endokrynolog warszawa

Sortuj

dr Małgorzata Szeszko

Endokrynolog

Miłe zaskoczenie na pierwszej wizycie. Wreszcie poczułam coś czego nie czułam u innych lekarzy. A mianowicie, że Pani doktor leczy mnie a nie moje wyniki. Pani doktor poświęciła mi dużo czasu i nie zbagatelizowała żadnych dolegliwości.

Opinia dodana przez: Beata

lekarz Krystyna Karcz

LIM

Ogólnie jestem zadowolona z wizyty. Niedosyt jaki mam to z tłumaczenia choroby.

Ogólnie jestem zadowolona z wizyty. Niedosyt jaki mam to z tłumaczenia choroby.

dr n. med. Małgorzata Jędrzejczyk

Endokrynolog   (+2 więcej)

Szpital LUX MED
ul. Puławska 455
Ursynów, Warszawa

Na Pani Doktor nigdy jak dotąd się nie zawiodłam; jeżeli chodzi o tłumaczenie choroby i sposobu leczenia - w mojej ocenie Pani Doktor jest osobą wyrażającą się w sposób zwięzły i konkretny (osobiście bardzo mi to odpowiada, gdyż tego właśnie oczekuję od lekarza). Wydaje mi się, że czasem może przez to sprawiać wrażenie nieco oschłej, choć zawsze uprzejmej!

lekarz Małgorzata Krasnodębska

MEDICOVER
domaniewska

Jestem zachwycona leczeniem tarczycy w ciazy. Gorąco polecam.

Jestem zachwycona leczeniem tarczycy w ciazy. Gorąco polecam.
pani doktor zawsze mnie ptrzyjmowała nawet, gdy nie byloo wolnych miejsc. Staram się już o kolejną

dr n. med. Ryszard Issakiewicz

Marszałkowska 55/73

ZAWDZIĘCZAM TEMU CZŁOWIEKOWI ŻYCIE!!!!!! Trudno jest wyprowadzić człowieka z szoku hormonalnego przy przekroczeniu
7 krotnej normy. Dzięki doktorowi ...

7 krotnej normy. Dzięki doktorowi żyję już 19 lat od momentu kiedy mnie uratował.

Opinia dodana przez: gaja

dr hab. n. med. Maria Płazińska

Promed

Bardzo duża wiedza, uprzejma, miła, tłumaczy przebieg choroby, rozsądna. Nie jest to na zasadzie przepisania chemii tylko jest chęć pomocy pacjentowi. Ale jest drogo 😉

Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Anna Brońska

Grzybowska 16/22

Bardzo miła i kompetentna. Nie dość, że jest dobrym lekarzem endokrynologiem to jeszcze psychologiem. Bardzo polecam!

lekarz Małgorzata Czetwertyńska

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46

Wspaniała :) przemiła, konpetentna. Zleciła szereg badań towarzyszących. Przeprowadziła kompleksowy wywiad.

dr n. med. Wiesław Kurach

Polna 10/14

Lekarz godny polecenia, z powołania, polecam!!!

Lekarz godny polecenia, z powołania, polecam!!!

dr n. med. Jadwiga Janik

ks. Popiełuszki 16 lok. 10

Niestety, dr Jadwiga Janik odeszła 4 sierpnia 2012 roku. Stąd brak odpowiedzi.

Niestety, dr Jadwiga Janik odeszła 4 sierpnia 2012 roku. Stąd brak odpowiedzi.