Lekarze Gastroenterolog Warszawa

lek. med. Janina Kubica

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Warszawa

Bardzo miła oraz niezwykle kompetentna Pani Doktor. Wnikliwie bada pacjenta,szczegółowo przeprowadza wywiad. Trafiłam do Dr. z polecenia bardzo mi pomogła.Polecam wszystkim pacjentom Panią Doktor.Jestem bardzo zadowolona z wizyty i systematycznie będę się leczyła.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Gastrolog dziecięcy
                                       dr n. med. Witold Klemarczyk

dr n. med. Witold Klemarczyk

Gastrolog dziecięcy, Gastroenterolog dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
05-082 Warszawa

WITAM WSZYSTKICH Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ I OGROMNĄ SATYSFAKCJĄ W PEŁNI POLECAM TEGO NIEOCENIONEGO SPECJALISTĘ,PRZYJACIELA,CZŁOWIEKA PODEJŚCIE DO CHOREGO DZIECKA I PRZERAŻONYCH RODZICÓW JEST NIEBYWAŁE, NIECODZIENNE I ZASKAKUJĄCE TEN CZŁOWIEK URODZIŁ SIĘ PO TO BY SŁUŻYĆ NAM I NASZYM SKARBOM SWOJĄ WIEDZĄ DELIKATNOŚCIĄ ZROZUMIENIEM I ODDANIEM W PEŁNI ZASŁUGUJE NA MIANO LEKARZA,ZGADZAM SIĘ Z OPINIAMI JEST TO CZŁOWIEK KONKRETNY ZDECYDOWANY I CO DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE TRAKTUJĄCY PACJENTA-NASZE DZIECKO Z GODNOŚCIĄ TAKTEM I ...
Opinia dodana przez: zanetta

dr n. med. Beata Oralewska

Gastroenterolog dziecięcy

CZD Międzylesie
Warszawa, Al. Armii Ludowej 13
00-632 Warszawa

Świetny lekarz, z super podejściem do dzieci. Wysłucha rodziców, zleci potrzebne badania, zajmie się przypadkiem dziecka. POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Ann

prof. dr hab. n. med. Mirosław Jarosz

Gastroenterolog, Gastrolog

Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-Ordynatorska
ulica Nowy Świat 58 A
00-363 Warszawa

Najlepszy i najbardziej zainteresowany pacjentem lekarz, u jakiego byłam.Wsłuchany w to, co mówi pacjent,dlatego leczy prawidłowo i bezstresowo....dziękuję
Opinia dodana przez: wanda

dr n. med. Bronisław Kotowski

Filia Nr 1 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Endoterapia
Waryńskiego 10A
00-631 Warszawa

Pan dr Kotowski jest wspaniałym, kompetentnym, szczerym i niezwykle empatycznym lekarzem. Klarownie i rzeczowo wyjaśnia źródło pochodzenia dolegliwości, drogę leczenia. Bardzo pozytywnie nastawiony do pacjenta, a co najważniejsze posiada ogromną umiejętność słuchania. Z wielką satysfakcją polecam Pana Doktora. Szanowny Panie Doktorze serdecznie dziękuję Panu za zaangażowanie - jest Pan nieoceniony.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Michał Stępka

Internista, Gastroenterolog

Kopernika 28 lok. 9
Warszawa

Pan dr to jest cud objawiony. On po prostu nie przystaje do rzeczywistości. Brak słów aby wyrazić w pełni opinie o tym doktorze. Elegancja, fachowość, profesjonalizm, delikatność, takt,wczucie się w rolę pacjenta, troskliwość to tylko niektóre określenia przychodzące do głowy. Jeżeli badanie kolonoskopia to tylko u Pana dr Stępki. Polecam z głębi serca.
Opinia dodana przez: Wiesław

dr n. med. Tomasz Rawa

centrum onkologi
Warszawa

Jestem pod opieką Pana Dr Tomasza Rawy od 2004r. Oceniam Go jako bardzo oddanego dla chorych i kompetentnego lekarza. Podziękowania dla Pana, Panie Doktorze. Wdzięczna pacjentka

dr hab. n. med. Irena Krupińska-Sanecka

Gastroenterolog, Pediatra

grupa lux med
racławicka 132 b
Warszawa

Świetny kontakt Pani profesor z pacjentami. Nie patrzy na zegarek. Całą duszą poświęca się pacjentowi. Nie odmawia nigdy przyjąc dodatkowego pacjenta. przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad. Trafia bezbłędnie z diagnostyką . Omawia wyniki badań dodatkowych.
Opinia dodana przez: Sluczak1974

lek. med. Dariusz Kąkol

Gastrolog, Internista

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

Wspaniały, wykwalifikowany i serdeczny lekarz przejmujący się losem pacjenta.

lek. med. Ewa Maik-Kędzierska

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

Pani Ewa bardzo mi pomogla w diagnozie choroby. Bardzo kompleksowe podejscie, bardzo uprzejma i wyrozumiala. Dawno nie spotkalem tak dobrego lekarza z takim doswiadczeniem i pozytywnym podejsciem do pacjenta. Doktor poswiecila mi odpowiednio duzo czasu, odpowiada na wszystkie pytania.
Opinia dodana przez: Adam

lek. med. Katarzyna Karłowicz

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

Pierwszy kontakt z Panią Doktor miałam podczas teleporady w Lux Med kilka miesięcy temu. Przed pierwszą wizytą byłam nieco sceptyczna, czy uzyskam skuteczną pomoc przez telefon? Tym bardziej, że moje problemy ciągną się już od kilku lat i próbowałam uzyskać pomoc u różnych gastrologów. Okazało się, że trafiłam na fantastycznego specjalistę! Pani Doktor, po wysłuchaniu historii mojej choroby i zadaniu kilku pytań, udzieliła mi bardzo profesjonalnej porady, a zaproponowany sposób ...

dr n. med. Michał Lipiński

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

dr n. med. Krzysztof Przytulski

Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii Filia Nr 1
aleja Niepodległości 18
02-653 Warszawa

Pan doktor to najlepszy specjalista z którym do tej pory rozmawiałem, a proszę mi wierzyć, ze rozmawiałem z wieloma na przestrzeni kilku lat. Ogromny profesjonalizm i poziom kultury osobistej, rzeczowe wyjaśnienie problemu, gdyby wszyscy lekarze byli jak Pan doktor służba zdrowia w Polsce wyglądałaby zupełnie inaczej. W 100 procentach polecam.
Opinia dodana przez: Przemek

dr n. med. Maciej Kierzkiewicz

Gastrolog, Gastroenterolog

Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii Filia Nr 1
aleja Niepodległości 18
02-653 Warszawa

Uważam, że jest to jeden z najlepszych gastroenterologów. Oddany pacjentom bez reszty. Fachowiec jakich malo. Duży zasób wiedzy, pełna kompetencja i fachowiec. W pełni można mu zaufać.
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Bartłomiej Ziółkowski

Centrum Medyczne WUM
Banacha 1A, Blok F
02-097 Warszawa

super doktor. miły, sympatyczny wszystko tłumaczy, jak robił mi gastroskopię to nic nie bolało i muszę przyznać że facet jest bardzo przystojny;)
Opinia dodana przez: Terlik

lekarz Marceli Chmiel

Klinika Medycyny Urody
ul. Domaniewska 39A (Horizon Plaza)
02-672 Warszawa

byłam dzisiaj na gastroskopi w lux medzie,udało mi sie trafic własnie do tego lekarza,strasznie sie bałam ale dr wsszystko tłumaczy i ze uz konczy,badanie fakt nieprzyjemne -łzy mi poleciały ale bardziej z nerw ,badanie bezbolesne wykonane szybko jakby wiedział ze juz człowiek chce byc po ;-)) w trakcie gastroskopii mowi co robi ,co moze sie wydarzyc np ze nagle moze sie odbic i zeby tego sie niewstydzic ,po badaniu objasnia ...

prof. dr hab. n. med. Roman Tomecki

Filia Nr 1 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Endoterapia
Waryńskiego 10A
00-631 Warszawa

To jest geniusz kultura osobista fachowość wrażliwość na drugiego człowieka takich lekarzy już nie ma

dr n. med. Marcel Chmiel

Gastroenterolog, Gastrolog

Klinika Medycyny Urody
ul. Domaniewska 39A (Horizon Plaza)
02-672 Warszawa

Byłam z wizytą u lekarza w ramach prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego. Lekarz bardzo cierpliwy, podchodził kompleksowo do pacjenta i choroby. Tłumaczył w bardzo prosty i przystępny sposób jak należy postępować w razie nasilenia objawów choroby. Cierpliwy i uprzejmy. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: skyline80

lekarz Andrzej Bieganowski

Damian
Warszawa

Pelny profesjonalizm + bardzo ludzkie , cieple podejście do pacjenta , ktorym jest moj schorowany mąz. Skutecznie działające leki. Polecam.
Opinia dodana przez: berna8

lek. med. Wojciech Kosmala

Ursynowskie Centrum Zabiegowe
Kajakowa 12
Warszawa

Wczoraj miałem robioną kolonoskopię i gastroskopię w znieczuleniu ogólnym. Wywiad, sposób rozmowy z pacjentem "na stole", uspokajający i uprzejmy ton, profesjonalny opis, słowem polecam. Zabieg w nowym szpitalu ursynowskim, na Puławskiej.