Lekarze Fizjoterapeuta Bydgoszcz

Masażysta, Fizjoterapeuta

Rehabilitacja/Fizjoterapia domowa
Czołgistów 4
Bydgoszcz

Pan Piotr jako pierwsza osoba z "branży medycznej" potraktował mój problem z kolanem poważnie. W prosty sposób wytłumaczył mi dlaczego odczuwam ból i jak mogę sobie z nim radzić samemu za pomocą odpowiednich ćwiczeń. Polecam tego fizjoterapeutę jeśli ktoś ma problemy z kolanami.
Opinia dodana przez: Rafał
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Masażysta
                                       mgr Wojciech  Waśniowski

mgr Wojciech Waśniowski

Masażysta, Fizjoterapeuta

Centrum Onkologii
85-796 Bydgoszcz

Witam bardzo dobry rehabilitant. Od kilku miesięcy leczono mnie na dolegliwości bólowe kręgosłupa szyjnego. Pan Wojtek znalazł jednak przyczynę w okolicy stawu barkowego. Kilka wizyt i mój problem całkowicie znikł. Serdecznie polecam. Prawdziwy rehabilitant z powołania.
Opinia dodana przez: Radek

mgr Adam Piesik

Bydgoszcz

Trafiłam do p. Adama z neurologicznymi objawami dyskopatii. Po szczegółowej konsultacji (ustny wywiad oraz analiza dokumentacji) zaczęliśmy intensywną współpracę. Moja sztywna noga zaczynała powoli funkcjonować. Po każdym spotkaniu p. Adam "zadawał" do domu zestaw ćwiczeń do wykonania. Zapewniał, że samodzielne ćwiczenia oraz praca na spotkaniach doprowadzą do sukcesu. Tak właśnie się stało. P. Adam to Profesjonalista, skupiony na pacjencie, zainteresowany stanem zdrowia, Wspaniały Człowiek. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Marzena

dr n. med. Maciej Dzierżanowski

Przychodnia Reumatologiczno-Rehabilitacyjna REH-MED
Zapolskiej 18
Bydgoszcz

dr Dzierżanowski to świetny specjalista. Bardzo mi pomógł przy ostrej rwie kulszowej, widać ogromną wiedzę i pewność siebie w tym co robi... Jestem po 2wizycie i widzę już poprawę, ból jeszcze się pojawia ale zaczynam już funkcjonować bez leków.. Polecam naprawdę pomaga.
Opinia dodana przez: Karolina
Przykład Człowieka dla którego praca jest pasją. Zabiera ból, przywraca nadzieję- ja jestem tego idealnym przykładem gdzie prawie po roku bezskutecznej terapii u wielu specjalistów, odbijania się od gabinetu do gabinetu trafiłam w ręce Fachowca i po PIERWSZEJ DOSŁOWNIE PIERWSZEJ wizycie ból minął i otrzymałam szereg wytycznych co do dalszego funkcjonowania. Odpowiada zawsze na telefony, prosi o kontakt po wizycie jak nasze samopoczucie. Nie przesadzę gdy stwierdzę Cudotwórca! Dla mnie ...
Opinia dodana przez: Emi

mgr Natalia Ciesielska

Centrum Onkologii
85-796 Bydgoszcz

Pani Natalia jest niezwykle uprzejma i ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Bardzo dobrze umie wytłumaczyć co trzeba robić. Jest godna polecenia.
Opinia dodana przez: Barbara

Łukasz Leksowski

Łukasz Leksowski Fizjoterapia
Bydgoszcz

Witam! Do Pana Łukasza trafiłam prawie 2 lata temu. Mam różne dolegliwości związane z kręgosłupem i ból, który towarzyszył mi od dłuższego czasu tłumiłam lekami p/bólowymi. Po wizytach u fizjoterapeuty P. Łukasza zaznaczam, że to fizjoterapeuta po studiach medycznych, nie żaden masażysta, okazało się że prawidłowo dobrana terapia i bólu nie ma. Mogę funkcjonować, pracować, uczęszczać na siłownię itp. bez bólu. Zaangażowanie, poświęcenie, praca z pacjentem i umiejętności jakie posiada ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

mgr Beata Gierlotka

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Wojewódzki Szpital Dziecięcy
ulica Chodkiewicza 44
85-665 Bydgoszcz

specjalista fizjoterapii certyfikowany terapeuta metody Vojty certyfikowany terapeuta metody NDT-Bobath certyfikowany terapeuta metody PNF
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Dariusz Szabela

Wojewódzka Przychodnia Zdrowia Psychicznego
Józefa Sułkowskiego 58a
85-634 Bydgoszcz

Kompetentny lekarz, z poczuciem humoru, życzliwie podchodzący do pacjenta, na którego dobru mu rzeczywiście zależy.
Opinia dodana przez: M.

dr Emilia Mikołajewska

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

wojskowy
Bydgoszcz

Bardzo dobra doświadczona i cierpliwa rehabilitantka, rzadko spotykane: NDT-Bobath dla dzieci (alternatywa dla metody Vojty, również w MPD) i NDT-Bobath dla dorosłych (poudarowa, po urazach rdzenia kręgowego itp.) i inne meotdy, co ważne ma na to komplet certyfikatów (są na jej stronie internetowej e.mikolajewska.prv.pl), o co w Bydgoszczy b. trudno. Ludzkie podejście do dziecka (zabawki itp.) i rodziców (komplet wyjaśnień i wskazówek terpautycznych). Niestety: oblegana, b. trudno się dostać, prywatnie ...

mgr Andrzej Pastor

SANITAS
Gdańska 24 gabinet nr 4
85-006 Bydgoszcz

Wspaniały człowiek i fachowiec zabiegi rechabilitacji bezbolesne ja nazywam go CUDOTWÓRCĄ żeby nie on skończyłbym na stole operacyjnym i pewnie na rencie, dzięki Panu Andrzejowi normalnie pracuje.Pan Andzrej zmienił gabinet jest na ul.Libelta nie na ul.Gdańskiej

mgr Marta Bilska

Fizjoterapeuta, Rehabilitant dziecięcy

Centrum Terapii Dziecka IMPULS
Żupy 2
Bydgoszcz

Mam synka,który w wieku 10 miesięcy nie siadał i nie czworakował. Dzięki sumiennej pracy Pani Marty podczas zajęć i dzięki jej wskazówkom do domu mój synek w wieku 12 miesięcy zaczął chodzić. To nie jest fizjoterapeuta nastawiony na zysk, tylko na pomoc dziecku.

dr n. med. Kazimierz Mulczyński

Czerkaska 27 lok. 12
85-636 Bydgoszcz

mgr Magdalena Majewska

Wojewódzki Ośrodek Rehabilitacji dla Dzieci

mgr Dorota Ratuszek

Fizjoterapeuta

Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej "CUDO" S.C.
J. Pestalozziego 6/18

ulica Kurpińskiego 10/7
85-096 Bydgoszcz

lekarz Marek Burchardt

Fizjoterapeuta, Lekarz rodzinny

Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Bydgoszczy
ulica ks. Ryszarda Markwarta 6-8
85-015 Bydgoszcz