Lekarze Epidemiolog

Bartłomiej Rawski

Indywidualna Praktyka Medyczna Bartłomiej Rawski specjalista epidemiolog
Nowosądecka 11C/13, 80-180 Gdańsk
Gdańsk

Byłam u Pana Bartłomieja na konsultacji z zakresu medycyny podróży przed wyjazdem na egzotyczne wakacje. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Wiedza specjalista ogromna i przekazana pacjentowi językiem dla niego zrozumiałym. Wróciłam z wakacji wraz z rodziną bez żadnych nieprzyjemnych pamiątek zdrowotnych. Na pewno przed kolejnymi wyjazdami egzotycznymi udamy się również do Poradni do Bartłomieja Rawskiego. Super człowiek i super specjalista. Polecamy wszystkim. Godny zaufania.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marek Łopatto

INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA
Piotrowskiego 5 lok. 3
85-098 Bydgoszcz

Kompetentny z dużym doświadczeniem lekarz. Serdecznie wszystkim polecam i dziękuję za pomoc lekarską.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Halina Tarnowska

ul. Klonowa 46/19
25-553 Kielce

Lekarz jakich mało w tych czasach!!! Miła sympatyczna i konkretna. Nigdy się nie zawiodłam :) Polecam w 100% !!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Sylwia
{'id': 14792, 'name': u'Gniezno'} Epidemiolog
                                       prof. dr hab. Marta Stelmach-Mardas

prof. dr hab. Marta Stelmach-Mardas

Epidemiolog, Dietetyk

Eskulap s.c. Centrum medyczne
ul Sienkiewicza 1
62-200 Gniezno

Jestem osobą w wieku już bardzo zaawansowanym (82 lata),której trudno się odchudzić. Zachęcona przez kardiologa udałam się z wizyta do pani prof.Marty Stelmach-Mardas.Już pierwsze wizyty bardzo mnie zmobilizowały. Zastosowany indywidualny jadłospis spowodował ubytek wagi 9,5 kg po30 dniach.Efekt świadczy o profesjonalizmie i dużej wiedzy dietetyka.Moglam się o tym przekonać w rzeczowej rozmowie./jestem biochemikiem/.Polecam Panią Prof.jako bardzo dobrego specjalistę i miłego człowieka.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Maria Łasek-Radomska

Choroby zakaźne, Epidemiolog

Prywatny specjalistyczny gabinet lekarski
67-200

świetny specjalista od wątroby polecam wszystkim, dokładna i sumienna

dr n. med. Wojciech Kowalski

Epidemiolog, Laryngolog

MSWiA
Łódź

Genialny lekarz, przemiły, wykonujący swoją pracę z powołaniem. Z całego serca polecam Pana doktora. Oby więcej takich wspaniałych lekarzy.
Opinia dodana przez: Kamila S.

lekarz Dariusz Młodawski

Pediatra, Epidemiolog

Żeromskiego 28
29-100 Włoszczowa

Nie mam zastrzeżeń. Podejście do dziecka bez chamstwa, wszystko dokladnie wytłumaczone. Jestem zadowolona.
„Bezpowrotnie minęły czasy indywidualnych decyzji terapeutycznych chirurga. Dziś wymaga się tworzenia interdyscyplinarnych zespołów opiekujących się pacjentami”. Dr Julie Freischlag, naczelny chirurg John Hopkins’ Hospital Literatura: „Posocznica gronkowcowa –choroba nadal zagrażająca życiu.” M.Kowalik, J. Ellert-Żygadłowska, T. Smiatacz, H. Trocha, L. Weyna, M. Orłowski, R. Pajuro. Pol. Merk Lek., 2001, XI, 64, 352. Wnioski z pracy: Posocznica gronkowcowa rozwijająca się poza szpitalem, w porównaniu z zakażeniami szpitalnymi, charakteryzuje się cięższym przebiegiem, większa ...
Opinia dodana przez: Julia

dr n. med. Julian Witkowski

ulica Ogrodowa 25
74-300 Myślibórz

Witam, dr Witkowski jest wspaniałym człowiekiem, a tylko taki może być dobrym lekarzem. Inni lekarze moga się od niego dużo nauczyć. Przede wszystkim empatii, zrozumienia, tego, ze mają do czynienia z człowiekiem, a nie z kawałkiem mięsa. Ponadto ma ogromne doświadczenie, które zdobył przez wiele lat praktyki lekarskiej. Polecam na 100 %.

lekarz Danuta Setman-Kozak

"MEDYK" S.C. Specjalistyczne Centrum Profilaktyki, Leczenia i Rehabilitacji
ulica Kaliska 41
41-211 Sosnowiec

Nie wiem skąd te opinie wyżej. Wizyty, o ile nie ma się wykupionego pakietu są faktycznie kosztowne, ale ciężko obwiniać o to panią doktor. Mi nie dość, że wszystko szczegółowo tłumaczy to jeszcze rysuje. Pomimo wielu pacjentów, poświęca czas i jest bardzo uprzejma. Nie ignoruje też innych problemów, które nie są głównym powodem wizyty. Można panią doktor zapytać o wszystko i zawsze odpowiada, nigdy nie zbywa. Nigdy nie poczułam się ...
Opinia dodana przez: Anna
Proszę uważać na panią Alicję Książek - jest nieuczciwa i niekompetentna. Wraz z moim partnerem, poprosiliśmy ją o zamówienie szczepionki na japońskie zapalenie mózgu, pytając dokładnie ile nas to będzie kosztowało. Po kilku wcześniejszych telefonach zapewniła nas, że całkowity koszt na osobę wynosi 480zł, co nie ukrywam jest dla nas niemałą kwotą. Nic wówczas nie wspominała o swoim honorarium. Podczas wizyty powiedziała,że szczepionka miała kosztować 460zł,zaś 20zł chciałą doliczyć za ...

lekarz Beata Łysiak

Przychodnia Medycyny Rodzinnej
Spółdzielcza 8
78-400 Szczecinek

Świetny pediatra, lekarz, który poświęca całą swoją uwagę dla małego pacjenta. Nigdy nie zawiedliśmy się na doktor Łysiak. Diagnozy stawiane sprawdzały się w 100%. Polecamy i pozdrawiamy serdecznie.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Jarosław Drobnik

ulica Henryka Brodatego 5/12
50-250 Wrocław

Jak komuś zależy na zdrowiu to lepiej omijać tego pseudo lekarza napewno nie zależy mu na zdrowiu pacjenta liczy się tylko wzięcie udziału w eksperymencie strzykawkowym nie liczy się ze zdrowiem ludzi i nie widzi problemu że duża część osób choruje a niekiedy umiera . Szkoda że takich ludzi dopuszcza się do takiego zawodu pieniądze najważniejsze
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Piotr Ignatowski

Przychodnia Nr 6
Kaliska 104a
87-800 Włocławek

Szacunku, cierpliwości oraz empatii do pacjenta niestety brak, nigdy nie spotkałam tak nieuprzejmego człowieka. Zdecydowanie odradzam jakichkolwiek porad i wizyt u Pana Piotra Ignatowskiego.
Opinia dodana przez: Julia

lekarz Elżbieta Narolska-Wierczewska

Sowia 6
86-005 Trzciniec

Moim zdaniem Elżbieta Narolska-Wierczewska nie jest lekarzem godny zaufania, ani polecenia innym. Jestem zbulwersowana, że jako rzecznik odpowiedzialności zawodowej w Bydgoskiej Izbie Lekarskiej postawiła bezpodstawny i bzdurny zarzut Dr Ratkowskiej, że lecząc chorych amantadyną Dr Ratkowska zagroziła życiu i zdrowiu pacjentów, chociaż Elżbieta Narolska-Wierczewska nie znalazła ani jednego pacjenta, któremu ten lek zaszkodził. Bez żadnego dowodu postawiła ten ciężki zarzut Dr Ratkowskiej i zażądała od Sadu Lekarskiego w Bydgoszczy, żeby ...
Opinia dodana przez: Adela

Moniuszki 4
96-140 Brzeziny

lekarz Janusz Kaliszczak

Epidemiolog, Pediatra

Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Rzeszów
Witolda 6B
35-302 Rzeszów