Lekarze Fizykoterapeuta

{'id': 3073, 'name': u'\u017b\xf3\u0142kiew'} Fizjoterapeuta
                                       mgr Dariusz Apczyński

mgr Dariusz Apczyński

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Dariusz Apczyński Fizjatra,Rehabilitacja Medyczna i Odnowa Biologiczna Indywidualna Praktyka Prywatna,ul.Strażacka 4,22-335 Żółkiewka-Osada,pow.Krasnystaw,woj.lubelskie
ul. Strażacka 4 ,22-335 Żółkiewka,woj.lubelskie
Żółkiew

Dziękuję za skuteczną terapię moich przeciążonych kolan i stóp,polecam szczerze wszystkim cierpiącym gabinet i terapeutę
Opinia dodana przez: Dorcia
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Terapeuta
                                       mgr Kamil Kobiałka

mgr Kamil Kobiałka

Terapeuta, Rehabilitant

MK Fizjoterapia
ul.. bł. Królowej Jadwigi 10/1
Szczecin

Polecam Pana Kamila, dzięki stałej współpracy mogę normalnie funkcjonować przy zwyrodnieniach w biodrze.
{'id': 17182, 'name': u'Mielec'} Terapeuta
                                       mgr Patryk Wydro

mgr Patryk Wydro

Terapeuta, Fizjoterapeuta

Gabinet Rehabilitacji Leczniczej MEDYK
Zygmuntowska 2D
Mielec

Z Panem Patrykiem miałam już niejednokrotnie styczność podczas rehabilitacji. Korzystałam również z masaży leczniczych. Polecam. Wiem że jeśli będę znowu potrzebowałam fachowca w tej dziedzinie, udam się do Pana Patryka.
Opinia dodana przez: Karolina

dr Grzegorz Olkowski

Gabine Grzegorz Olkowski
Kazury 2E
Warszawa

Przez lata doświadczałam dotkliwych bólów kręgosłupa, które poważnie utrudniały mi codzienne funkcjonowanie. Kulminacją tego był najdłuższy i najboleśniejszy atak rwy kulszowej (ponad 8 lat temu) wytrącający mnie z bardzo aktywnego życia na miesiąc - przez ból, którego nie uśmierzały najmocniejsze leki i niemożność chodzenia, a nawet siedzenia. Podczas wielu wizyt i konsultacji lekarze załamywali ręce i nie widzieli innego wyjścia niż operacja, dodając, spoglądając na rezonans, że pierwsza z wielu, ...
{'id': 11725, 'name': u'Zabrze'} Rehabilitant dziecięcy
                                       mgr Joanna Zawodniak

mgr Joanna Zawodniak

Rehabilitant dziecięcy, Rehabilitant

FIZJO-WIKI REHABILITACJA DZIECI I DOROSŁYCH
ULSOSNOWA 8
41-800 Zabrze

Pani Joanna to świetny specjalista, posiada olbrzymią wiedzę z fizjoterapii, którą potrafi przekazać w sposób prosty i zrozumiały. Polecam metodę Vojty, która wymaga poświęcenia ale jest efektywna a o to przecież nam chodzi w rehabilitacji, szczególnie u małych dzieci. Kochani rodzice rehabilitując tą metodą swoje dzieci przywracacie im sprawność .
Opinia dodana przez: Elżbieta
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Fizjoterapeuta
                                       mgr Mariusz Molenda

mgr Mariusz Molenda

DENTestica
Armii Krajowej 190B/1
40-750 Katowice

jeśli macie częste migreny to wiecie, ze przez to nie da się normalnie funkcjonować … nie można się skupic w pracy, cieszyć najprostszymi rzeczami, bo wtedy wszystko przeszkadza, a ja miałem jeszcze dodatkowo ten problem, ze wszystkie leki przestaly na te migreny działać… nie pomagały proszki, nacieranie amolem czoła, po prostu nic… znajoma poleciła mi Qi Med., powiedziala, ze tam można migrene wyleczyć wlasnie dzięki sesjom u specjalistow zajmujących się ...
Opinia dodana przez: adrianosr43

Marek Osinski

Social Sector in Belgie, de Bénévoles
Gdańsk-Oliwa
80-330 Gdańsk

Dziękujemy bardzo panu doktorowi Markowi Osińskiemu, który będąc przejazdem w Starym Sączu udzielił nam bezinteresownej fachowej terapii i masażu. Jestesmy wdzięczni i bardzo dziękujemy. Polecamy Pana w 100%.Wdzieczni Krysia z Włodkiem.
Opinia dodana przez: Włodzimierz

mgr Jarosław Kowalski

Legionów
81-323 Gdynia

Przy rwie kulszowa byłem na 3 innych rehabilitacjach i klapa a tu po paru zabiegach super się czuję. Polecam na bóle nóg i kręgosłupa dolnego. Mnie nawet w krzyżu przestało strzykac. W Trójmieście najlepszy specjalista od nastawienia kości.
Opinia dodana przez: Leszek P

mgr Mateusz Hajdyła

Kustronia 15 lok. 2
43-300 Bielsko-Biała

Bez zarzutu pod każdym względem. Z powołania. Patrzy kompleksowo. Wiedza, umiejętności i uprzejmość 😉
Opinia dodana przez: Marzena

mgr Paweł Czarnocki

Fizjoterapia Panaceum Paweł Czarnocki
Obronna 13R
Kraków

Pod opieką pana Pawła jestem od wielu lat, ponieważ jako osoba pracująca przy komputerze mam ogromne problemy ze zwyrodnieniami kregosłupa. Nigdy się nie zawiodłam na jego terapii, jest nie tylko skuteczna, ale i bezpieczna, na dodatek nie ogranicza sie tylko do zabiegów, pacjent dostaje szczegółowe informacje, jakie ćwiczenia powinien wykonywać w domu. Nie mam żadnych obaw, że zabiegi moga pogorszyc mój stan. Po kilku zabiegach zazwyczaj na długi czas mam ...

mgr Bartłomiej Bednarczyk

Rybnik

Fizjoterapeuta z powołania. Jestem bardzo zadowolona z usług pana Bartłomieja, w prosty sposób wytłumaczył mi na czym polega mój problem. Bardzo sympatyczny człowiek serdecznie polecam i dziękuję.
Opinia dodana przez: Ewelina

Robert Stalewski

Sophia-Rehabilitacja
Kamienna 2
53-308 Wrocław

Polecam gorąco,pierwszy specjalista( a zwiedziłam prawie pół Wrocławia), który wreszcie mi pomógł. Po pierwszej sesji już czułam ogromną ulgę i poprawę, a po następnych jestem jak nowo narodzona. A do tego bardzo kulturalny i sympatyczny człowiek. Hanna

dr Daniel Makowski

ReMedicalTorun
Matejki 94/96
87-100 Toruń

Fizjoterapeuta z prawdziwego zdarzenia..sprawił że córka spoglada"prościej "na świat..godny polecenia i dorosłych i dzieci☺
Opinia dodana przez: Anna

mgr Sylwia Sowińska

Medyk
łukasiewicza 88
Rzeszów

Profesjonalistka. Widać że lubi swoją pracę. Życzę wszyskim braku urazów, ale w razie czego polecam... No i jaka ładna...

Michał Wojtala

Prywatny Gabinet Lekarski
Wyczółkowskiego 5/IV
82-300 Elbląg

Do Pana Michała trafiłam z bolesnym kręgosłupem. Prowadzę siedzący tryb życia i koleżanka poleciła mi jego jako masażystę. Okazało się, że rady i masaż który stosował a także "plasterki kinetyczne" czy coś w tym rodzaju pomogły tak jak to wcześniej obiecał. Poza tym bardzo uprzejmy, kompetentny i rozgadany.

mgr Dariusz Siutkowski

Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med Grażyna Krupa
Plac Wolności 4 (przy salonie optyka)
41-800 Zabrze

Pan Dariusz Siutkowski mega rehabilitant, punktualny, ciepły, serdeczny, bardzo kontaktowy z odpowiednim podejściem do pacjenta, wysoka kultura, pełny profesjonalizm, właściwy człowiek na właściwym miejscu, po prostu człowiek anioł godny polecenia 100%
Opinia dodana przez: IWONA

Szymon Jankowski

Gniezno

Młody z dużym zapałem do pracy i pomocy innym. Bardzo kompletne i obrazowe przedstawienie w czym leży problem. Szczerze polecam

lekarz Robert Gliwa

Fizykoterapeuta

Gabinet Masażu i Fizykoterapii
Bema 5, 33-100 Tarnów
33-100 Tarnów

Fachowa obsługa, już po przekroczeniu progu do gabinetu można odczuć ulgę bardzo ciepłą i rodzinna atmosfera, holistyczne podejście do pacjenta.

lekarz Marta Kozioł

Fizykoterapeuta

Zesp.Przych.specjalist
33-100 Tarnów

Uwierzylam ze nie jestem przezroczysta jak to emeryt.Pani doktor Marta Koziol zobaczyla we mnie chora osobe a nie staruszke.Tyle dobrej energii ile mi przekazala nie spotkalo mnie juz dawno .To nie tylko ogromna wiedza i szerokie kompetencje , ale tez zyczliwosc i troska o chorego.Ale mialam szczescie spotkac takiego CZLOWIEKA. Pani Doktor duzo duzo zdrowia i tylko radosnych , dobrych dni

mgr Ewelina Nowak

WIZYTY DOMOWE
Katowice

Wspaniały lekarz! świetne podejście a co najważniejsze widać efekty ! Wszystko tłumaczy, jest cierpliwa! Naprawdę polecamy !