gastroenterolog dziecięcy

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
Piaseczno

Średnia ocen: 2/5

Jak wyżej. Po prostu kopia leczenia! Za dużo mleka, inna dieta, itp. itd. a w wyniki nawet nie zajrzał! Wydaje się to dziwne...

Najbliższy termin: 1 Sie o 16:00 # 2

dr n. med. Witold Klemarczyk

Gastroenterolog dziecięcy   (+2 więcej)

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Świetny specjalista! Lekarz z powołania! Od pierwszej wizyty stał się naszym lekarzem :) w 100% godny polecenia!

Opinia dodana przez: Patrycja

dr n. med. Beata Oralewska

CZD Międzylesie
Warszawa, Al. Armii Ludowej 13

Średnia ocen: 5/5

Świetny lekarz, z super podejściem do dzieci. Wysłucha rodziców, zleci potrzebne badania, zajmie się przypadkiem dziecka. POLECAM!!!

Opinia dodana przez: Ann

dr n. med. Andrzej Stawarski

Gastroenterolog dziecięcy   (+1 więcej)

Wrocław

Godny polecenia. Ufam jego opinii w 100%
Kompleksowa obsługa, wyczerpujące informacje o chorobie. Polecam pana dr' a wszystkim potrzebującym.

Godny polecenia. Ufam jego opinii w 100%

prof. dr hab. n. med. Marek Woynarowski

Gastroenterolog dziecięcy   (+3 więcej)

Centrum Zdrowia Matki, Dziecka i Młodzieży ( Centrum Zdrowia MDM )
Al.Armii Ludowej 13

Średnia ocen: 5/5

Jeszcze nigdy zaden lekarz nie poświecił mojemu schorowanemu Sebastianowi tyle czasu, troski i atencji. Bardzo dziękuje Panie Doktorze.
Justyna

Justyna

dr Iwona Sakowska-Maliszewska

praktyka prywatna
Aleje Zwycięstwa(?)
Sosnowiec

Proszę o jakieś namiary na prywatny gabinet Pani doktor - ten numer co znalazłam w internecie niestety nie odpowiada

dr n. med. Joanna Kula-Gradzik

Gastroenterolog dziecięcy   (+4 więcej)

Promed
Matejki 29
Rozbark, Bytom

Lekarz zdecydowanie godny polecenia. Ubolewam nad tym, że takich lekarzy jest bardzo mało.

dr n. med. Waldemar Malewski

Gastroenterolog dziecięcy   (+2 więcej)

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

None

Skorzystaliśmy z usług dr jako pediatry ponieważ pediatrzy w rejonowych poradniach mają problem z podjęciem decyzji czy i kiedy a nawet w jaki sposób zmienić mleko dziecku. Pan dr ciepły, miły, uprzejmy, wytłumaczy na spokojnie, zaleci badania, poświęci tyle czasu ile jest potrzeba dziecku a tym bardziej rodzicom, na telefon można zawsze z nim porozmawiać i poradzić się. Polecam w 100%

dr n. med. Jarosław Kierkuś

Gastroenterolog dziecięcy   (+3 więcej)

Centrum Zdrowia Matki, Dziecka i Młodzieży ( Centrum Zdrowia MDM )
Al.Armii Ludowej 13

Super lekarz. Potrafi pomoc jesli dziecko cierpi na zaparcia nawykowe. Gdyby nie pan doktor, nie wiem, gdzie bysmy szukali pomocy-jestesmy mu bardzo wdzieczni i polecamy innym rodzicom.

Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Alicja Sikora

3 Maja 118
Zabrze

Serdecznie i z całego serca polecam Panią doktor. Po pierwsze posiada wiedzę i robi z niej użytek. Po drugie jest sympatyczną osobą o wielkim sercu i wspaniałym podejściu do pacjenta. Wszystko tłumaczy ze spokojem, dostępna pod telefonem, można dzwonić z każdym problemem. Szuka przyczyn dolegliwości, a nie leczy wyłącznie objawowo. Polecam

Opinia dodana przez: Malwina