Lekarze Endokrynolog Wrocław

prof. dr hab. n. med. Andrzej Milewicz

prof. dr hab. n. med. Andrzej Milewicz

Grunwaldzka 19 lok. 2
50-384 Wrocław

Mówienie pacjentowi ze jest otyły bo za dużo je a na oburzenie dodaje „widziała Pani w Auschwitz ludzi otyłych?” jest niedopuszczalne. Nie oceniam wiedzy Pana profesora ale podejście do pacjenta tragiczne. Kolejna wizyta ponownie opieszałość brak uprzejmości w przekazaniu informacji (nawet słusznej). Profesora nie zainteresowaly inne wyjiki badan oprocz tsh, ft3, ft4. Myslalam ze ogolne spojrzenie na badania daje dokladny wglad na dolegliwosci i szukanie przyczyn roznych dolegliwości. A jeśli ...

Anna Bochdanowicz-Pawlak

Endokrynolog

Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"
Wrocław

Jestem pacjentką dr od 5 lat. Mój stan przed 5 laty był tragiczny i nikt nie mógł dojść co jest powodem. Wszystko niby wskazywało na chorobę tarczycy, a jedynie wyniki nie. Tylko dzięki uporowi, konsekwencji i indywidualnemu podejściu do pacjenta Pani doktor, mogę dzisiaj normalnie funkcjonować.
Opinia dodana przez: ania

dr n. med. Tomasz Kulpa

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39
53-501 Wrocław

Jestem bardzo zadowolonym pacjentem:) Usługi świadczone przez Pana Tomasza Kulpę są na bardzo wysokim poziomie i godne polecenia

lekarz Małgorzata Żółcińska-Wilczyńska

Internista, Endokrynolog

Centrum Opieki Diabetologiczno - Endokrynologicznej i Ginekologiczno - Położniczej
Miarki 6
50-306 Wrocław

Wizyta była bardzo rzeczowa. Pani Małgorzata dokładnie wyjaśniła na czym polega moje schorzenie oraz przedstawił możliwości leczenia. Pełen profesjonalizm lekarza oraz empatia. Polecam.

Alicja Filus

Internista, Endokrynolog

CM Medycyna Rodzinna (grupa Lux Med)
Wrocław

od 3 lat choruje na hashimoto i szukam dobrego lekarza tą panią moge polecic w ciemno , chyba zesłano mi ją z nieba :)
Opinia dodana przez: magdalena

lekarz Piotr Janczak

Specjalistyczna Poradnia Endokrynologiczna
Al. Kasztanowa 3
53-125 Wrocław

Lekarz odwołał wizytę rano. Powód nie będzie czekał do 19:10 bo następnego dnia ma zaplanowany 14 dniowy wyjazd. Polecam szukać innego specjalisty.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Beata Wikiera

Endokrynolog, Pediatra

Kościuszki 108a lok. 20
50-048 Wrocław

Pani Beata Wikiera wszystko dokładnie opisuje i wyjaśniła jak postępować i na co zwrócić uwagę. Napewno wroce do tego lekarza

dr n. med. Teresa Żak

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

ulica Krzycka 69
53-019 Wrocław

Bardzo dziękuję Pani Doktor za wiele poświęconego czasu i cierpliwość. Bardzo źle się czułam, miałam depresję, zmiany skórne i kłopoty z miesiączką. W dodatku bardzo przytyłam. Pani Doktor bardzo dokładnie zebrała wywiad, zbadała i zleciła badania krwi. Wizyta trwała 30 minut. Wykryła u mnie chorą tarczycę. Po zaleconych lekach i diecie czuję się wspaniale. Schudłam już 8 kg a miesiączki są regularne. Bardzo serdecznie polecam. Pani Doktor Teresa Żak to ...
Opinia dodana przez: Ania

dr n. med. Anna Jodkowska

Akademicki Szpital Kliniczny Akademickie Centrum Opieki Stacjonarnej
ulica Borowska 213
50-556 Wrocław

Bardzo mila pani doktor człowiek czuje się pacjentem a nie petentem zabierającym czas jestem zbudowana ze jeszcze są tacy lekarze można śmiało polecić wizytę u pani doktor
Opinia dodana przez: Grazyna

dr n. med. Rafał Szymczak

4 WSK Wrocław
ul.Weigla
Wrocław

Uprzejmość,kompetencja, wyrozumiałość. Jestem pacjentką ponad 12 lat i nie zmienię na nikogo innego.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Iwona Zięba

Brodatego
53-238 Wrocław

Jestem zachwycona, nareszcie trafiłam na wspaniałego lekarza. Pani Doktor jest bardzo cierpliwa , wnikliwa , wyczerpująco i zrozumiale tłumaczy , a przy tym wszystkim jest ogromnie miłą osobą.
Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Jacek Daroszewski

50-381 Wrocław

Po wielu miesiącach męki Pan dr uratował mi życie stawiając diagnozę. Gdyby nie On to bym albo jeszcze dalej chodziła od lekarza do lekarza albo bym już nie żyła. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Natalia P.
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Paweł Domosławski

dr n. med. Paweł Domosławski

Chirurg ogólny, Endokrynolog

Centrum Medicover Globis
Powstańców Śląskich 7a
53-332 Wrocław

Witam. Pan doktor Paweł Domosławski jest wspaniałym lekarzem endokrynologiem i chirurgiem. Przeprowadzil u mnie niecały miesiąc temu operacje usuniecia tarczycy. Przed zabiegiem przeprowadził dokładny wywiad i opowiedział o przebiegu operacji. Jako nauczyciel bałam się że stracę głos, że mogą być jakieś komplikacje. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Cięcie i rana są naprawdę mało widoczne. Już kilka dni po prawie zapomniałam że miałam operacje, że strach był taki wielki. PAN doktor jest ...
Opinia dodana przez: Anna Chmura
Pani Doktor jest bardzo konkretna. Przeprowadzila szczegółowy wywiad.Zleciła dodatkowe badania żeby rozwiać wątpliwości.Pani Doktor oprocz tego jest mądra i spostrzegawcza kobietą. Bardzo szybko wychwyciła problem, o ktorym sama nie powiedzialam.Nie będę się u niej leczyc bo moje problemy są związane z czym innym, ale chciałabym spotykać częściej takich lekarzy.Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Małgorzata Wilczyńska

Endokrynolog, Diabetolog

Miarki 6
50-306 Wrocław

Nie polecam. Brak profesjonalizmu. Udałam się z mamą w celu wydania skierowania na sensor Libre. Lekarka odmówiła wypadania jak również odmówiła udzielenia informacji jak możemy to załatwić bez refundacji tłumacząc że to skomplikowane i że nie ma wiedzy na ten temat. Dramat. Aparat jest regulowany od stycznia tego roku a lekarz nie ma wiedzy i odmawia udzielnie informacji. Nie polecam. Pieniądze zmarnowane. Lekarka nie kompetentna.
Opinia dodana przez: DEH

dr n. med. Irena Maruk-Kertyńska

Endokrynolog, Ginekolog

Gabinet ginekologiczny i ginekologii dziewczęcej
M. Skłodowskiej-Curie 15/26
Wrocław

Polecam panią doktor. Jest to niezwykle życzliwa i dobra osoba. Po usunięciu tarczycy jako jedyny lekarz dobrze ustawiła mi leczenie hormonalne. Kiedy od długiego czasu staraliśmy się z mężem o dziecko i już prawie straciliśmy nadzieję, zleciła mnie masę badań, wdrożyła leczenie i dzisiaj jestem mamą. W ciąży odpowiadała na każdą wiadomość, pomimo tego że nie byłam wtedy jej pacjentką. Pani doktor to złoty człowiek. W trakcie wizyty nie przyspiesza, ...
Opinia dodana przez: Dominik

dr Jadwiga Szymczak

gabinet prywatny
Wrocław ul.Kościuszki 33/3
71-730 Wrocław

Jesteśmy bardzo zadowoleni z leczenia u p. doktor. Mąż miał zrobione wszystkie badania dot. tarczycy. W przypadku spraw spornych został umieszczony w klinice. Rozpoznanie prawidłowe, w tej chwili mąż jest po operacji. Ustalamy dawkę euthyroxu i czekamy na wizytę w Gliwicach.

dr n. med. Marek Grabiński

50-381 Wrocław

jestem pod opieką pana doktora już bardzo długo i mam do niego pełne zaufanie, wiedza kompleksowa, profesjonalne podejscie, gorąco polecam

dr n. med. Jerzy Pacholski

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
ul. Bolesławiecka 5b
53-614 Wrocław

Jeszcze nigdy nie wystawiłam żadnemu lekarzowi złej opinii. Lekarze są tylko ludźmi, mogą mieć różne opinie, więc staram się nikogo nie oceniać zwłaszcza po jednej wizycie. Jeśli chodzi o Pana Jerzego podczas wizyty telefonicznej (takie czasy) w pakecie LUXMED: - nie pytając mnie o wagę i wzrost stwierdził, że nieprawidłowe wyniki badań laboratoryjnych na pewno są konsekwencją nadwagi (moje BMI obecnie 21,61, w najgorzym momencie 23,74 - w obu przypadkach ...
Opinia dodana przez: Natalia

dr hab. n. med. Marek Bolanowski

50-381 Wrocław

Uczęszczam do doktora Bolanowskiego już od kilkunastu lat,i przez zdecydowaną większość czasu opieka jest bez zarzutu. Wyrobiłem sobie u tego Pana mnóstwo zaufania, i nigdy nie myślałem nad zmianą lekarza. W pełni polecam.