dr n. med.Alicja Sikora

21 opinii

3 Maja 118, Zabrze

Pani doktor Sikora jest najlepszym z lekarzy jakich znam. Miła, dociekliwa, kompetentna, grzeczna. Zawsze doradzi, stawia właściwe diagnozy, nie faszeruje antybiotykami, wysyła na badania. ...

Dorota Kubisa

dr n. med.Witold Klemarczyk

19 opinii

Gastroenterolog dziecięcy, Pediatra

Instytut Matki i Dziecka, Kasprzaka, Warszawa 1 inna

Świetny lekarz,jeździmy do niego już od roku,ma super podejście do dzieci,wytłumaczy wszystko,szkoda tylko, że tak daleko od nas.

Marta

drIwona Sakowska-Maliszewska

17 opinii

praktyka prywatna, Aleje Zwycięstwa(?), Sosnowiec

Proszę o jakieś namiary na prywatny gabinet Pani doktor - ten numer co znalazłam w internecie niestety nie odpowiada

person placeholder

prof. dr hab. n. med.Maciej Kaczmarski

12 opinii

Alergolog dziecięcy, Gastroenterolog dziecięcy, Pediatra

Klinika Pediatrii, Gastroenterolgii i Alergologii Dziecięcej Uniwersytecki Dziecięcy Szptal Kliniczny, Waszyngtona 17, Białystok 2 inne

to na pewno dobry lekarz, poleciłbym znajomemu.

elaela ela-ela88

dr n. med.Katarzyna Przybyszewska

14 opinii

Gastroenterolog dziecięcy, Gastroenterolog, Gastrolog dziecięcy, Gastrolog, Pediatra

WSSD im. św. Ludwika, ul. Strzelecka 2, Kraków 1 inna

lECZE DZIECI U NIEJ I JAK NAJBARDZIEJ POLECAM:) pROKOCIM NIE DAŁ RADY PRZEZ 22DNI. PANI DR DAŁA RADE PO JEDNEJ WIZYCIE;)

dr n. med.Beata Oralewska

8 opinii

CZD Międzylesie, Warszawa, Al. Armii Ludowej 13, Warszawa

Godny polecenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! fachowiec, człowiek z pasją i powołaniem

Adrianna

dr n. med.Regina Ulfig-Maślanka

18 opinii

Gastroenterolog dziecięcy, Gastroenterolog, Pediatra

Drzymały 12 lok. 1, Chorzów

super lekarz, wykryła u mojego dziecka alergię pokarmową

dr n. med.Iwona Bączyk

12 opinii

poradnia ul. słoneczna10a, ul. Bogusławskiego 6, Poznań 1 inna

Polecam. Profesjonalne podejście do zawodu. Bardzo cenię sobie takich lekarzy, rozumiejących potrzeby pacjentów.

dr n. med.Waldemar Malewski

6 opinii

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska, None

Skorzystaliśmy z usług dr jako pediatry ponieważ pediatrzy w rejonowych poradniach mają problem z podjęciem decyzji czy i kiedy a nawet w jaki sposób ...

lekarzKrzysztof Marek

7 opinii

Gdańsk

Wspaniały lekarz z powołania, kompetentny, poświęca dużo czasu na wyjaśnienie problemu, zawsze odpowiada, oddzwania, radzi jak tylko może. Do tego rzetelny, miły. Zawsze trafna ...

CE
Zobacz również