endokrynolog warszawa

Sortuj

lekarz Krystyna Karcz

LIM

Ogólnie jestem zadowolona z wizyty. Niedosyt jaki mam to z tłumaczenia choroby.

Ogólnie jestem zadowolona z wizyty. Niedosyt jaki mam to z tłumaczenia choroby.

dr n. med. Małgorzata Jędrzejczyk

Endokrynolog   (+2 więcej)

Szpital LUX MED
ul. Puławska 455
Ursynów, Warszawa

Na Pani Doktor nigdy jak dotąd się nie zawiodłam; jeżeli chodzi o tłumaczenie choroby i sposobu leczenia - w mojej ocenie Pani Doktor jest osobą wyrażającą się w sposób zwięzły i konkretny (osobiście bardzo mi to odpowiada, gdyż tego właśnie oczekuję od lekarza). Wydaje mi się, że czasem może przez to sprawiać wrażenie nieco oschłej, choć zawsze uprzejmej!

lekarz Małgorzata Krasnodębska

Medicover
Ul. Domaniewska

Jestem zachwycona leczeniem tarczycy w ciazy. Gorąco polecam.

Jestem zachwycona leczeniem tarczycy w ciazy. Gorąco polecam.
pani doktor zawsze mnie ptrzyjmowała nawet, gdy nie byloo wolnych miejsc. Staram się już o kolejną

dr n. med. Wojciech Pięta

dr n. med. Wojciech Pięta

Ochota Medical Center
Mochnackiego 10
Ochota, Warszawa

Nie wiem jak było w Waszych przypadkach, ale ja właśnie wróciłam z usg wykonywanego przez dra Pięte. Dr był sympatyczny, konkretny, wydaje się, że zna się na rzeczy, pokazał mi dzidziusia i powiedział, że nie widzi nieprawidłowości (tutaj mam nadzieję, że się nie pomylił). Na pogaduchy to ja się z koleżankami umawiam, a nie na wizytę u lekarza. Ponadto weszłam przed czasem i nie musiałam przesiadywać pod gabinetem.

Opinia dodana przez: przyszła mama

dr n. med. Ryszard Issakiewicz

Marszałkowska 55/73

ZAWDZIĘCZAM TEMU CZŁOWIEKOWI ŻYCIE!!!!!! Trudno jest wyprowadzić człowieka z szoku hormonalnego przy przekroczeniu
7 krotnej normy. Dzięki doktorowi ...

7 krotnej normy. Dzięki doktorowi żyję już 19 lat od momentu kiedy mnie uratował.

Opinia dodana przez: gaja

lekarz Małgorzata Czetwertyńska

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46

Wspaniała :) przemiła, konpetentna. Zleciła szereg badań towarzyszących. Przeprowadziła kompleksowy wywiad.

dr hab. n. med. Maria Płazińska

Promed

Bardzo duża wiedza, uprzejma, miła, tłumaczy przebieg choroby, rozsądna. Nie jest to na zasadzie przepisania chemii tylko jest chęć pomocy pacjentowi. Ale jest drogo 😉

Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Anna Brońska

Endokrynolog   (+1 więcej)

SPOŁKA LEKARSKA sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22/ parter/parking

Bardzo miła i kompetentna. Nie dość, że jest dobrym lekarzem endokrynologiem to jeszcze psychologiem. Bardzo polecam!

dr n. med. Wiesław Kurach

Polna 10/14

Lekarz godny polecenia, z powołania, polecam!!!

Lekarz godny polecenia, z powołania, polecam!!!

dr n. med. Elżbieta Kapłon-Osęka

Szpital LUX MED
ul. Puławska 455
Ursynów, Warszawa

Bardzo dobra Pani Doktor,odeszła od nas z ośrodka w Błoniu,ale zapiszę się na wizytę w Pruszkowie,zawsze aktywna,nawet pod telefonem prywatnym,nie raz w razie potrzeby pacjentom podaje,

Opinia dodana przez: Jarosław