Lekarze Endokrynolog Warszawa

lek. med. Janusz Rusinek

Prywatny Gabinet Lekarski
ul.Kolejowa 45 A lok.29
Warszawa

Wizyty (w sumie 4) przerosły moje oczekiwania. Doktor Rusinek to specjalista najwyższej próby. Zgłosiłam się z problemem insulinooporności oraz nadwagi której nie byłam w stanie się pozbyć mimo stosowania diet od dietetyków, ćwiczeń itp. Doktor dokładnie i wnikliwie przeprowadził wywiad i przeanalizował moje wszystkie badania, dodatkowo zlecił kolejne. Nie żałował mi czasu i swojej uwagi. Dostałam dwie propozycje leczenia, ostateczna decyzja należała do mnie (chodziło o cenę kuracji), zostały dokładnie ...
Opinia dodana przez: Izabela
                                       dr n. med. Wojciech Pięta

dr n. med. Wojciech Pięta

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2
04-749 Warszawa

Bardzo konkretny. Empatyczny. Godny zaufania. Wizyty trwają tyle, ile powinny i rozpoczynają się punktualnie.
Opinia dodana przez: Marianna

dr n. med. Krzysztof Chojnowski

Centrum Medicover Puławska
Puławska 278
02-819 Warszawa

Ten lekarz powinien mieć zabrane uprawnienia do wykonywania zawodu! Endokrynolog który twierdzi ,iż permanentne zmęczenie, senność nawet podczas jazdy samochodem lub w pracy ,uczucie ciągłego zimna, nadmierne wypadanie włosów, przyrost masy ciała itp nie są to powody do zlecenia badań endokrynologicznych.Ten lekarz to jakiś żart, po 5 min zostałam wyproszona z gabinetu ,ponieważ stwierdził ,że nie widzi żadnego problemu ,zostałam odesłana do innego specjalisty ale niestety nie usłyszałam do jakiego ...
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Beata Śladowska

nowa
żytnia16 lok B
01-014 Warszawa

Pani Beata nie żyje od kilku lat - a moje problemy endokrynologiczne niedawno wróciły. Nie jestem w stanie znaleźć specjalistki czy specjalisty na takim poziomie. Nieoceniona strata. Wspaniały człowiek, wybitna lekarka.
Opinia dodana przez: Martyna

Michał Frybes

Endokrynolog, Internista

ENEL-MED Atrium Plaza
Jana Pawła
Warszawa

Cieszę się ogromnie że wreszcie trafiłem do dobrego lekarza takiego jak trzeba o jakim po prostu marzyłem.Już wierzę,że jestem w dobrych rękach.Tą drogą Panu doktorowi serdecznie dziękuję za opiekę i o jeszcze trochę proszę. Zyczę jednocześnie wszystkiego najlepszego przede wszystkim zdrowia i wytrwałości w pracy i szczęscia w życiu prywatnym.
Opinia dodana przez: Janusz

lek. med. Dorota Wakuła

Internista, Endokrynolog

Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie
Warszawa

Trafiłam na Panią doktor z polecenia znajomego i jestem bardzo zadowolona. Problemy z tarczycą mam od kilku lat i widzę, że w końcu uda mi się je pokonać dzięki pomocy pani doktor.
Opinia dodana przez: Donata

dr n. med. Roman Kuczerowski

Diabetolog, Endokrynolog

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Warszawa

Sympatyczny, bardzo wnikliwy, szczegółowo przeprowadza wywiad. Poprosiłem o konsultację ze względu na problemy z wysoką insuliną po badaniach glukozy, a w zasadzie omówiliśmy wszystkie moje problemy zdrowotne ( mechaniczna zastawka aortalna, zespół WPW, nadciśnienie, za wysoki cholesterol i nieodpowiednia dieta) Zrobił mi EKG i zauważył nieprawidłowości. Trafnie zasugerował mi konieczność ogarnięcia zdrowia pod wieloma względami wykazując się chęcią pomocy i omawiając po kolei od czego powinienem zacząć. To nawet mój ...
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Urszula Wątrobińska

Centrum Zdrowia Dziecka
Warszawa

Przemiła i kompetenta Pani doktor! Zaangażowana, empatyczna, pomocna i cierpliwa. Wszystkie te cechy trudno dziś spotkać u jednej osoby. Bardzo cieszę się, że trafiła dziś do nas, my na pewno trafimy do niej jeszcze nie raz… już nie przypadkowo, a w pełni świadomie.
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Urszula Sanocka

Szpital Bródnowski oraz Centrum Medyczne LUXMed
Warszawa

Moja ocena po pierwszej wizycie jest celujaca. Zostala zwrocona uwaga na problem bagatelizowany przez poprzednich lekarzy. Zostalo wdrozone leczenie i mam nadzieje,ze wszystko wroci do normy.

Hanna Kiełb

Centrum Medyczne Damiana
Al. KEN 103 lok 4
02-722 Warszawa

Oceniam bardzo pozytywnie wizytę i podejście p. dr Kiełb do pacjenta. Wizyta zajmuje tyle czasu ile jest potrzebne żeby dokładnie omówić z pacjentem sytuację i ustalić tok leczenia. Pani dr kompleksowo podchodzi do pacjenta, jest kompetentna w tym co mówi i proponuje, nie unika też omówienia innych obszarów zdrowia - poza tarczycą. Przystępnie tłumaczy schorzenie, sposób leczenia itp. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Lucyna7

Anna Błachowicz

Endokrynolog, Internista

Warszawa

Takich lekarzy jak dr Błachowicz cenię najbardziej. Trafiłam do niej z tarczycą i wiem, że trafiłam dobrze. Przeprowadziła bardzo szczegółówym wywiad, przy każdej wizycie była konkretna i rzetelna. W taki sposób powinien postępować każdy specjalista. Mariola Nowak
Opinia dodana przez: linka

lekarz Joanna Długosińska

Szczęśliwicka 23 B/24
02-353 Warszawa

Bardzo sympatyczna i bardzo kompetentna. Inny lekarz przy zmianach w tarczycy chciał mi zlecić biopsję, a pani doktor - zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną - wskazała na bezsensowność takiego zabiegu. Pani doktor cierpliwie i obszernie odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Uspokoiła, zaproponowała odpowiednie działania. Absolutnie polecam.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Małgorzata Godziejewska-Zawada

Internista, Diabetolog

Siemiradzkiego 15 lok. 7
01-630 Warszawa

Co tu pisać opinię! ja bym bardzo chciał, żeby wszyscy lekarze tacy byli. Mój syn przeszedł operację usunięcia guza przysadki mózgowe. Operacja się udała, pozostała cukrzyca pierwszego stopnia. Od ponad dziesięciu lat jest pod opieka Pani Doktor i czuje się bardzo dobrze.
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Krystyna Wołoszyńska-Agroszewska

ulica Zamiejska 17
03-580 Warszawa

Wybitny specjalista, cierpliwa i empatyczna. Bez względu na ilość zapisanych pacjentów, nikomu nie odmawia pomocy. Bardzo polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Emilia Musiał

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Pani Doktor uważnie słucha, zadaje pytania, dokładny wywiad, rzeczowe i kompetentne podejście, wyjaśnienie problemu i szukanie jego podstaw do końca. Polecam !
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Andrzej Łuczycki

Enel Med
ul. Jana Pawła II 29
Warszawa

Bardzo dobry lekarz.Poświęcił mi dużo czasu,tyle ile potrzebowałam by wyjaśnić wszystkie moje niepewności.Wyjaśnił szczegòłowo przyczyny moich dolegliwości.A tam gdzie nie mògł dać jednoznacznej odpowiedzi,skierował na bardziej szczegòłowe badania zamiast z gòry przepisywać leki,ktòre bez zbadania przyczyny mogłyby jedynie zaleczać,uciszać symptomy.
Opinia dodana przez: Magda