Gastroenterolog Dziecięcy

dr n. med.Alicja Sikora

22 opinie

3 Maja 118, Zabrze

Cudowny człowiek!!! Pani doktor postawiła moje dziecko na nogi juz po pierwszej wizycie :) Gorąco polecam wizytę u Pani doktor jeśli macie w domu ...

Monika

dr n. med.Witold Klemarczyk

19 opinii

Gastroenterolog dziecięcy, Pediatra

Instytut Matki i Dziecka, Kasprzaka, Warszawa 1 inna

Świetny lekarz,jeździmy do niego już od roku,ma super podejście do dzieci,wytłumaczy wszystko,szkoda tylko, że tak daleko od nas.

Marta

drIwona Sakowska-Maliszewska

17 opinii

praktyka prywatna, Aleje Zwycięstwa(?), Sosnowiec

Proszę o jakieś namiary na prywatny gabinet Pani doktor - ten numer co znalazłam w internecie niestety nie odpowiada

person placeholder

prof. dr hab. n. med.Maciej Kaczmarski

12 opinii

Alergolog dziecięcy, Gastroenterolog dziecięcy, Pediatra

Klinika Pediatrii, Gastroenterolgii i Alergologii Dziecięcej Uniwersytecki Dziecięcy Szptal Kliniczny, Waszyngtona 17, Białystok 2 inne

to na pewno dobry lekarz, poleciłbym znajomemu.

elaela ela-ela88

dr n. med.Katarzyna Przybyszewska

14 opinii

Gastroenterolog dziecięcy, Gastroenterolog, Gastrolog dziecięcy, Gastrolog, Pediatra

WSSD im. św. Ludwika, ul. Strzelecka 2, Kraków 1 inna

lECZE DZIECI U NIEJ I JAK NAJBARDZIEJ POLECAM:) pROKOCIM NIE DAŁ RADY PRZEZ 22DNI. PANI DR DAŁA RADE PO JEDNEJ WIZYCIE;)

dr n. med.Beata Oralewska

8 opinii

CZD Międzylesie, Warszawa, Al. Armii Ludowej 13, Warszawa

Godny polecenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! fachowiec, człowiek z pasją i powołaniem

Adrianna

dr n. med.Regina Ulfig-Maślanka

18 opinii

Gastroenterolog dziecięcy, Gastroenterolog, Pediatra

Drzymały 12 lok. 1, Chorzów

super lekarz, wykryła u mojego dziecka alergię pokarmową

dr n. med.Iwona Bączyk

12 opinii

poradnia ul. słoneczna10a, ul. Bogusławskiego 6, Poznań 1 inna

Polecam. Profesjonalne podejście do zawodu. Bardzo cenię sobie takich lekarzy, rozumiejących potrzeby pacjentów.

dr n. med.Waldemar Malewski

6 opinii

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska, None

Skorzystaliśmy z usług dr jako pediatry ponieważ pediatrzy w rejonowych poradniach mają problem z podjęciem decyzji czy i kiedy a nawet w jaki sposób ...

lekarzKrzysztof Marek

7 opinii

Gdańsk

Wspaniały lekarz z powołania, kompetentny, poświęca dużo czasu na wyjaśnienie problemu, zawsze odpowiada, oddzwania, radzi jak tylko może. Do tego rzetelny, miły. Zawsze trafna ...

CE
Zobacz również