Endokrynolog, Wielkopolskie, Ostrow

Nie znaleziono lekarzy dla frazy: endokrynolog wielkopolskie ostrow
Wyświetlamy wyniki dla: WIELKOPOLSKIE Endokrynolog
lekarz Andrzej Pajdowski

lekarzAndrzej Pajdowski

40 opinii

Endokrynolog, Ginekolog, Osteoporolog, RTG, USG

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA, ul. Magnoliowa 1 - Centrum Medyczne - przyjmuje we wtorki, czwartki, soboty (pilne również w niedzielę od godz.15.00, Jarocin 7 innych

Pełny profesjonalizm, wyjątkowy i wnikliwy specjalista oraz diagnosta. Człowiek z wysoką kulturą osobistą, przemiły. Każdego pacjenta przyjmuje z uśmiechem i odpowiednim, indywidualnym podejściem. Nowoczesne ...

Samanta Kowalska
person placeholder

prof. dr hab. n. med.Marek Niedziela

19 opinii

Endokrynolog dziecięcy

Klinika Endokrynologii i Reumatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, ul. Szpitalna 27/33, Poznań 1 inna

Bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

dr hab. n. med.Marek Ruchała

17 opinii

Endokrynolog

Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego, ul. Przybyszewskiego 49, Poznań 2 inne

zdecydowanie polecam Dr Ruchałe , chodziłam już do wielu endokrynologów i dopiero dr Ruchała zdołał mi pomóc, jestem mu bardzo wdzięczna i polecam wszystkim ...

dr n. med.Katarzyna Derc

11 opinii

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska, Słowackiego 8, Poznań

Pani dr.Derc to przemiła ,kompetenta osoba, wzbudzająca zaufanie.Polecam kżdemu kto potrzebuje fachowej pomocy.

lekarzTeresa Gerting

22 opinie

Endokrynolog, Pediatra

al. Solidarności 36 (Posum), Poznań 6 innych

Wizyta dotyczyła niskiego wzrostu dziecka. Pani Doktor bardzo profesjonalnie podeszła do przypadku. Wyjaśniła wszelkie wątpliwości. Przy tym wizyty przebiegły w bardzo miłej atmosferze.

Lidia
lekarz Joanna Wiktorska

dr n. med.Joanna Wiktorska

5 opinii

MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów, ul. Narutowicza 42, Łódź 5 innych

Prawdziwy lekarz z powołania, dociekliwa i bardzo empatyczna. Wspaniałe podejście do pacjenta bez zbędnej ściany pacjent - lekarz polecam :)

Milena

dr n. med.Rafał Czepczyński

9 opinii

Grunwaldzka 38a, Poznań 1 inna

Bardzo przystojny i sympatyczny lekarz .Godny polecenia.

lekarzWaldemar Herman

11 opinii

Endokrynolog, Internista

Orbitalna 61 (Provita), Głogów 3 inne

Pan doktor to cudowny, kompetentny lekarz. Bardzo uprzejmy, miły. Leczy kompleksowo. Proszę mu zaufać, a naprawdę wyleczy. Miałam bardzo trudny i rzadki przypadek choroby, ...

Maria

dr n. med.Maciej Gembicki

7 opinii

Promienista 38, Poznań

Od 10 lat jestem pod opieką prof. Gembickiego. Z pełnym przekonaniem polecam.

dr hab. n. med.Ryszard Waśko

12 opinii

Endokrynolog, Internista

Słowackiego 17 lok. 8, Poznań 1 inna

Przemiły lekarz,kompetentny,zapracowany totalnie ale chętnie pomoże dlatego go gorąco polecam.Mi prof. pomógł bardzo dużo.Jak każdy człowiek ma gorsze i lepsze dni.

Zobacz również
Co nowego u nas