Gastroenterolog, Warszawa

dr n. med.Witold Klemarczyk

19 opinii

Gastroenterolog dziecięcy, Pediatra

Instytut Matki i Dziecka, Kasprzaka, Warszawa 1 inna

Świetny lekarz,jeździmy do niego już od roku,ma super podejście do dzieci,wytłumaczy wszystko,szkoda tylko, że tak daleko od nas.

Marta

lekarzMarceli Chmiel

13 opinii

LUX-MED, Szernera 3, Warszawa 3 inne

Miałem gastroskopię u dr Marcelego i muszę przyznać że przeprowadzona była bardzo szybko i sprawnie oraz bezboleśnie. U mnie trwało to ok 3 minut

person placeholder

prof. dr hab. n. med.Roman Tomecki

9 opinii

Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii, Waryńskiego 10a, Warszawa

Czad doktorek super polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zeed

dr n. med.Beata Oralewska

8 opinii

Gastroenterolog dziecięcy

CZD Międzylesie, Warszawa, Al. Armii Ludowej 13, Warszawa

Godny polecenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! fachowiec, człowiek z pasją i powołaniem

Adrianna

dr n. med.Krzysztof Przytulski

8 opinii

BTD Medica, Al. Niepodległości 18, Warszawa

Bardzo polecam. Bardzo sympatyczny a co ważniejsze rzeczowy, potrafi słuchać i wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Gastroskopia w jego wykonaniu to krótki bezbolesny zabieg. Bardzo polecam, ...

lek. med.Małgorzata Łuszczyna

7 opinii

Gastroenterolog, Gastrolog, Internista

Medicers Centrum Medyczne, Tużycka 31, Warszawa 3 inne

Pani doktor to w mojej opinii fantastyczny specjalista z ludzkim podejściem do pacjenta. Przede wszystkim słucha co do do niej mówi pacjent. Jeśli jedno ...

dr n. med.Marek Dudziak

9 opinii

Gastroenterolog

klinika chorób infekcyjnych i alergologicznych, Warszawa

Doktor Dudziak wyleczyl mnie, 14 miesięcy po ostatnim strzale minus sporo trudności podczas terapi obniżał, podwyższał dawki,nawet przerwał na 3 tyg,Polecam świetny fachowiec znający ...

lekarzAndrzej Bieganowski

6 opinii

Gastroenterolog, Gastrolog, Internista

Damian, Warszawa 1 inna

Pelny profesjonalizm + bardzo ludzkie , cieple podejście do pacjenta , ktorym jest moj schorowany mąz. Skutecznie działające leki. Polecam.

berna8 alicja2001
person placeholder

prof. dr hab. n. med.Mirosław Jarosz

5 opinii

Gastroenterolog, Gastrolog

Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-Ordynatorska, Nowy Świat 58 A, Warszawa

Bardzo dobry lekarz godny wykonywania swojego zawodu

lekarz Grażyna Rydzewska

prof. dr hab. n. med.Grażyna Rydzewska

1 opinia

Gastroenterolog

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA, ul. Nowogrodzka 84/86, II-gie piętro (winda), Warszawa

Polecam, pomimo 3 miesięcznego oczekiwania na wizytę prywatną. Profesor to bardzo kompetentna i otwarta w stosunku do pacjęta

Umów wizytę online zHaloDoktorze.pl - Grażyna Rydzewska
jutro