrynolog, Diabetolog

Gabinet lekarski ultarsonograficzny i cytologiczny Wacław Żyłka
Klonowica 34/1
71-248 Szczecin

Doskonała wiedza medyczna, podejście do pacjenta doskonałe, trafne w 100% leczenie. Wysoka kultura osobista oraz podejście do studentów i młodych lekarzy. Byłem kilkakrotnie badany w obecności studentów oraz lekarzy na stażu , niesamowita cierpliwość w tłumaczeniu. Polecam nie na 100% lecz na 1000%!!!!! Pozdrawiam Mirosław.
Opinia dodana przez: Mirek

lekarz Anna Błażejczyk

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Śląska 5 szczecin tel. 601586801
Więckowskiego 2 lok. 1
70-411 Szczecin

Leczę się u Pani Doktor od lat i jestem bardzo zadowolona. To świetny specjalista, nie tylko ginekolog ale tez endokrynolog. Zawsze potrafiła mi pomóc. Umie słuchać i wszystko dokładnie tłumaczy. Mam do niej pełne zaufanie. Polecam!
Opinia dodana przez: Olga

dr n. med. Elżbieta Andrysiak-Mamos

ulica 5-go Lipca 36b
70-376 Szczecin

Jeśli mam być szczery - najlepszy lekarz jakiego spotkałem w życiu. Pani Doktor przez duże D. Uprzejmość, inteligencja, ogromna wiedza, przychylność pacjentowi to jedynie naparstek zalet Pani Doktor. Pierwsza wizyta trwała dokładnie 54 minuty z zegarkiem w ręku - dlatego zastanawiam się skąd taka nieprzychylność w komentarzach. Fakt - na wizytę byłem umówiony ponad dwa miesiące wcześniej, ale zapewniam - WARTO. Chapeau bas.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Monika Koziołek

NZOZ UROLOGIA
ulica Lubelska 29
71-043 Szczecin

z hipocalcemi razem z doktorem pobłockim wprowadzili mnie w hiperrcacemie podając niesamowite ilości wapna zarówno w kroplówkach jak i w tabletkaach oraz witaminy D3 Takie dawki wykończyłyby nawet konia.zgłaszając objawy wysypki wzmożonego pragnienia pani dr czajkowska powiedziała mi ,że jestem cięzko chory człowiek i tak ma być Wylądowałam po tym leczeniu w

lekarz Henryk Fuchs

Ostrobramska 11
71-022 Szczecin

lekarz Ewa Żochowska

Internista, Endokrynolog

Dom Lekarski - Przychodnia i oddział szpitalny Piastów
al. Piastów 30
71-064 Szczecin