Lekarze Garwolin

mgr Anna Kacperska

mgr Anna Kacperska

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Pracownia Psychologiczna ,,GAYA"
ul. Wiejska 57 lok 9 (Klatka nr 1 na wprost parkingu )
08-400 Garwolin

Od zawsze miałam problem z wagą - w ciągu pół roku udało mi się schudnąć ... uwaga - 30 kg!!! polecam, polecam, polecam! dieta była czystą przyjemnością, Pani Ania zmobilizowała mnie do ćwiczeń. Wizyta bardzo przyjemna, profesjonalne badanie i wywiad dietetyczny. Nigdy nie wrócę do starego stylu życia. Udało się!
{'id': 3682, 'name': u'Garwolin'} Psychiatra
                                       lekarz Tomasz Wilk

lekarz Tomasz Wilk

Psychiatra

pracownia psychologiczna Gaya
ul. Wiejska 57 a lok 9
Garwolin

Nie polecam tego lekarza przepisywal mi sertraline i powiedział że nawet jak bym przedawkowal to nic się nie stanie. A stalo się bo dziś jestem w psychozie schizofrenicznej
Opinia dodana przez: Pawel

lek. med. Jacek Stachowiak

Ortopeda, Traumatolog

Garwolin

super podejście do pacjenta i maksymalna pomoc

lekarz Cezary Walczyński

Niepubliczny Zakład Opieji Zdrowotnej "STOMED"
Korczaka 35/3
08-400 Garwolin

Rewelacyjny Lekarz i wspaniały człowiek - operował mi obydwa biodra - mam 53 lata - wracam do sportu, czuję się jak 20-latek - Jeśli operacja w Otwocku to u Doktora Walczyńskiego !
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Michał Piłka

Jagodne 59
08-400 Garwolin

Byłam na wizycie u p. dr. Michała Piłki pierwszy raz i mam nadzieję, że nie ostatni. Moja historia chorobowa jest bardzo bogata, więc przekrój lekarzy również. Spotkałam się z różnym podejściem. Dzisiaj zostałam potraktowana nietuzinkowo. Dokładny wywiad, badania, zalecenia. Wszystko zrozumiałe i czytelne. O dziwo Pan dr na wszystko miał czas i z niczym się nie spieszył. To jest prawdziwy lekarz nie tylko z wykształcenia ale bardziej z powołania.
Opinia dodana przez: ANNA

mgr Paweł Szymański

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

ATUT
Targowa 2
08-400 Garwolin

bardzo skuteczny i konkretny, na pewno wroce jak bedzie cos bolalo...polecam

lekarz Aldona Przeździecka

08-400 Garwolin

Niezwykle profesjonalne podejście Pani doktor do pacjenta, życzliwośc, empatia i gotowość służenia wiedzą i wszechstronną pomocą lekarską. Troska o pacjenta w trakcie wizyty, diagnostyki i leczenia. Bardzo dziękuję Pani za opiekę.
Opinia dodana przez: Grzegorz Marciniak
kompetentna,wesoła,co najważniejsze umiejąca wzbudzac zaufanie u malucha.świetna-poecam gorąco.!!!

lekarz Zenon Wawrzyniak

Internista, Diabetolog

Marka Hłaski 31
08-400 Garwolin

Lekarz godny polecenia. Z pełną odpowiedzialnością można powiedzieć, że jest lekarzem z powołania. Ogromne zainteresowanie pacjentem, fachowe porady. Kompetencje na wysokim poziomie. Wspaniały lekarz.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Agnieszka Piesio-Kowalska

Ks. kard. Wyszyńskiego 12
08-400 Garwolin

Kompetencja, dokładność , wiedza , szacunek dla pacjenta, przystępne ceny. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.
Opinia dodana przez: amaczek515@gmail.com

lekarz Artur Siwiec

08-400 Garwolin

Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza, tłumaczy, odpowiada na pytania i "martwi się" o pacjenta. Naprawdę polecam.
Opinia dodana przez: sweet secret

lekarz Mariusz Kropp

08-400 Garwolin

Pan chirurg wykonywał moją operację na wyrostek robaczkowy gdy miałam 8 lat teraz mam 34 do tej pory pamiętam i dziś mam tylko jedną malutka bliznę i żadnych komplikacji a wyrostek był na wylaniu i groziło mi rozlanie go. Pamiętam do tej pory jak wspaniałe podejście ma do pacjenta i oczywiście fach w ręku :) Życzę zdrowia i wszystkiego najlepszego. Wioletta
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Daniel Kosiecz

08-400 Garwolin

Doskonały specjalista.Szybka diagnoza i wdrozone leczenie przyniosły poprawe i ulgę w bólu. Dziękuję Panu Doktorowi
Opinia dodana przez: E.S

Ewa Jędrzejczak

Logopeda, Logopeda dziecięcy

pracownia psychologiczna Gaya
ul. Wiejska 57 a lok 9
Garwolin

Super specjalista. Podchodzi do problemu dziecka całościowo biorąc pod uwagę nie tylko wady wymowy, ale również emocje. Szczerze polecam Panią Ewę.

lekarz Paweł Milewczyk

Endokrynolog, Ginekolog

Niepubliczny Zakład Opieji Zdrowotnej "STOMED"
Korczaka 35/3
08-400 Garwolin

Trafiłam do Pana Milewczyka po roku bezowocnych starań o dziecko. Generalnie inni lekarze rozkładali ręce, badania, które zlecali nie wykazywały żadnych nieprawidłowości. Okazało się, że mam podwyższony poziom prolaktyny. Pan Doktor postawił trafną diagnozę oraz przepisał leki. Powiedział, że w przeciągu dwóch cykli powinnam zajść w ciążę. I tak się stało! Co prawda to dopiero początek, ale jestem dobrej myśli. Mam fachową opiekę, Doktor jest bardzo kompetentny. Zna się na ...
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Arkadiusz Burbicki

08-400 Garwolin

U doktora leczył się mój mąż . Badania , poświęcenie czasu, podejście do pacjenta , kultura - życzmy sobie wszyscy takich lekarzy :)
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Ewa Struzik

Chirurg stomatolog

3-go Maja 22
08-400 Garwolin

Na 6+..................................................................................................................................................................................................................................

lekarz Jadwiga Wawrzyniak

Marka Hłaski 31
08-400 Garwolin

Wspaniały lekarz; zarówno w szpitalu jak i prywatnie Pani Doktor wklada całe serce w to co robi. Pilnuje badań przepisuje skuteczne leki; kontroluje wszystko na bieżąco jestem z niej bardzo zadowolona polecam kazdej mamie

lekarz Sylwia Szymanek

ul. Janusza Korczaka 46/54
08-400 Garwolin

bardzo pozytywna cierpliwa dla pacjętów godna polecenia bardzo przyjemna godna polecenia pppppppppppppppppp

lekarz Piotr Gałązka

08-400 Garwolin

Pan Piotr Gałązka to bardzo dobry czlowiek, lekarz z powołania, przyjazny pacjentowi, kompetentny, wie jak podejść do problemu i jak pomóc pacjentowi. Jestem bardzo zadowolona, że 2 miesiące temu trafilam do Niego na wizytę, bo Jego diagnoza i zastosowane leki poprawiły moje funkcjonowanie. Wiem, że nie jest cudotwórcą i nie odbuduje tego co jest zepsute, ale ważne że potrafi pomóc pacjentowi, żeby mu się łatwiej żyło. Polecam serdecznie Pana doktora.
Opinia dodana przez: Agnieszka