Filtruj terminy

Chirurg ogólny, Gastroenterolog

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Dr. Dryjas wykonywał u mnie balonikowe poszerzenie przełyku nareście mogę wszystko jeść a przed operacją nawet herbata nie przechodziła. Wspaniały lekarz i dobry człowiek Polecam !!!
Opinia dodana przez: Henryk S.

dr n. med. Piotr Dąbrowski

Hipokrates. Praximed, Bamberski Dwór
Poznań

Bylem u tego lekarza dawno temu (w 2008) z powtarzajacymi sie bolami brzucha. Lekarz przeprowadzil gastroskopie, ktorej sie dosc obawialem, ale bylem tak dobrze przygotowany i prowadzony przez niego, ze praktycznie nie bylo tak zle. Czaly czas lekarz mowi pacjentowi jak ma sie zachowywac, jak oddychac, co bedzie robil, ze to czyni zabieg praktycznie niestresujacy. Wykonal badania, przeprowadzil doklebny wywiad i postawil dobra diagnoze. Leki przepidane pomogly i nie musialem ...

lekarz Piotr Ziembicki

Internista, Gastroenterolog

Onko-Team Diagnostyka
ul. Chwaliszewo 72A/5
Poznań

Od ponad 10 lat leczyłam się u kilku lekarzy z powodu bardzo wysokiego ciśnienia; niestety, ale bez rezultatu. Dopiero dr Piotr Ziembicki odpowiednio ustawił leczenie i już po dwóch tygodniach ciśnienie unormowało się. Zdecydowanie polecam. Bardzo uprzejmy i życzliwy lekarz.
Opinia dodana przez: Zofia

dr n. med. Iwona Krela-Kaźmierczak

Gastroenterolog

SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA / Specjalista Chorób Wewnętrznych.
Galla Anonima 2d/103
Poznań

Pani doktor jest prawdziwym aniołem stróżem, który nie tylko jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem, który wie w jaki sposób rozmawiać z pacjentem, jak postawić go na nogi, ale także dać nadzieję, że choroba to nie wyrok, wiarę w lepsze jutro i przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Pani doktor jest Pani wielka! Cieszę się, że jest mi dane być pod Pani skrzydłami! Odnaleźć takiego "anioła" wśród ...

lekarz Liliana Łykowska-Szuber

Gastroenterolog

UNIWERSYTET MEDYCZNY katedra i klinika chorów wewnętrznych metabolicznych i dietetyki
60-355 Poznań

Z przyjemnością dołączam się do wszystkich pozytywnych opinii o Pani Doktor. Widzę w niej szczęśliwą kobietę, realizującą się w swoim życiowym powołaniu i jestem pod wrażeniem.
Opinia dodana przez: Zenon

dr n. med. Włodzimierz Szczepaniak

Gastroenterolog

Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznnaiu Szpital Świętej Rodziny
ulica Jarochowskiego 19
60-235 Poznań

Lekarz z powołania a nie w gabinecie za karę. Zgadzam się z powyższymi opiniami - niesamowicie pozytywny, cierpliwy, nastawiony by wysłuchać historii pacjenta, zaciekawiony przypadkiem, zadający trafne pytania, tłumaczący co i jak działa, empatyczny.
Opinia dodana przez: Kamila

dr n. med. Iwona Bączyk

Gastroenterolog dziecięcy

poradnia ul. słoneczna10a
ul. Bogusławskiego 6
Poznań

Pani doktor po prostu zna się na rzeczy. Poświęciła mi i mojej córce bardzo dużo czasu i dzięki niej szybko dowiedzieliśmy się, co było nie tak. Naprawdę można jej zaufać, tak jak inni jestem jej niezmiernie wdzięczna za to, że ulżyła cierpienia mojemu dziecku i teraz wszystko jest ok. Otrzymałam wszelkie informacje dot. opieki nad dzieckiem z chorobą jelit i wykorzystuję je w praktyce. Pozdrawiam serdecznie panią doktor i dziękuję.
Opinia dodana przez: Marlena H

dr n. med. Iwona Ignyś

Za Cytadelą 22
61-655 Poznań

Dr Ignyś spełniła moje oczekiwania. Nie mam zdania co do jej uprzejmości, bądź nieuprzejmości, bo zajmowała się moją chorobą, przebadała nie marnując czasu swojego i mojego na głaskanie po głowie. Ona jako jedyna spośród 7 różnych lekarzy, 20 bezsensownych wizytach i 15 różnych badaniach za które i tak musiałam płacić sama, wysłuchała wszystko co mam do powiedzenia i nie traktowała mnie jak osobę która zmyśla, co przyniosło poprawną diagnozę.

dr n. med. Dorota Mańkowska

klinika ul.Przybyszewskiego 49
Poznań

Świetna specjalistka wrażliwa i obdarzona niebywałą empatią. Ogromna wiedza i kultura osobista. Wspaniała jako lekarz i człowiek. Polecam

dr n. med. Oleg Tyszkiwski

Chirurg ogólny, Gastroenterolog

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Badanie endoskopowe wykonane sprawnie. Pan doktor oraz cały zespół miły i uprzejmy . Serdecznie dziękuję. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Zdzisława

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Linke

60-355 Poznań

Leczylam sie u profesora przez dlugi czas oczywiscie prywatnie przepisywal leki ale jak mialo dojsc do przyjecia na jego oddzial to musialm dzwonic przez pare miesiecy by sie upomniec o przyjecie wiec z laska chyba ze bylam tak go ,,meczylam,, to w koncu oddzwonil i podal date ale jak juz trafilam na odzdzial to zero zainteresowania mialam przejsc powazna operacje a profesor tak naprwde chcial bez jakich kolwiek badan wyslac ...

lekarz Elwira Suchodolska-Stangierska

Internista, Gastroenterolog

Raszkowska 9
60-161 Poznań

Przede wszystkim jest to lekarz konkretny i kompetentny. Trafnie postawiona diagnoza i efektywne leczenie. To czy lekarz jest miły i wylewny ma dla mnie mniejsze znaczenie, ale i tu nie ma zastrzeżeń -Pani doktor godna polecenia w 100%.
Opinia dodana przez: ryszard

dr n. med. Marcin Chmielewski

Centralne Laboratorium Mikrobiologiczne
Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań

Miałam przez tego lekarza robioną kiedyś gastroskopię (pełnopłatnie, prywatnie). Wspominam to jako najbardziej traumatyczne doświadczenie w życiu. Lekarz nawet się nie starał wytłumaczyć mi najpierw przebieg badania itd., był niegrzeczny, gburowaty i bardzo niedelikatny. Podczas badania jednocześnie dusiłam się i miałam odruch wymiotny, co spowodowało atak paniki. Zero reakcji ze strony lekarza, kontynuował badanie mimo że strużkami ciekły mi z oczu łzy. Po badaniu też zero reakcji, nawet pytania czy ...
Opinia dodana przez: Renata

prof. dr hab. n. med. Marian Grzymisławski

Gastroenterolog, Wizyty domowe

60-355 Poznań

Miałam przyjemność poznać profesora 10 lat temu. Długo leczyłam problemy gastryczne i nikt nie potrafił mi pomóc. Dopiero prof. Marian Grzymisławski po analizie dokumentacji trafił w dziesiątkę. To był zespół po usunięciu woreczka żółciowego tylko, że było to tak wiele lat temu, że żaden lekarz na to nie wpadł. Jestem wdzięczna, że zdiagnozował u mnie wiele innych schorzeń stawiając mnie na nogi. Człowiek o wysokiej kulturze, empatii i wręcz zaskakujących ...
Opinia dodana przez: Roma

dr n. med. Elżbieta Czub

Gastroenterolog, Gastroenterolog dziecięcy

Sporna 16 (Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka)