Lekarze Gastrolog

dr hab. n. med. Michał Wszoła

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Warszawa

Wizyta u docenta była jedną z lepszych decyzji. Wywiad był przeprowadzony bardzo dokładnie i dr nie spieszył się - odpowiedział na wszystkie pytania. Ponadto wszystkie dolegliwości ustąpiły i nie nawróciły... (jak po wizycie u innych lekarzy) Dziękuję
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Gastrolog
                                       lekarz Radosław Konieczny

lekarz Radosław Konieczny

Gastrolog

Premium Clinic Wrocław
Podwale 82, wejście OVO Apartamenty, Wrocław
50-414 Wrocław

{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Chirurg onkolog
                                       dr n. med. Ryszard Wierzbicki

dr n. med. Ryszard Wierzbicki

Chirurg onkolog, Gastrolog

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin

Super czlowiek,polecam z calego serca. Bylam dzisiaj z mama. Poswiecił nam bardzo dużo czasu. A przede wszystkim dał nam nadzieję. Leczenie zaplanowane.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Bartłomiej Korybalski

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Obr.Wybrzeża 1-3
81-367 Gdynia

Chcę wyrazić Panu lek B Korybalskiemu swoją wdzięczność i szacunek za kompetencję ,bardzo czytelne wytłumaczenie choroby ,uprzejmość i zaufanie oraz poświęcony czas i zrozumienie . Pozdrawiam serdecznie Pana doktora życząc wszystkiego Najlepszego . Wojciech Piotrusiewicz
Opinia dodana przez: Wojciech Piotrusiewicz

lekarz Piotr Szczeciński

MAZOWIECKI CENTRUM ONKOLOGICZNE
WIELISZEW, KOŚCIELNA 66
Wieliszew

Byłam na gastroskopii w Szpitalu Bielańskim u dr. Szczecińskiego. To podobno jedne z najgorszych badań i bardzo się obawiałam. Dzięki doktorowi Szczecińskiemu i wsparciu wspaniałej pomocy Pani Pielęgniarki, przeszłam je zupełnie bezboleśnie i bez przygód! Kompetencja i spokój, które budzą zaufanie. Bardzo, bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Gastrolog dziecięcy
                                       dr n. med. Witold Klemarczyk

dr n. med. Witold Klemarczyk

Gastrolog dziecięcy, Gastroenterolog dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
05-082 Warszawa

WITAM WSZYSTKICH Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ I OGROMNĄ SATYSFAKCJĄ W PEŁNI POLECAM TEGO NIEOCENIONEGO SPECJALISTĘ,PRZYJACIELA,CZŁOWIEKA PODEJŚCIE DO CHOREGO DZIECKA I PRZERAŻONYCH RODZICÓW JEST NIEBYWAŁE, NIECODZIENNE I ZASKAKUJĄCE TEN CZŁOWIEK URODZIŁ SIĘ PO TO BY SŁUŻYĆ NAM I NASZYM SKARBOM SWOJĄ WIEDZĄ DELIKATNOŚCIĄ ZROZUMIENIEM I ODDANIEM W PEŁNI ZASŁUGUJE NA MIANO LEKARZA,ZGADZAM SIĘ Z OPINIAMI JEST TO CZŁOWIEK KONKRETNY ZDECYDOWANY I CO DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE TRAKTUJĄCY PACJENTA-NASZE DZIECKO Z GODNOŚCIĄ TAKTEM I ...
Opinia dodana przez: zanetta
{'id': 1451, 'name': u'D\u0105browa G\xf3rnicza'} Gastroenterolog
                                       lek. med. Łukasz Firkowski

lek. med. Łukasz Firkowski

Gastroenterolog, Internista

Szpital Specjalistyczny Zagłębiowskie Centrum Onkologii.
Szpitalna 13
Dąbrowa Górnicza

Świetny specjalista z zakresu Gastrologii, miły i uprzejmy, po prostu normalny, ludzki, zawsze porozmawia, chętnie pomoże i wszystko wytłumaczy, nie wali fochów jak inni niektórzy lekarze, osobiście polecam tego lekarza, dziękuję za pomoc panu Łukaszowi i wsparcie w chorobie :) Lekarz godny polecenia !
Opinia dodana przez: Dawid
{'id': 39838, 'name': u'Kra\u015bnik'} Gastroenterolog
                                       lek. med. Artur Oponowicz

lek. med. Artur Oponowicz

Gastroenterolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VITAMED" s.c.
Urzędowska 125
23-200 Kraśnik

Bardzo dobry i przy tym miły i uprzejmy specjalista. Fachowe i kompleksowe podejście do pacjenta. Dokładnie tłumaczy faktyczny stan chorobowy, mało tego- nawet poświęci swój cenny czas żeby zobrazować za pomocą rysunku. Pomimo młodego wieku posiada ogromną wiedzę i w pełni angażuje się w swoją pracę, właśnie takich lekarzy nam trzeba w polskiej służbie zdrowia! Z całego serca polecam Pana doktora jak i oddział gastroenterologii w Łęcznej.
Opinia dodana przez: Edyta
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       lekarz Paweł Kotarski

lekarz Paweł Kotarski

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Strumykowa
ul. Strumykowa 40 A
03-138 Warszawa

Wyrażam najwyższe uznanie dla Pana Doktora Pawła Kotarskiego za sprawność i umiejętność wykonywania zabiegów gastro i kolonoskopii. Tego typu zabiegi miałem przeprowadzane kilkakrotnie, ale właśnie wykonane przez Pana Doktora zasługują na najwyższą ocenę i serdeczne słowa podziękowania. Polecam wszystkim, którzy mają konieczność wykonania tego typu zabiegów właśnie Pana Doktora Pawła Kotarskiego.
Opinia dodana przez: Roman

lek. med. Elżbieta Kidawa

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2
04-749 Warszawa

Bardzo doświadczony i kompetentny lekarz. Lecze się od wielu lat u Pani doktor. Zawsze wyciągała mnie z kryzyzowych sytuacji. Ma całościowe podejście do pacjenta i zna się na swoim fachu.
                                       dr hab. n. med. Wojciech Lisik

dr hab. n. med. Wojciech Lisik

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej
00-815 Warszawa

Wspaniały LEKARZ!!! Profesor Lisik przeszczepił mi trzustkę, chociaż wszyscy diabetolodzy mi przez lata wmawiali, że takich operacji nie robi się w Polsce. ROBI SIĘ!!!! Przez diabetologów straciłem nerki i wzrok. Miałem źle leczoną cukrzycę. Od przeszczepienia nie przyjmuje insuliny!!!!! Wzrok mi się poprawia, przestają mi mrowieć nogi i ręce!!! Po prostu inne życie. Dziękuję Panu Profesorowi i całemu Zespołowi. Głównie doktorowi Ziemiańskiemu I Cyrkle. Wspaniali ludzie!!! Innym tez dziękuję!!!
Opinia dodana przez: Piotr
                                       lekarz Andrzej Berman

lekarz Andrzej Berman

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Warszawa

Poświęcenie doktora w pracy medycznej oraz chęć pomocy są niezaprzeczalne. Jego profesjonalizm wychodzi na jaw zarówno w obszarze medycznym, jak i interpersonalnym. Doktor Berman dokładnie wysłuchał moich obaw i objawów, zadając jednocześnie właściwe pytania, aby lepiej zrozumieć mój problem zdrowotny. Jego umiejętność wyjaśniania skomplikowanych kwestii medycznych w zrozumiały sposób dla pacjenta zasługuje na najwyższe uznanie. Podczas badania fizycznego, doktor Berman wykazał się precyzją i delikatnością,co dodatkowo podniosło moje zaufanie do ...
Opinia dodana przez: Marcin
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Chirurg ogólny
                                       prof. dr hab. n. med. Jacek Szmeja

prof. dr hab. n. med. Jacek Szmeja

ProfMedica - Prywatna klinika
Kutrzeby 16
60-101 Poznań

Bardzo polecam Pana doktora, w życiu nie spotkalam tak miłego symatycznego lekarza. Z poczuciem humoru, profesjonalne podejście do pacjenta
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Wojciech Gietka

Warszawa

Miałem problemy z zaparciami (mężczyzna, 20-parę). Poszedłem do lekarza pierwszego kontaktu. Ten dał mi ogólne zalecenia typu: dieta, sport, 1 szklanka ciepłej wody na czczo, w razie czego herbatki na zaparcia lub wlewki doodbytnicze. Dał mi też skierowanie do gastrologa. Odżywiałem się dobrze, sport uprawiałem regularnie (pływanie 3 razy w tygodniu) zatem coś było tu nie na rzeczy. Wstajesz z rana idziesz do toalety i nie możesz się normalnie wypróżnić. ...

lekarz Piotr Pniewski

Gastroenterolog, Gastrolog

Warszawa

Sprawny fachowiec, opinie o jego arogancji uważam za przesadzone , ja poszedłem dzis po usługę medyczna kolonoskopii i otrzymałem to co chciałem, szybko sprawnie bez powikłań i w atmosferze szacunku oraz empatii, wszystko na NFZ ;) ( pielęgniarka asystująca super )
Opinia dodana przez: Jacek

dr n. med. Arkadiusz Maj

Gastrolog

Tolek Przychodnia dla dzieci Sp. z.o.o.
Postępu 7
05-506 Lesznowola

Szukałam opinii, bo miałam jeszcze trochę czasu na wizytę. Bardziej zestresowałam się nimi niż całym badaniem! Głupoty nieziemskie piszecie. Lekarz jest bardzo w porządku, odpowiada na pytania. Wykonywał u mnie gastroskopie przeznosową, tłumaczył prędzej jak mam się zachowywać, aby przejść ją lekko, niestety - odruchy były silniejsze i trochę poszalałam, ale doktor opanował sytuacje. Kiedy ja byłam przerażona - tłumaczył, uspokajał. Wyluzowany, świetny lekarz :) Badanie było szybkie, ale konkretne.
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Monika Gapys

MAZOWIECKI CENTRUM ONKOLOGICZNE
WIELISZEW, KOŚCIELNA 66
Wieliszew

Po wizycie jedyny sluszny komenatrz to: co robi slowo lekarz przed imieniem i nazwiskiem tej Pani. Wizyta u tej Pani to strata Waszego zdrowia i czasu. Zeby jeszcze bylo milo. Zlosliwa, pyskujaca i nieprofesjonalna Kobieta. Przyszlam z dolegliwosciami, ktore mecza mnie od >miesiaca, zmiana diety i leki OTC nie pomagaja, a ze rok temu mialam juz powazne problemy z zoladkiem, a poniewaz tym razem dolegliwosci nie sa juz tylko "zoladkowe", ...
Opinia dodana przez: Maria Anna

lekarz Małgorzata Degowska